PDA

View Full Version : Някаква се лепна на гаджето ми! Помощ, търся съвет..........



oTPoBHa
09-16-2011, 17:32
:-x
Кво да я правя? Тя има чувства към него, но той и е казал, че могат да поддържат само приятелски отношения, защото е с мен.
Но тя УЖАСНО МЕ ДРАЗНИ, защото виждам всеки път как му се мазни и като му говори и е направо ................. :@:@:@:@:@:@ иде ми да я подпукам направо пред всички, но не искам да съм толкова груба........... моля, някой който е имал подобен проблем с приятеля/приятелката си, да пише, защото ми се случва за първи път и направо ще я разтрелям тая !

HotLife
09-16-2011, 17:41
Няма нужда да правиш сцени, ако пак те подразни й кажи, че той е с теб. Пък отделно, че той е трябвало отдавна да й го е обяснил.

TheHangedMan
09-16-2011, 17:41
Сигурно се опитва да ви раздели. Ако гаджето ти те обича ще е с теб, но щом я допуска до себе си.....

oTPoBHa
09-16-2011, 17:56
Там е работата, че ние имаме двегодишна връзка, караме се за глупости, после си прощаваме, ей такива истории... по едно време нямахме никакъв интимен контакт, отстрани изглеждаше все едно сме като приятели, то от тия караници аз направо притръпнах и въобще не исках да имам физическа близост с него... но в действителност го обичам и той го знае. Каза ми го преди време, но някак го направи толкова драматично, че ми се стори неискрено. Сега колкото и да ми го казва, аз усещам че явно тая разпрацотина се върти около него и му отвлича вниманието и той няма как да си даде реално сметка за нещата дали са истинали чувствата му към мен или не са... уфф.... ако това момиче изчезне, ще е по-лесно. Тъй като сме от различни градове, но скоро ще живеем заедно в една къща, той казва, че няма търпение да заживеем заедно, за да изчезнат тези неразбирателства и звучи доста искрен. Но проблема е в оная тъпа грозна............. гррр. Един приятел като я видя и каза даже, че приличала на мене преди супер много време... все тая.... тя очевидно не разбира от дума, доста е глупава и май ще трябва да действам, но честно казано ме е страх да не си изпусна нервите, защото тогава....

iwwsynn
09-16-2011, 17:57
хуахх ако се случи на мен ще я скалпирам тая тъпа куч*а ;дд кфо се бърка в чуждите работи ;дд Както се казва : "Любовта е за двама, но винаги има една тъпа кур*а която неможе да брой " ;дд таа ако не стане с добро (смсл да я предупредиш, че е с теб и няма да позволиш тя да му се сваля) и теглиш един бой и повече няма да припари до твоето бебче ;дд

arsenalllbaby
09-16-2011, 17:58
Обясни му, че те наранява.. Не прави сцени! Обясни му внимателно.. Подбирай си внимателно думите, за да не се ядоса и да остане с впечетлението, че си мислиш, че го притежаваш и му казваш с кого да контактува и с кого не.. Надявам се, че ще те разбере и ще прекъсне или ще намали общуването си с нея.. А ако ревнуваш така от всяка - май проблемът е в теб..

Както каза TheHangedMan, сигурно се опитва да ви раздели.. Или го харесва и го иска за себе си, или те мрази и просто иска да скъсате, за 'да ти е гадно'.

Има и един вариант да пречукаш мъстията 8)

TheHangedMan
09-16-2011, 17:58
Поговорете :) ако не стане с добро, тогава с лошо

Chacho
09-16-2011, 18:04
Мен много ме отвръщава женската злоба. Много е грозно да се карате чия собственост е момчето, още повече да се биете.


Като сте двамата, кажи му, че искаш да сте заедно и те притеснява, че това момиче може да му е нова тръпка, а ти не можеш да му предложиш нещо "ново", защото вече сте прекалено привикнали един с друг. Ако му го кажеш достатъчно прочувствено, заради теб ще си я избие от главата като гадже. Най-голямата ни слабост е момиче, което се чувства несигурно в нещо и тъсри нашата помощ. Дай ни да се правим, че решаваме проблеми и сме стихии.

oTPoBHa
09-16-2011, 18:05
А ако ревнуваш така от всяка - май проблемът е в теб..
Тая е първата!!!!!!!!!!!!!!! Нали ви казвам, никога преди не ми се е случвало някоя така да му се лепва, пък и с предишни гаджета, с които съм била, пак не е имало т'къв случай.. 8-)
Затова съм така упекла 8-) 8-)

NambyPamby
09-16-2011, 18:06
Имаш изключително готин стил на изразяване, израдва ме. 8-)

Какво да ти кажа, истината е, че тя е свободна, т.е няма отговорност към никого и има правото да си върти опашката около когото си иска. Съвсем друг е казусът с липсата на какви да е морални задръжки. Проблемът си е в гаджето ти. Той е обвързания и ако не иска да общува с нея - трябва да й го заяви точно, кратко и ясно. Това с приятелските отношения го е казал или 'щото е прекалено деликатен и се опитва да не изгрубява, или просто се кефи на вниманието й, ама не иска да си признае.

