PDA

View Full Version : Гориво вместо кръв ,и двигател вместо сърце



Dimimaro
09-16-2011, 17:15
Слънцето изгряваше над Маями .Точно в 7:30 будилникът на Рей започна да свири песента на James Brown -I Feel Good .Рей така подскочи ,че падна със чаршафа на земята .После разтърка очи ,ококори се ,погледна към будилника ,намръщи се - Биянка - помисли си той .Рей беше висок около 180 см със здраво набито тяло ,имаше черни като ноща очи ,и също толкова тъмна къса начупена на иглички коса .Той беше на 19 години ,и беше току що завършил гимназия .Рей стана ,бързо обу някакви дънки , и излезе забързано от стаята .Слезе на първия етаж и отиде до килера .От там взе една кофа ,отиде до банята ,напълни я със студена вода ,качи се по стълбите и се приближи до стаята която беше точно до неговата .Той леко открехна вратата и влезе в нея ,след това тихо се доближи до легло ,върху което спеше едно момиче със руса коса и черни кичури. То беше на около 17 години и някъде две глави по ниско от Рей .
-Време е за ставане малката -рече Рей със тих глас ,и изля кофата със студената вода върху момичето .От ужас то ококори сините си очи ,и запищя .После се огледа несъзнателно и видя Рей ,който държеше празната кофа и я гледаше каменно .Тя присви очи и започна да вика със цяло гърло :
-Ти нормален ли си бе ?! Как може да ме будиш така ?! Знаеш ли че можех да получа удар ?!- Тя стана и започна да го бута и да го ругае .Тогава той започна да й крещи - Ами ти с коя песен ми нагласи будилника ,а? Знаеш ли че така можеше да ме стресне до такава степен ,че щеше да ме докара до лудост ? -И така двамата си крещяха един на друг докато един по висок ,гневен и дълбок глас не извика –Стига! -Биянка и Рей се вкочаниха на място .На вратата седеше един мъж висок с около 2 глави и половина от Рей ,и беше два пъти по -едър от него .Това беше баща им Грей Корвинус .Той беше със светла коса ,и кафяви очи .Баща им започна да им вика -Какъв ви е проблема и на двамата ?Опитвам се да ви задоволявам максимално и да ви угаждам .Изминаха два месеца от смъртта на майка ви ,разбирам че ви е тежко ,но неможе да постъпвате така един към друг .Вие сте брат и сестра .От вас се очаква да се грижите един за друг .Да се защитавате взаимно .А вие какво правите ?Бързо се извинете ,и повече да не се повтаря. Защото следващия път някой ще спи на вън .Ясен ли съм ?
-Да татко –Казаха и двамата едновременно .
-Извинявай -рече Биянка махайки бавно ръцете си от Рей .Той също и се извини и я пусна ,след това излезе на бързи крачки .Грей Корвинус изгледа враждебно Рей ,който влезе в стаята си блъскайки силно вратата ,после обърна очи към Биянка ,и й рече заповедно : -Обличай се! Закуската ще е готова след 5 минути! -И слезе по стъпалата мърморейки .Биянка се доближи до нощното си шкафче ,отвори долното чекмедже и изкара от там една хавлия ,после отвори горното чекмедже и от там взе черни дънки ,и един черен потник .Тя се потуши ,облече се ,занесе мокрия чаршаф в банята ,оправи си леглото ,и тръгна към кухнята .След като излезе от стаята си ,тя спря пред стаята на Рей .Сведе глава и ч*кна два пъти по нея .От вътре се чу глас -Влез !-Тя хвана дръжката ,открехна вратата и влезе в стаята .Рей седеше с гръб към нея ,и гледаше замислено прозореца .Тя седна до него ,погледна го , и му каза -Извинявай за одеве .Беше моя вина за това ,че татко се скара на теб .Исках само да се пошегувам .Но наистина прекрачих границите .Ще ми простиш ли ?