PDA

View Full Version : Бой ?



vankata96
09-16-2011, 16:56
Един от класаоще от миналата година съм му набрал,днеска ме целеше с някви хартиики.Мислите ли че ако го набия следващия път като даде повод ще оправя проблема ?

Relentless
09-16-2011, 17:00
Бий за да те уважават !

HotLife
09-16-2011, 17:06
Имаш абсолютното право да го смажеш от бой, как смее тоя да те цели с хартийки :booooomb:

mlakniwe2
09-16-2011, 17:12
бебета-с бой ще се оправят и ще се целят с хартийки, що не пораснете най-после и не започнете да разсъждавате зряло-боят няма никъв смиисъл и в нашият клас никога не е имало бой, а и един ученик почина след бой така, че няя никъв смисъл да са прайте на силни, обикновено се бият тези, които няят мозък, а са се нацепили и са праят на важни-кво е тва насилие в даскало не знам и дори в по-малките класове

gandalfepi4
09-16-2011, 17:25
http://chzmemeafterdark.files.wordpress.com/2011/09/naughty-memes-how-to-punch-through-his-head.jpg

Fiction7577
09-16-2011, 17:27
Да. Не се карайте - бийте се! 8-)

Chacho
09-16-2011, 17:37
Ще ми е кеф да разбера, че ти си изял боя.

xXxAngerfisTxXx
09-16-2011, 18:10
1. взимаш хладни оръжия по възможност бокс и нож
2. викаш приятели да гледат
3. следиш го
4. като е сам и като няма никой около вас (вечер е най-добре) както си върви го обръщаш рязко и един мощен бич в зъбите с бокса, така че предните зъби да ги няма, после яко бой бой бой докато те станат на прах
5. вадиш ножа и го забиваш в корема му и въртиш задължително 3 пъти и го вадиш, после го заравяш някъде далеч от мястото на случката
6. ако още мърда му фащаш главата и му я разбиваш в цимента, така че мозъка му да се разлее
7. слагаш трупа докато е топъл в един чувал
8. викаш някой приятел който има кола, товарите чувала в багажника, извън града, 2 метра под земята, връщаш се и тва е
айде я с хартийки ще те цели :lol: :lol: :lol: :lol:

againstyou
09-16-2011, 18:13
1. взимаш хладни оръжия по възможност бокс и нож
2. викаш приятели да гледат
3. следиш го
4. като е сам и като няма никой около вас (вечер е най-добре) както си върви го обръщаш рязко и един мощен бич в зъбите с бокса, така че предните зъби да ги няма, после яко бой бой бой докато те станат на прах
5. вадиш ножа и го забиваш в корема му и въртиш задължително 3 пъти и го вадиш, после го заравяш някъде далеч от мястото на случката
6. ако още мърда му фащаш главата и му я разбиваш в цимента, така че мозъка му да се разлее
7. слагаш трупа докато е топъл в един чувал
8. викаш някой приятел който има кола, товарите чувала в багажника, извън града, 2 метра под земята, връщаш се и тва е
айде я с хартийки ще те цели :lol: :lol: :lol: :lol:
Яко си брутален е,лек. :lol:

xXxAngerfisTxXx
09-16-2011, 18:24
улицата учи е лек :lol: :lol: :lol:

SilverPoint
09-16-2011, 18:46
Мале с хартийки ли те цели :О ?! Ооо непременно трябва да го убиеш даже !! Незнам как издържаш просто :shock:

an0nimn0
09-16-2011, 19:01
1. взимаш хладни оръжия по възможност бокс и нож
2. викаш приятели да гледат
3. следиш го
4. като е сам и като няма никой около вас (вечер е най-добре) както си върви го обръщаш рязко и един мощен бич в зъбите с бокса, така че предните зъби да ги няма, после яко бой бой бой докато те станат на прах
5. вадиш ножа и го забиваш в корема му и въртиш задължително 3 пъти и го вадиш, после го заравяш някъде далеч от мястото на случката
6. ако още мърда му фащаш главата и му я разбиваш в цимента, така че мозъка му да се разлее
7. слагаш трупа докато е топъл в един чувал
8. викаш някой приятел който има кола, товарите чувала в багажника, извън града, 2 метра под земята, връщаш се и тва е
айде я с хартийки ще те цели :lol: :lol: :lol: :lol:

Недей така, че ще вземе да го направи. :lol:

С бой абсолютно нищо няма да постигнеш. Хартийки! wtf?! :o

sapphire5
09-16-2011, 19:22
1. взимаш хладни оръжия по възможност бокс и нож
2. викаш приятели да гледат
3. следиш го
4. като е сам и като няма никой около вас (вечер е най-добре) както си върви го обръщаш рязко и един мощен бич в зъбите с бокса, така че предните зъби да ги няма, после яко бой бой бой докато те станат на прах
5. вадиш ножа и го забиваш в корема му и въртиш задължително 3 пъти и го вадиш, после го заравяш някъде далеч от мястото на случката
6. ако още мърда му фащаш главата и му я разбиваш в цимента, така че мозъка му да се разлее
7. слагаш трупа докато е топъл в един чувал
8. викаш някой приятел който има кола, товарите чувала в багажника, извън града, 2 метра под земята, връщаш се и тва е
айде я с хартийки ще те цели :lol: :lol: :lol: :lol:

ахахахахахах браво бе.... :razz: евала :razz:

crash19
09-16-2011, 19:25
Мале с хартийки ли те цели :О ?! Ооо непременно трябва да го убиеш даже !! Незнам как издържаш просто :shock:


И аз това се чудя :D

deni979
09-16-2011, 19:27
Изкарай си медицинско и го съди за физиески и психически тормоз нещастника.Не го е срам... :o

dobri4ko2
09-16-2011, 19:45
Ае вие си прайте бъзик тука ама като му насиниш 1 път главата повече не те поглежда, пробвал съм с думи за 1 ден спира най-много и после пак продължава.И как да си траеш ми обяснете, ако кажеш на някого от учителите после ще спукат от бъзик, че не можеш да се справиш с някакъв олигофрен.

sapphire5
09-16-2011, 19:50
след като си му набрал и от преди, бой..... 8) 8-)

Chacho
09-16-2011, 20:39
Взимаме решения и носим отговорност за тях. Такъв е животът, шаляляляля..

gotinataaaa
09-16-2011, 21:18
Ще ми е кеф да разбера, че ти си изял боя.
:D

porshe9118
09-16-2011, 21:37
Стаска, туй ти ли си бе, ако не сори за спама.

Govnyo
09-16-2011, 22:38
бийте се момчета

на мен навремето ме биха и затова станах по-умен и отидох да уча в чужденстранен ониверситет от световна класа

тия дето не ги биха сега са льохмани сервират по барчетата

Biiiitch
09-16-2011, 22:56
Омг, wtf ? Ако тоя вземе да те удари, ти к'во ще му направиш, ше почнеш ти с хартийки да го целиш ?

Божее, да го набиеш за едни хартийки. Цццц.... :shock:

Bonbonchencetyy
09-17-2011, 12:56
Силния удря с думи,слабият-с предмети и юмруци,следователно...

sweetxstar
09-17-2011, 13:04
Силния удря с думи,слабият-с предмети и юмруци,следователно... ;-) +1 относно темета - ... #-o

iNNERFIRE
09-17-2011, 13:27
бийте се момчета

на мен навремето ме биха и затова станах по-умен и отидох да уча в чужденстранен Oниверситет от световна класа

тия дето не ги биха сега са льохмани сервират по барчетата
Мдаааа..

Chacho
09-17-2011, 13:43
бийте се момчета

на мен навремето ме биха и затова станах по-умен и отидох да уча в чужденстранен Oниверситет от световна класа

тия дето не ги биха сега са льохмани сервират по барчетата
Мдаааа..

Ъхъхъъъ, намери му ужасяваща грешка, хъъъъхъхъъъъ. А, чакай, тя е била умишлена ;(

ch0purche
09-17-2011, 14:08
Ми давай значи да избием половината училище :D :D :D