И все пак, играй го непукист, поне засега. Навярно не сте решили от днес за утре, че ще живеете заедно, което означава, че той е мислил по тоя въпрос и в крайна сметка е решил, че не само иска да бъде с теб, ами и да споделяте общ дом и обща постеля. Това, че е с теб не значи, че не трябва да общува и с други момичета, пък било то и да заформи лекичък флирт. Държи ли си ръцете далеч, държи ли нечии други ръце също далеч от себе си, продължава ли да ти обръща внимание и да се държи добре с теб - няма за какво толкова да се впрягаш, поне аз така го разглеждам.
К'во толкова прави момето, че си й набрала?

LeprikonA
09-16-2011, 18:23
аз точно от опит ще ти кажа да му кажеш да я разкара щом няма интереси към нея и то на секундата.

oTPoBHa
09-16-2011, 18:26
Мен много ме отвръщава женската злоба. Много е грозно да се карате чия собственост е момчето, още повече да се биете.


Като сте двамата, кажи му, че искаш да сте заедно и те притеснява, че това момиче може да му е нова тръпка, а ти не можеш да му предложиш нещо "ново", защото вече сте прекалено привикнали един с друг. Ако му го кажеш достатъчно прочувствено, заради теб ще си я избие от главата като гадже. Най-голямата ни слабост е момиче, което се чувства несигурно в нещо и тъсри нашата помощ. Дай ни да се правим, че решаваме проблеми и сме стихии.

Това определено ще го използвам, мерси много за добрия съвет (:
Ние говорихме с него по въпроса. Той каза, че ще и каже, че нищо не може и да има, защото е с мен. А цялата история е, че когато беше този период с караниците и взаимно бяхме притръпнали един към друг, в това момиче го привлякла, цитирам "хармонията, която би могъл да има с нея и която нямал с мен" или нещо такова, и че там бил гледал в хороскопа, че имало съвместимост дъра-бъра (той яко се е филмирал по такива неща и това е нещото в него, което доста ме дразни, но това е друга тема..), и тя се зарадвала и се "впечатлила" и го била оценяла (тоест филмирането му по тия простотии) много по-добре от мен и не знам си какво... абе... не знам.. но ми каза, че го е изпитал към друга само защото сме се били карали и притръпнали. Тогава аз му казах, че моите чувства към него са постоянни и не се променят - ако ще да ме бие, да ме ядосва, да ме разревава, аз пак ще си го обичам и любовта ми никога не би се повлияла от такова нещо, което си е вярно! "Разбрахме се", (не буквално, ест.), да понамалим караниците и да се стегнеме малко, за да може той да ме усеша като приятелка по-добре вече и да няма такива неща... Но ще му кажа и това, което ти ми каза по-горе. (: !!

oTPoBHa
09-16-2011, 18:46
Имаш изключително готин стил на изразяване, израдва ме. 8-)

Какво да ти кажа, истината е, че тя е свободна, т.е няма отговорност към никого и има правото да си върти опашката около когото си иска. Съвсем друг е казусът с липсата на какви да е морални задръжки. Проблемът си е в гаджето ти. Той е обвързания и ако не иска да общува с нея - трябва да й го заяви точно, кратко и ясно. Това с приятелските отношения го е казал или 'щото е прекалено деликатен и се опитва да не изгрубява, или просто се кефи на вниманието й, ама не иска да си признае.