-Той я изгледа с каменен поглед ,протегна ръка към нея ,и и рече -Ела тук -Тя се наклони към него и го прегърна .След това той каза със тих и спокоен глас .-Няма нищо ,прощавам ти .Напоследък съм много напрегнат ,и нервен .Едно заради смъртта на мама ,и друго се тревожа как ,и дали ще си намеря работа .Татко ни издържа задоволително .Но аз завърших гимназията преди две седмици .Много ми е притеснено малката .И аз ти се извинявам за глупавата детинска постъпка .Не трябваше да го правя по такъв начин .-Двамата седяха така известно време .После се чу глас -Деца закуската е готова .Хайде измивайте се и идвайте . -Тя му каза с усмивка -Хайде да слизаме .Аз вече се умих .Не знам за теб .-Той й кимна и двамата излязоха от стаята и слязоха в кухнята .Седнаха на приготвената маса ,и започнаха да се хранят .След като се нахраниха Рей излезе на вън и започна да бяга ,а Биянка се качи в стаята си ,взе си Ем Пе Тройката ,сложи си слушалките ,пусна си музика ,и зе да рисува .Грей Корвинус остана сам на масата в кухнята .Той стана ,събра мръсните чиний ,и започна да ги мие .Сетисе за жена си Марая и започна да ридае. Докато Рей тренираше на едни лостове .Телефонът му звънна .На екрана изписа името Ей Джей .Той вдигна и рече -Ей Джей ?-от среща се чу весел глас -Хей Рей какво става със теб човече ?Не пишеш ,не звъниш затъжих се за теб .-Рей със кротък глас отговори -Съжалявам Ей Джей .Просто все още съм в траур от смъртта на майка си. -Ей Джей заговори със по тих глас -Ами обаждам ти се да ти кажа ,че довечера ще има улични гонки на старото пристанище .Залозите са минимум пет хиляди лева .Чудехме се дали ще дойдеш .Все пак без тебе няма да може да успеем да вземем нищо .Хайде моля те .Парите ми трябват .Моля те ела. -Рей въздъхна тежко и рече -Добре Ей Джей ела довечера пред нас и ме земи .- Ей Джей весело му отговори - Нямаш проблеми братле -И затвори .След тренировката Рей се върна в къщи потен и уморен ,влезе в банята ,изкъпа се ,след като се потуши той отиде до едно голямо огледало ,стоящо над едно малко шкафче .Той отвори Най горното чекмедже и от там взе една черна тениска .На гърба й пишеше със големи бели надписи " Черните вълци " ,после отвори средното чекмедже ,и от там изкара черни седем осми дънкови гащи със два джоба отпред ,отзад ,и в страни .След това взе едно синджирче .Единият му край закачи за една от предните презрамки за колана ,а другия за десния страничен джоб. След това той отвори най-долното чекмедже и от там изкара черни широки кецове .Той се облече със черните " доспехи " ,напръска се ,и излезе от стаята ,слезе доло ,и седна пред телевизора .Биянка беше заспала над рисунката с слушалките в ушите си .Тя отвори леко учи .Примигна два пъти .Всичко около нея беше тъмно .-Заспала съм -помисли си тя .-След това стана ,и излезе от стаята ,слезе по стъпалата и седна до Рей .Тя го огледа внимателно и каза -По облечените от теб дрехи съдя ,че пак ще се състезаваш .-Той и кимна -Нали се разбрахме да не го правиш? Опасно е! -Той я изгледа и и рече -Тихо да не чуе татко! .Какво да направя .Няма друг начин .Това ми е единствената работа за сега .-И след това и се усмихна леко.
-Докога ще го правиш Рей? -Запита тя нервно -Докато не си намеря работа -Отговори й той - В този момент се показа баща им -Вечерята! -Изрече той -Всички се настаниха на масата .Рей излапа всичко на бърза ръка ,и пак седна пред телевизора .Беше около 20:45 .Когато телефонът на Рей звънна .-От пред съм -Каза Ей Джей .
-Идвам -Отвърна му Рей .Той се изправи ,отвори входната врата и излезе на вън .Пред домът му стоеше спряна Черна Мазда RX-7 със спортен тунинг ,и бели неонови лампи ,който осветяваха асфалта .До нея от дясната й страна се беше подпряло едно облечено в кожено черно яке ,сини дънки ,черни кубинки и руса коса тип " таралеж " момче .Това беше Ей Джей .Той и Рей се познаваха от първи клас .Двамата винаги бяха рамо до рамо и в добри ,и в лоши времена .Рей се запъти към колата ,докато не го спря вик -Чакай Рей -Той се обърна на вратата стоеше Биянка .Тя го погледна жално ,запъти се към него ,скочи в прегръдките му ,и стискайки го силно му рече -Внимавай ,моля те -после го погледна директно в черните му като нощ очи .Той й се усмихна леко ,целуна я по челото ,и рече -Спокойно малката .Знаеш много добре ,че в това съм най-добър .Ще се върна жив и здрав .Обещавам ти -След тези думи тя го пусна ,и той се запъти към колата .-Хайде Ей Джей -рече той и се качи в колата .-Приятна вечер Биянка -каза Ей Джей на Биянка затваряйки вратата .Рей завъртя ключа .Маздата се пробуди със дълбок грохот .След това той натисна съединителя ,даде на скорост ,и тръгна внимателно .Биянка се стоеше до вратата ,и наблюдаваше отдалечаващата се от нея Мазда .След като колата се изгуби в мрака тя влезе вътре ,и се качи в стаята си .Докато се запътваше към леглото тя усети силно притискане .Дишането й се затрудни ,и й се зави свят .Тя изгуби равновесие ,и падна на земята .След около 30 секунди тя се изправи .И започна да трепери .Какво се случваше ?Нещо не беше в ред ? Последния път почувства това в деня който почина майка й .-Нещо ще се случи -Помисли си тя -Нещо много лошо ще се случи тази нощ -каза тя с тих глас ,легна на леглото и заплака .Тя стана бързо ,застана на колене на земята ,и започна да се моли на тих глас -Ангели от Запад ,Ангели от Изток ,Север и Юг .Моля чуйте словата ми ,и бдете над него ,пазете го с крилата си -след това ,тя се изправи ,легна и пак заплака тоя път със тих глас .
Маздата летеше със 270 км/ч .След това намали рязко ,и поднасяйки влезе в един завой ,след това с нормална скорост се понесе по пътя .Рей и Ей Джей стигнаха до едно стари порти .Пред тях седяха четирима мъжаги със бухалки в ръка .Маздата се доближи до тях .Единият тръгна към колата .и почука на прозореца .След като видя лицето на Рей той махна на другите .Единият от тях отиде встрани ,натисна един бутон ,и двете стари ръждясали порти се отместиха .Колата се понесе на пред .След малко пред тях се появиха светлини ,чуваше се звук от други двигатели ,викове и силна музика .Рей влезе на вътре ,и спря колата в началото на пистата ,изгаси двигателя ,и излезе от колата ,седна на предния й капак и зачака .Ей Джей пък излезе ,и тръгна към едно момиче със пурпурна коса ,червило и черни очи Това беше Емили .Тя беше облечена в тясна къса лилава поличка и лилав потник .Емили беше лидера на състезателната група " Пурпурните Дракони " .Ей Джей се приближи усмихнато към нея и й рече -Е ,Емили .Готова ли си да се разделиш с десет хиляди тази нощ ?- Тя му се усмихна ,и отвърна подигравателно -От тебе? Моля те .Гледай да не цивриш когато ти взема парите .Бъди сигурен че Рей няма никакъв шанс срещу Саймън -Ей Джей се изсмя ,след това бръкна в вътрешния джоб на якето си ,и изкара от там голяма пачка ,след това я подаде на някакъв два пъти по едър от Майк Тайсън и три глави по висок от Рей .