И все пак, играй го непукист, поне засега. Навярно не сте решили от днес за утре, че ще живеете заедно, което означава, че той е мислил по тоя въпрос и в крайна сметка е решил, че не само иска да бъде с теб, ами и да споделяте общ дом и обща постеля. Това, че е с теб не значи, че не трябва да общува и с други момичета, пък било то и да заформи лекичък флирт. Държи ли си ръцете далеч, държи ли нечии други ръце също далеч от себе си, продължава ли да ти обръща внимание и да се държи добре с теб - няма за какво толкова да се впрягаш, поне аз така го разглеждам.
К'во толкова прави момето, че си й набрала?
Ще се опитам.
Трудно е.
Мисълта, че при всичките тия неща, които ми е казвал и които е правил за мен през цялото време откакто сме заедно VS факта, че е погледнал към някаква друга, не ми дава мира. Все си мисля, че вече между нас всичко е загубено и че като я видя, ще я завлека някъде и ще си излея целия гняв върху нея... В последно време установих, че действително яко откачам в напечени ситуации и съм буквално като луд с пистолет... страх ме е какво мога да и направя и какви ще са за мене после последиците... може да звучи доста налудничаво, но си е така. Все едно дяволите ме обземат и почвам да правя яко глупости. Ще опитам да се владея, доколкото мога.
А това какво прави.... ами... той ми каза, че тя имала чувства към него, той бил сигурен в това. Не я виждам конкретно какво прави, защото не съм там (в друг град съм в момента), но това е достатъчно дразнещо и ме кара да и сритам задника (ок, ще се владея...) Едно момиче, което харесва едно момче и приятелката му е в друг град в момента кво може да прави? Ако е по-смела, а и той в момента е объркан спрямо мен, може и да и се пусне, нищо не му пречи... Няма ме мене там, не виждам кво става.
Ако стане така?
Той ми каза, че нямало да го допусне. Но това, от което се страхувам е, че в последно време той като не ме вижда, направо ме забравя.. Като ми се обади по телефона, го прави колкото да има, иначе такъв мълчи, няма кво да ми каже, думите с яенгел от устата трябва да му ги вадя.. Това ме дразни.
Казах и да седи кротко..... ще видим. Ако обаче има проблем, имам право да се ядосам и да и разбия физиономията. :D
Както го каза ти - върти си опашката. Това не ми харесва!

Shturrrche88
09-16-2011, 18:57
Колко обичам такива парцали.
Отиди при нея и й кажи с най-равния и спокоен тон, че няма нужда да се усуква около него и да му се умилква, защото няма да й мине номерът, не само защото пича е с теб, а и защото не чувства нищо към нея, след което се врътни и си тръгни.
Ако продължи да нахалства и да се прави, че ти не съществуваш-направи я дива калинка.

Не съм чела другите мнения.

elysunny
09-16-2011, 19:00
мда, проблем, не откачай

sapphire5
09-16-2011, 19:04
еми натрепай я и ттва е ... :lol: ахахах

Evterpa
09-16-2011, 19:10
Тогава аз му казах, че моите чувства към него са постоянни и не се променят - ако ще да ме бие, да ме ядосва, да ме разревава, аз пак ще си го обичам и любовта ми никога не би се повлияла от такова нещо, което си е вярно!

Не е здравословно да ти се въртят такива мисли.
Бъди по-самоуверена и престани да се филмираш, 'щото ако продължаваш така ще го отблъснеш.

dream1707
09-16-2011, 19:16
Поговори с него, не я нея... Обясни му как се чувстваш, не прави циркове.. обясни му го така, че той сам да реши да не общува с нея, за да не ти е гадно на теб, а не да му забраняваш.

oTPoBHa
09-16-2011, 19:28
Тогава аз му казах, че моите чувства към него са постоянни и не се променят - ако ще да ме бие, да ме ядосва, да ме разревава, аз пак ще си го обичам и любовта ми никога не би се повлияла от такова нещо, което си е вярно!

Не е здравословно да ти се въртят такива мисли.
Бъди по-самоуверена и престани да се филмираш, 'щото ако продължаваш така ще го отблъснеш.

То не са мисли, аз просто съм откровена за чувствата си. За мене чувствата ми към един човек не се влияят от неговото отношение към мен. Такава съм си. Аз ако обичам някой, го обичам (както казва Ошо) - "тотално". Приятелят ми е наясно с това, наистина надявам се този факт да не го отблъсне.


Поговори с него, не я нея... Обясни му как се чувстваш, не прави циркове.. обясни му го така, че той сам да реши да не общува с нея, за да не ти е гадно на теб, а не да му забраняваш.
Той каза, че ще поддържа приятелство с нея и само толкова. Все пак аз дори и да му кажа да не общува с нея, защото това ме наранява, той сто процента ще каже, че аз не мога да му определям хората, с които общува. Познавам приятеля си.

dream1707
09-16-2011, 19:33
Поговори с него, не я нея... Обясни му как се чувстваш, не прави циркове.. обясни му го така, че той сам да реши да не общува с нея, за да не ти е гадно на теб, а не да му забраняваш.
Той каза, че ще поддържа приятелство с нея и само толкова. Все пак аз дори и да му кажа да не общува с нея, защото това ме наранява, той сто процента ще каже, че аз не мога да му определям хората, с които общува. Познавам приятеля си.

Нали това ти казвам да не правиш ... обясни му, как се чувстваш главно, че те наранява, защото знаеш, че тя го харесва и ти е гадно... НЕ да му казваш, няма да общуваш с нея и тва е... така най-вероятно ще ти отговори по тоя начин... Просто му обясни това, което и на нас, без да му казваш да не се занимава с нея. Накарай го той сам да се откаже да общува с нея, заради твоите чувства... без да му го налагаш.

oTPoBHa
09-16-2011, 19:39
Поговори с него, не я нея... Обясни му как се чувстваш, не прави циркове.. обясни му го така, че той сам да реши да не общува с нея, за да не ти е гадно на теб, а не да му забраняваш.
Той каза, че ще поддържа приятелство с нея и само толкова. Все пак аз дори и да му кажа да не общува с нея, защото това ме наранява, той сто процента ще каже, че аз не мога да му определям хората, с които общува. Познавам приятеля си.

Нали това ти казвам да не правиш ... обясни му, как се чувстваш главно, че те наранява, защото знаеш, че тя го харесва и ти е гадно... НЕ да му казваш, няма да общуваш с нея и тва е... така най-вероятно ще ти отговори по тоя начин... Просто му обясни това, което и на нас, без да му казваш да не се занимава с нея. Накарай го той сам да се откаже да общува с нея, заради твоите чувства... без да му го налагаш.
You are right...

Evterpa
09-16-2011, 19:59
Искрено се надявам да не изпадаш в подобна ситуация. Или ако се случи да си промениш мнението.
"Тогава аз му казах, че моите чувства към него са постоянни и не се променят - ако ще да ме бие, да ме ядосва, да ме разревава, аз пак ще си го обичам и любовта ми никога не би се повлияла от такова нещо, което си е вярно!" Т'ва за мен, ако го допуснеш, няма да е обич, ами ще е липса на самоуважение, а като не уважаш себе си няма как и другите да го правят. Кръгът се затваря...
Обичта малко от малко трябва да е заслужена, колкото и грубо да звучи.

treisi90
09-16-2011, 20:01
Хаха.. моята история е донякъде като твоята. С моят приятел също сме заедно от 2 години, същите караници и като цяло всичко, което описа - как се държите един с друг, как се чувстваш и страхът ти от изневярата и може би липсата на доверие.. и при мен е така, от известно време.
Отиде да работи на морето цялото лято и това всъщност беше първата ни раздяла от както сме заедно, аз в друг град- той в друг град ( и все пак морето по дяволите..) Прибра се той след 3 месеца, за първи път интуицията ми ме подтикна да му погледна телефона ( държа да отбележа, че никога не съм го правила, да го следя и да му проверявам телефона ), но ето че имаше защо. Гледам аз любовни смс-и от някво момиче, с което имаше снимки във фейса от морето. Твърди, че са само приятели и че тя го е харесала имала чувства към него, а той не.. и всичко от негова страна било чисто приятелски. Ок, но нещата станаха по-сериозни, обясних му как се чувствам и всичко, което прочетох по-горе дето те съветват, в крайна сметка той й написа, че не иска да го търси вече и то " Гадно е, че така се получи, но е по-добре" вследствие.. аз как да го разбирам?!
" Гадно е..?! " От тогава до сега, а това е период от една седмица, не знам какво се случва с мене, обзе ме някъв гняв и омраза, някак си всичкото доверие отиде по дяволите.
Пропуснах да кажа, че попитах лично момичето защо се меша и тя ми отговори, че много неща не съм била знаела.. Тя е от друг град, което е по- успокоителното, но въпреки всичко нейните думи ме накараха да го подозирам още повече, въпреки, че освен самия флирт и смс-ите аз съм сигурна, че изневяра физически не е имало.
Той твърди, че ме обича страшно много ( и го е доказал, като изключим тая случка) и че не би ми изневерил, но вече каквото и да ми каже.. не ме трогва някак си :? Поисках да се разделим, тъй като се измъчвам денонощно и ставам параноична вече, но той каза, че е против раздялата ни и че обещава от тук натам всичко да се промени и да не се чувствам гадно..
Да си ти кажа честно мила момчетата си обичат флирта, въпреки, че са обвързани. Да, може да обичат приятелките си по техен си начин, но друго си е да има някой страничен дето да им гъделичка егото.. Не очаквай да те разбере и да поиска да прекрати самоинициативно контакта си с нея..
Няма шанс :? Това е от мен, не ти помогнах особено, но поне е хубаво да знаеш, че не само при теб го има този проблем :-)
Успех!