Той взе и пачката на Емили ,пъхна ги в нещо като кутия ,която заключи с малко катинарче ,и държейки я внимателно застана пред Рей . Огледа се наоколо и извика -Моля да се яви другият състезател .Изведнъж от дясната страна на Рей хората започнаха да правят път на някого .Чуваше се силен тътен ,който караше земята да трепери .Към него се понесе лилаво на цвят Митсубиши ,със черни ленти покриващи средата на колата от предната до задната броня .От на двете врати на Митсубишито имаше черен знак показващ дракон който бълва огън. То застана до Рей .След малко прозорецът на колата се отвори и от вътре се видя образ на момче около 24-25 години ,със бръсната нула номер глава и камуфлажен потник .То погледна към Рей ,усмихна му се и му се закани -Ще почваме ли -Рей моментално скочи от капака и се качи в Маздата ,и запали двигателя .Тогава големият мъж пусна кутията на земята ,исправи се ,погледна и към двете коли ,и след това посочвайки Митсубишито той извика - Готов ? -от колата се чу силен тътен .След това посочи Рей и извика -Готов ?-Той също исфорсира двигателя си .След това мъжът си вдигна ръцете на горе ,и пускайки ги рязко изкрещя -Старт !-Двете коли стрелнаха на пред като два орела засили ли се към една и съща жертва .Звукът от ауспусите им караше всичко наоколо да трепери .Сякаш Везувий се пробуждаше отново ,и тресеше цялата земя .След поредното превключване Рей стисна здраво волана ,и се вгледа внимателно напред .След като забеляза един бял варел ,той намали рязко ,издърпа ръчната назад и се понесе покрай варела ,след като мина покрай него той натисна пе*ала за газта до край .Колата за секунди ускори до 150 км/ч .Той погледна в огледалата .Митсубишито се задаваше зад него бързо .Тогава той нарисна едно копче ,на което пишеше N2O .Маздата се стрелна още повече напред ,а Митсубишито остана рязко назад .Когато Рей забеляза тълпата от хора той рязко намали , след това натисна рязко спирачката ,и завъртя бързо волана на ляво ,после надясно .След това действие колата рязко поднесе ,и спря пред тълпата .Всичко беше в пушек и миришеше на изгоряла гума .Противникът му пристигна 5 секунди след него .Рей слезе от колата ,и седна на капака й .Саймън слизайки от неговата пък веднага тръгна към него със забързани крачки ,свити юмруци и намръщена физиономия .Забелязвайки това съдията остави кутията с парите на страна и запъти подозрително към него .Саймън застана пред Рей .И двамата се гледаха в очите .Всички бяха замълчали .Саймън както беше със навъсено лице и стиснати юмруци си отпусна ръцете ,и подаде едната към Рей с думите -Добро състезание .За мен беше чест да се състезавам с теб -Рей се усмихна и също му подаде ръка .След като двамата се здрависаха цялата шумотевица се дигна отново .Съдията се приближи до Рей ,отключи кутийката ,взе двете пачки ,и го подаде на Рей .Той ги взе изричайки победоносно -Благодаря -и ги пъхна в десния страничен джоб на гащите си .Ей Джей бягаше към него и викаше със цяло гърло -Рей моят герой Рей -След като пристигна при него той го потупа по рамото и му се усмихна .Рей извади едната пачка и я подаде на Ей Джей .И тъкмо Ей Джей прибра пачката в джоба си ,и се чуха полицейски сирени .Изведнъж започнаха да се чуват крясъци -Бягайте ! Ченгетата са тук !-Ей Джей и Рей се качиха в колата ,тя моментално се понесе със бясна скорост към портата .След тях тръгнаха 3 патрулки .И тъкмо колата стигна до портала ,когато пред тях се изпречи барикада от други полицейски коли .Рей спря колата поднасяйки я .Чуха се гласове от саксофон -Излезте от колата бавно ,със ръце към тила .Застане те с лице към колата и с разтворени широко крака .-Младежите изпълниха всяка дума на полицаите .След това двама униформени се приближиха до тях ,и ги задърпаха към патрулките .Грей Корвинус седеше пред телевизора и пиеше студена бира .След малко Биянка стана ,отиде до банята , уми се ,и слезе при баща си .Минути по късно на вратата се позвъни .Грей Корвинус изрече учудено -Кой ли може да е по това време?-След това той стана ,отиде до вратата ,отвори я ,и замръзна на място от гледката .Биянка също се затича до входната врата и завика -Кой е татко? -И когато видя са какво става въпрос се вцепени и тя .Двама униформени държаха Рей .Краката й затрепереха .Дишането и се затрудни .-Какво е направил господин полицай ?-Попита Грей Корвинус уплашено .Единият от полицаите пусна Рей и заговори -Вашият син беше хванат по време на нелегална улична гонка господине .Той лично беше единият от състезателите .Налага се да му конфискуваме книжката за 2 години ,и да заплатите допълнително петнайсет хиляди долара .-При тези думи бащата на Рей едва не получи инфаркт .Нима беше вярно това ,което чуваше за сина си? Нима той наистина е жертвал живота си за някакви хартийки ?Това го вбеси до предел ,той изгледа Рей с погнуса и рече -Благодаря ви господа .Приятна вечер.След тези думи полицайте се отдръпнаха от Рей ,качиха се в патрулката си ,и опрашиха напред .Рей влезе вътре ,затвори вратата и седна на дивана пред телевизора .Баща му го гледаше с презрение .-Ахх ти кучи сине - изкрещя той и засили юмрук към сина си .Рей се свлече на земята .От устната му шурна кръв .Баща му се засили да го одари отново ,но точно в този момент беше спрян от Биянка ,която застана над Рей и викаше -Татко недей ,моля те спри ,моля те -Грей Корвинус достигна края на пределите си .Рей го гледаше право в очите .Избърсвайки кръвта .Той отмести сестра си ,и стана .Баща му започна да крещи -Как можа да го направиш .Къде ти беше умът Боже мой ?Какво ти липсва сине бащин ?От какво си лишен да му се невиди .-Рей го гледаше в очите и слушаше внимателно баща си -След всички крясъци Грей Застана на входната врата ,отвори я ,посочи пътя и извика -Изчезвай от очите ми ,и повече не се връщай тук ,докато аз не умра .Ясно ли ти е ?
-Не татко какво правиш ?Не може да направиш това -изрече Биянка със сълзи на очите .Тогава Рей кимна и тръгна към входната врата .Биянка оплете ръце около кръста му и затискайки го здраво му викаше -Неможе да си тръгне .Не е редно .Дай му втори шанс .Прости му татко .Моля те .Не може да изгониш Рей .Той ти е син се пак .-Точно тогава баща им извика -Вече не .Това нищожество вече не ми е син .Той за мен е нищо .Един боклук ,уличник ,това е той за мене .Изчезвай -Рей хвана ръцете на Биянка ,освободи се от тях ,обърна се към нея ,прегърна я силно ,целуна я по челото ,и рече -Сбогом малка сестричке .Ще ти се обаждам когато се налага .Спокойно всичко ще се оправи .Ще видиш -И тогава той излезе от вратата .Баща му я затръшна силно погледна Биянка ,седна на дивана ,и зарева със вик .Вик от болка ,и гняв .