Biiiitch
09-16-2011, 20:06
Мен много ме отвръщава женската злоба. Много е грозно да се карате чия собственост е момчето, още повече да се биете.

Koгато някоя такава "красавица" се появи има хора, които не просто ше я набият, ми направо с танк ще я прегазят. Просто в такъв момент едно момиче би направило всичко, така че тази злоба, за която говориш, е някакси нормална реакция.

ПТ: Както каза Shturrrche88, спокойно й обясняваш и толкоЗ. Пък няма да е зле и с него да поговориш (според мен).

crowberry
09-16-2011, 20:22
Извинявай, ама си много зле. Те са приятели. Ти искаш да си прекъснат приятелските отношения, защото ти самата не си сигурна в него и във вашата връзка. Ти в случая нямаш нищо общо. Ти си му гадже, не тя. Ако той иска да ти изневерява, то ще е с причина.

Chacho
09-16-2011, 20:31
Мен много ме отвръщава женската злоба. Много е грозно да се карате чия собственост е момчето, още повече да се биете.

Koгато някоя такава "красавица" се появи има хора, които не просто ше я набият, ми направо с танк ще я прегазят. Просто в такъв момент едно момиче би направило всичко, така че тази злоба, за която говориш, е някакси нормална реакция.

ПТ: Както каза Shturrrche88, спокойно й обясняваш и толкоЗ. Пък няма да е зле и с него да поговориш (според мен).

Все ми е тая, аз очаквам да ми имат доверие. Ако гаджето ми тръгне да се бие с няква, ще я зарежа.

lovefantasy
09-16-2011, 20:43
Няма приятелство между момче и момиче, колкото и да го вярвате. Може да има симпатия, общуване заради неща които ви свързват
(училище, университет, работа, общи познати и т.н.) но тези момчета попадат в категория познати, колеги, съученици и т.н. В момента, в който започнат да ви свързват и др неща, да общувате повече и др значи има привличане. В повечето случаи момчето харесва момичето и за тва и угажда да я изслушва, да обикаля с нея, да ходят на кафета и да чатят по скайп с часове и момичетата, които обаче нямат такива чувства, им идва много удобно да си имат дружка. Ама като се усетят за какво става въпрос почват оправданията, ама аз те чувствам само като приятел. И от тоя момент има две развръзки - момчето спира да се обажда или си продължава с надеждата, че тя ще си промени мнението, а момичето се прави че всичко ще е като преди.
В случая на авторката, май е обратното. Незнам до колко му е била близка тази, ама щом знае за чувствата и кво прави с нея. Нали и е казал че иска да е с теб. Кво ще си споделя с едно момиче, приятели момчета няма ли си? Незнам колко често се срещат и т.н. ама щом продължава да е край него или е супер нахална или той и дава поводи да се надява. Пак казвам че не го познавам, незнам какво прави, ама ако иска да е с теб, да се откаже от нея. Разбира се му го казваш по най-деликания начин, спокойно, както те посъветваха по-горе

Biiiitch
09-16-2011, 20:48
Chacho -Явно в този случай тя му няма доверие, но по принцип когато едно момиче полудява (изтрещява по-скоро ;д) заради друго, значи има причина. Всеки има различно мнение де, не може мн-мн да се спори по този въпрос.

Само не разбрах защо би я зарязал ако направи нещо такова.. ? :-o

Chacho
09-16-2011, 21:11
Защото искам уравновесена жена. Ако не искам да съм с нея, няма да ми насади чувства, като пребие конкуренцията или се изпокарат.

Biiiitch
09-16-2011, 21:21
Разбирам какво имаш предвид. Но все пак (по мое мнение), като момичето се набие/скара с другото е начин да ти покаже че означаваш нещо за нея, и че би направила всичко за теб. Лично аз така си го обяснявам, защото съм ставала свидетел. ;д Примерно, ако ми се случи нещо подобно, аз ще се предам, няма да се занимавам... Обаче аз уравновесени момичета, честно да кажа, не съм виждала. ;д

crowberry
09-16-2011, 21:27
Няма приятелство между момче и момиче, колкото и да го вярвате. Може да има симпатия, общуване заради неща които ви свързват

Бля, бля, бля.. явно ти си нямала такова приятелство..

Chacho
09-16-2011, 21:28
Моя работа е да се карам, бия и решавам проблемите. На една силна жена не й се налага да търси такива начини и предпочитам моите ръце да са изцапани, но тя да си запази женствеността. Ясно ми е, че го прави заради мен, но няма да ми стане приятно от това. Само ще ме хване срам и ще се опитвам да обяснявам, че не съм имал нищо общо с нея.