Рей вървеше известно време сам из улиците .Тогава той извади телефона си ,и набра номера на Ей Джей .Зачака около 5 секунди и тогава от другата страна се чу висок глас .-Рей как си приятелю ?Добре ли си? Къде си ?Какво стана ?Добре ли си? -Рей със тих и спокоен глас отговори -На вън съм Ей Джей ,сам ,без дом ,без баща си ,без сестра си ,аз съм абсолютно сам .-При тези думи Ей Джей направо побесня -Какво ?Какви ги говориш ?Как ?Къде си Рей ?Ще пратя Тея да те вземе .Кажи само къде се намираш ?-Той отговори спокойно -На около 600 метра от нас съм Ей Джей -Седнал на един тротоар .Под една улична лампа - Ей Джей веднага зе да го успокоява -Само стой там братле .Тея ще дойде след минути при тебе .Стой и не мърдай нали ?Тея ей сега ще дойде братле само се успокои -И Ей Джей затвори телефона . След това бързо потърси номера на Тея .Набра го и нервно докато чакаше повтаряше -Хайде Тея ,вдигни ,хайде -след около 10 секунди от среща се чу един приятен женски глас -Кажи Ей Джей ?Какво се е случило ?-Той ококори очи и завика -Тея , Рей е останал на улицата .На около 600 метра от тях е .Под една пътна лампа .Бързо отиди да го прибереш .Разбра ли ?Моментално ! -Не изчака дори Тея да каже -Добре -и затвори телефона .Рей седеше на уличния бордюр ,замислено гледаше земята ,и нервно тропаше с крак .След около десет минути той долови звуци от тътен на кола .Той погледна от дясната си страна ,и видя към него да се приближават фарове .Пред него спря черен на цвят Нисан GT-R .От него слезе момиче облечено в черен спортен екип ,късо подстригана тъмна коса и кафеви очи .То беше на около 21 години .Тея се затича към Рей крещейки името му -Какво стана ?Рей ?За какво говореше Ей Джей ?Какво се случи ?-Тя седна до него ,той гледаше към земята и говореше тихо -Вече нямам дом Тея ,нямам баща ,няма я и Биянка ,нямам нищо .Единственото което остана сте вие .Всичко друго се разпадна -Тея го гледаше и слушаше внимателно риданията му .Най на края та му каза -Ей Джей каза да те заведа при него моментално .Хайде качвай се в колата .И да не си помислил да седнеш зад волана -Рей стана ,отиде до черния Нисан ,отвори му дясната врата ,седна вътре ,облегна се назад ,и си затвори очите .Тея се качи в колата ,завъртя ключа и се понесе из улиците на града .Караше около половин час .След това се понесе към крайнините на града .Там в една уличка .Близо да гората се извисяваше една огромна триетажна къща със голяма ограда ,и широко отворени порти .На вън бяха паркирани всякакви тунинговани черни коли .Всички те имаха знак на препускащ вълк .Колата спря ,Рей слезе от нея ,Тея също ,той влезе в къщата ,и се запъти по стълбите нагоре ,Тея го следеше .Във къщата кънтеше музика ,навсякъде се виждаха бутилки алкохол ,скъпи ястия ,момчета някой едри като горили ,други не чак толкова ,момичета със оскъдни дрехи танцуващи съблазнително до всеки от тях .Едни си говориха ,други се смееха ,трети си ч*кваха наздравици .Рей започна да се изкачва по стълбите .Стигна до втория етаж .Там не беше по различно от първия етаж .След това той се запъти към една черна врата на която имаше златна табелка с надпис " Къртис - Черният Вълк ".Той по*ука на вратата .Едва се чу -Влез -Той отвори вратата и влезе във стая със два големи дивана ,една голяма плазма една висока уредба със разположени в всеки ъгъл на стаята колони ,едно бюро ,на което имаше един Лаптоп ,наредени на купчинка пачки ,някакви документи ,разхвърлени листове ,шишета скъп алкохол . на бюрото беше седнал Ей Джей ,а на стола зад бюрото седеше висок около метър и осемдесет и пет мъж със бръсната глава ,черен потник на който пишеше " Черният вълк " ,слънчеви очила ,вдигнал крака на бюрото кръстил ръце пред гърдите си .Зад него висеше едно огромно черно знаме със същия вълк който беше изобразен и на колите ,и бял надпис гласящ " Черните Вълци -Ние караме заедно ,споделяме всичко заедно ,и умираме заедно ".
-Седни ,Рей-Каза спокойно Къртис -Разбрах че са те изгонили от вас братко ?-Рей го изгледа право в очите ,покрити от черните очила и отговори -Да ,Лидер .Вече нямам дом ,нямам нищо ,и никого -Тогава Къртис рече -Напротив .Ти имаш нас .Ти Рей Корвинус си един от най -добрите ми ,и скъпи състезатели .Носите ми толкова много пари .И до сега не съм ви връщал услугата ,която ми правите .Сега аз ще върна услугата ,която ми правиш ти .Ще ти намеря дом ,и ще ти дам кола .Но преди това .Може да останеш тук ,или в Ей Джей ,или където си пожелаеш .