Единственият начин да приема момиче да се сбива е, ако са й посегнали преди това.

TheNewReligion
09-16-2011, 21:28
Ако искаш да се докажеш като пъркласна селянка, пречукай я пред всички.
Ако не искаш, стой си на гъза.
Гаджето ти, при добро желание, ще й се пусне, а ти рано или късно ще разбереш.
Няма смисъл да си тровиш нервите предварително.

Chacho
09-16-2011, 21:30
Няма приятелство между момче и момиче, колкото и да го вярвате. Може да има симпатия, общуване заради неща които ви свързват

Бля, бля, бля.. явно ти си нямала такова приятелство..

Или той не ти е предложил още :D

Biiiitch
09-16-2011, 21:35
Като се замисля, май имаш право... Но все пак ако момчето наистина харесва/обича приятелката си, ще се опита да предодврати боя/караницата, каквото и да е.

Обаче, прав си, да. Трябва да си запази женствеността и достойноството също.

Само да вмъкна едно последно нещо и спирам да спамя - не всеки ще иска да си изцапа ръцете за едно момиче - по-скоро ще седи, ще гледа, че е по-лесно.

Chacho
09-16-2011, 21:47
Само да вмъкна едно последно нещо и спирам да спамя - не всеки ще иска да си изцапа ръцете за едно момиче - по-скоро ще седи, ще гледа, че е по-лесно.

Мхм. Дори и аз се улавям на моменти, че не съм достатъчно решителен. Това не го прави хубаво качество, а недостатък.

blueberryyy
09-16-2011, 21:50
Моя работа е да се карам, бия и решавам проблемите. На една силна жена не й се налага да търси такива начини и предпочитам моите ръце да са изцапани, но тя да си запази женствеността. Ясно ми е, че го прави заради мен, но няма да ми стане приятно от това. Само ще ме хване срам и ще се опитвам да обяснявам, че не съм имал нищо общо с нея.


Единственият начин да приема момиче да се сбива е, ако са й посегнали преди това.

marry me? :-D


Разбирам какво имаш предвид. Но все пак (по мое мнение), като момичето се набие/скара с другото е начин да ти покаже че означаваш нещо за нея, и че би направила всичко за теб. Лично аз така си го обяснявам, защото съм ставала свидетел. ;д Примерно, ако ми се случи нещо подобно, аз ще се предам, няма да се занимавам... Обаче аз уравновесени момичета, честно да кажа, не съм виждала. ;д

Права си.Няма момиче, което да не изпитва желание да размаже въпросната "прекрасница", която се навърта около момчето и, и то не защото няма доверие на него, а защото просто иска да и покаже къде да не си вре носа... Но не знам какво момиче ще е, ако не успее да подтисне това си желание и да се държи уверено, без да стига до глупости като сбиване, скандали и т.н. Не това е начинът да покажеш на човека до себе си, че го обичаш и държиш на него.

Biiiitch
09-16-2011, 21:55
Ми както се казва "човек се учи докато е жив". Никой не се е родил научен. За някои хора може да е качество, за други недостатък, въпроса е да се научи човек как да ги бланасира, без да преминава границата. (Надявам се да има смисъл това което казвам. ;д) Тъпото е че всички ги мързи, и никой не иска да си мръдне задника..

Biiiitch
09-16-2011, 22:00
Права си.Няма момиче, което да не изпитва желание да размаже въпросната "прекрасница", която се навърта около момчето и, и то не защото няма доверие на него, а защото просто иска да и покаже къде да не си вре носа... Но не знам какво момиче ще е, ако не успее да подтисне това си желание и да се държи уверено, без да стига до глупости като сбиване, скандали и т.н. Не това е начинът да покажеш на човека до себе си, че го обичаш и държиш на него.

Нали ? Точно така мисля и аз. Трябва да има достойнство момичето... Айде, такива като мене не - аз ше й разбия ченето - важното е да си запазиш достойнството и да се държиш като дама, за да не стават грозни истории.

Смятам обаче, че момичетата (като цяло) или ще са много доверчиви или изобщо няма да са, и направо война ще почват. ;д

Светът се променя, хорааа :D

blueberryyy
09-16-2011, 22:05
Ама дали не са ни еднакви подписите? 8)

Biiiitch
09-16-2011, 22:16
Ама дали не са ни еднакви подписите? 8)

Хахах, боже, вярно. :-D Прелестнa песен е. :smt007

badsector
09-16-2011, 22:46
Радвай се, така ще разбереш колко държи на теб и дали има смисъл да инвестираш времето си в него.