-Извинете че ви прекъсвам Лидер -точно в този момент Тея -за мен ще е чест Рей да остане в моя дом временно -Къртис вдигна вежди -Е ,решено е .Рей ще отидеш при Тея докато не ти намерим дом .Съгласен ли си ?-Рей погледна Тея и каза -Тъй вярно Лидер .
-Добре -отвърна той .
След разговора ,проведен със Лидера на " Черните Вълци " Рей и Тея се качиха отново в Нисана ,и колата литна към дома на Тея .По пътя мълчаха и двамата .Тея от време на време поглеждаше Рей ,който беше облегнат на зад със затворени очи .Не след дълго те стигнаха до една двуетажна къща със малка бяла дървена ограда ,добре отгледана морава .Нисанът спря пред нея -Стигнахме -рече Тея със усмивка -двамата слязоха от колата ,и влязоха в къщата .От лявата страна на къщата беше кухнята ,а от дясната беше всекидневната .Тя както и холът бяха в червени тапети .Рей се събу и влезе в всекидневната .В нея имаше диван ,камина ,на която бяха поставени някакви статуетки статуетки и вази .Над камината имаше една голяма картина ,която изобразяваше един елен ,в една прекрасна зелена гора .от лявата страна на камината имаше други картини ,нещо като бюро .Върху него имаше поставени чаши за всякакви питиета .В ъглите на стаята имаше растения подобни на палми ,а в дясната страна на камината имаше красиво изваяна маса ,върху нея поставен голям плазмен телевизор ,под него беше домашното кино а до масата беше суб - буферът .По четирите горни ъгъла на стаята бяха накачени и колоните от самото кино . Пред телевизора имаше една стъклена масичка със поставена върху нея ваза с цветя .а зад масата имаше увит със кафяв губер диван .След като разгледа внимателно стаята той рече решаващо -Аз ще спа тук -и изгледа Тея .Тя от своя страна вдигна рамене и рече -Добре .Само да ти изясня на втория етаж от лявата страна е банята ,до нея е моята стая ,а срещу нея има друга свободна стая -след това му се усмихна -Какво искаш за вечеря ?-попита го след това тя .
-Не съм гладен -отвърна й той.
-Добре -отвърна му тя и се качи горе в стаята си .Рей пък легна на дивана ,и заспа със сълзи на очите .
Бяха изминали около три дена откак Рей беше в къщата на Тея .Тази сутрин Рей се събуди объркан .Той се изправи на крака ,и отиде в банята да се измие .След това слезе доло ,и седна на масата ,не след дълго Тея му сервира закуската ,седна срещу него и започна да се храни .След като приключиха той стана и отново отиде в всекидневната .Седна пред телевизора и започна да гледа какво дават по телевизията .След около 5 минути Тея също влезе в всекидневната и седна на дивана .Тогава той и рече -Тея би ли ме закарала до мола ? Искам да си купя дрехи -Тя го изгледа весело и му отвърна -Разбира се .Защо не ?Ще е забавно да пазарувам с теб .Да отидем довечера ?-Му предложи тя -Той й кимна и рече -става .Не след дълго и на вратата се почука .Тея се зачуди -Кой ли може да е?-Тя стана ,отиде в хола ,отвори вратата и се ококори от изненада - Какво ? Неможе да бъде.....

Следва продължение........

martin4eto0o
09-16-2011, 22:00
хубава историйка :)

IncendiaSanctus
09-16-2011, 22:20
Ммм, историята започва като не-толкова-лош американски екшън стил "Бързи и яростни"... Обаче има МНОГО неточности... смях се с глас на "Чуха се гласове от саксофон - ... " :D :D :D

Ето ТОВА е саксофон :
http://www.fullissue.com/wp-content/uploads/2011/07/Saxophone.jpg

Ти имаш предвид МЕГАФОН.
Също с височините много не ми се връзва... Рей е висок 1.80, а има някакъв тип висок три глави над него, ебати изрода ще е тоя, 2.50 ли е ? xD
Нооо въпреки досадните ми забележки, продължавай да пишеш, искам да видя какво става нататък :))