Gerityyy08
09-17-2011, 06:30
Любовта е за двама. Просто някои курви не могат да броят. Вземи нещата в свой ръце. Имах приятел с който бях година и половина и последния месец разбрах, че той през цялото време е спал с друга, а мен обичал. Гледай да избегнеш някакво развитие на нещата. Ако не, всичко е било загуба на време. :)

oTPoBHa
09-17-2011, 08:30
Вчера говорихме по телефона. Причината, поради която той виждал перспектива да е с другото момиче, е че едва ли не имат сходни интереси. Той се интересува (меко казано, той направо се е филмирал) на тема себереализация, духовно извисяване и какво ли не, и оная проста путка явно някакси му се възхищава и това му харесва... въпреки, че постоянно говори как почти се бил отървал от егото си и някакви такива приказки от хиляда и една нощ.... много странна птица е той.... мен това не ми харесва, че се филмира толкова много на такива теми, но винаги се старая да се сдържам, да не му се дразня или нещо такова, даже започнах да му се радвам, явно това го прави щастлив. Казах му го, че за мен никога не е било проблем това, че той се интересува от тези неща, и че даже ми е приятно да го виждам, че това го ощастливява. Онова момиче не се интересува от нищо подобно, в общи линии е една проста селянка, която го заблуждава и това ни прецаква отношенията. Просто го е харесала и това него явно го блазни... Помолих го да намали контакти с нея, защото това ужасно много ме наранява.... Каза, че ще го направи. Аз се занимавам повече с музика (пеене, свирене на китара, пиано) и съм решила да се развивам по-конкретно в тази насока. Той е решил да се развива в някаква, да кажем, духовна насока. (По мое мнение развитието му се превръща бая във филм, но си трая...) Аз не съм против тези неща, но съм против неговото вкарване във филм...Той казва, че искал момиче, което да споделя пътя му, а аз не съм го била правила. (Един вид, че не се интересувам толкова живо, колкото него от разни подобни тематики и че него не го удовлетворява приятелката му да не се интересува от това в степен, в която и той.)
Не знам.... той един вид се опитва да ме накара да стана като него и да общувам с такива хора. Направо толкова съм объркана, че не знам какво се случва. : x

TheHangedMan
09-17-2011, 08:40
Питай го коя избира :) Това ще ти помогне

kalpazanka
09-17-2011, 08:47
Що да биеш момичето? Не си била с твоя там, не си свидетелка, откъде тогава си сигурна, че той не я е *подмамил*, не я е привлякъл съзнателно и не й е говорил сладки приказки за общо бъдеще и прочие. Щом тя се влачи подир задните му части, твоичкият също е за бой.

Shia
09-17-2011, 08:55
Като сте тримата лепни му хубава страстна целувка пред нея,да види,че сте заедно и да й стане тъпо.

Gerityyy08
09-17-2011, 10:08
Съгласна с предишния коментар. Не може да позволяваш да те наранява така, колкото и да го обичаш. Не крий какво те дразни, кажи му всичко. И, ако той сметне за нужно нека избере, както казваш ти простата селянка, която го заблуждава, че се интересува от неговите си неща. Той ще страда за теб, като проумее, че не е бил прав и макар някой различия пак те обича, такава каквато си със собственото си мнение ! :)

SisiStrange
09-17-2011, 15:32
Няма по-жалка картинка от момиче, което се бие за момче (освен може би пияно момиче). Трябва да си егати и неуравновесената истеричка, за да стигнеш дотам.
Тя може да е тъпо парче, но единствения виновен е той. Нищо не му пречи да я разкара като вижда, че те дразни. И не е нужно да му се поставя ултиматум - би следвало и сам да се сети. И не е като да му забраняваш да се вижда с "приятелка". Тя не му е приятелка. Приятелите са хора, които се радват за нас и се грижат за нас. Не хора, които примират от кеф, когато сме се скарали с гаджето.
Щом той е неспособен да я отреже качествено, значи иска да си я остави като резерва. Явно все пак я харесва. И не стига това, ами и плещи някакви глупости как им съвпадали зодиите, тя го разбирала и не знам си какво. Ако някой някога ми изцепи такава тъпотия, ще го пратя на бърза ръка при нея да си съставят хороскопи дружно и ще си потърся нормално момче с характер.

dami666
09-17-2011, 17:30
Мен много ме отвръщава женската злоба. Много е грозно да се карате чия собственост е момчето, още повече да се биете.

Koгато някоя такава "красавица" се появи има хора, които не просто ше я набият, ми направо с танк ще я прегазят. Просто в такъв момент едно момиче би направило всичко, така че тази злоба, за която говориш, е някакси нормална реакция.

ПТ: Както каза Shturrrche88, спокойно й обясняваш и толкоЗ. Пък няма да е зле и с него да поговориш (според мен).

Все ми е тая, аз очаквам да ми имат доверие. Ако гаджето ми тръгне да се бие с няква, ще я зарежа.

Подкрепям Chacho.Пича явно и е дал повод на тази,иначе щеше да и стане безинтересен и да го остави.Няма смисъл от бой,той е по-виновен от колкото тя,защото той е обвързания.Ако наистина не го интересува,ще прекъсне връзка с нея.И не ми говорете за ''приятелски отношения'',щом той е казал,че с нея ''намирал хармония'',каквато с приятелката си не.И после ми кажете,че и той не и се пуска.

TheManTheLegend
09-17-2011, 17:34
В момента си представям как в друг форум някое момиче разправя как адски много харесва някф пич, но той ходи с неква проста пача която им пречи на връзката :lol:

bebchoOoOoOo
09-17-2011, 17:45
Няма по-жалка картинка от момиче, което се бие за момче (освен може би пияно момиче). Трябва да си егати и неуравновесената истеричка, за да стигнеш дотам.
Тя може да е тъпо парче, но единствения виновен е той. Нищо не му пречи да я разкара като вижда, че те дразни. И не е нужно да му се поставя ултиматум - би следвало и сам да се сети. И не е като да му забраняваш да се вижда с "приятелка". Тя не му е приятелка. Приятелите са хора, които се радват за нас и се грижат за нас. Не хора, които примират от кеф, когато сме се скарали с гаджето.
Щом той е неспособен да я отреже качествено, значи иска да си я остави като резерва. Явно все пак я харесва. И не стига това, ами и плещи някакви глупости как им съвпадали зодиите, тя го разбирала и не знам си какво. Ако някой някога ми изцепи такава тъпотия, ще го пратя на бърза ръка при нея да си съставят хороскопи дружно и ще си потърся нормално момче с характер.
Напълно подкрепям!

SuNsEt
09-17-2011, 21:48
Веднъж ми се случи нещо ...горе долу сходно,не съвсем де.Таа...приятелят ми(с който тогава бяхме от 5-6 месеца заедно)по едно време започна да ми говори за някаква си там,която му била стара приятелка,как се били срещнали случайно и как пък веднъж се разбрали да карат колело заедно.Добремм...отначало си мълчах,всичко беше 6.По едно време разбирам,че тя учела в старото ми даскало(в моя квартал) и решил лекинко да я проуча.Разбрах от кой клас е,кого познава ии..в един момент попаднах на няккави стари коментари във фб от сорта на "колко сладка двойка сте''.Питам го"Защо не ми каза,че ти е бивша?"А неговият отговор беше,че не било важно и били ходили само 2 седмици.На външен вид гледам,че не е лоша и си викам 'хмм...добре ще видим,няма да изпростявам и да правя сцени.Щом ми е казал за нея,значи е искал да знам,което е добре'.След няколко дена чета на стената му коментар от същата женска особа,беше нещо от сорта на'колко си сладък,нали знаеш,че ще си припомним някои неща с теб' или нещо такова.Това преля чашата.Не само,защото тя знаеше за мен и дори са си споделяли някакви лични неща,той и е казвал до колкото разбрах доста работи,а и тя си имала няк'ъв си там.Освен това,той подържа връзка с бившата си,горе долу са в една компания ,а сестрата на най-добрата МУ приятелка го е харесвала някогаа...Така,че смятайте дали пък не съм си таила тази злоба отдавна?Та...аз тогава бях в друг град и реших вместо да и пиша на лично и да се разправям,просто да напиша един по-коварен коментар под нея''ами то и аз ще му припомня някои неща,когато се прибера,да видим кое помни по-добре :Р" .От там той ми звъни бесен,как съм могла да напиша такъв коментар и едва ли не съм се била заяждала с нея :shock: Караме се ,аз му казвам'ква е тая да ти пише така' а той'ние сме само фр' и един вид съм се излагала и него съм излагала също...От там тя пък била се скарала с него заради мен,та едни драми...при положение,че аз почти нищо не съм направила.И за капак тя ми иска приятелство във фб 'мацко,не се плаши ние с твоя сме само приятели и така си говорим'...Моя отговор беше 'МАЦКО...не съм се уплашила,с него си изяснихме нещата,тка че няма за кво да ми пишеш' .След тва после разбрах,че я е премахнал във фб и май в скайп,което е евала.Това,което ми отговори след скандалчето беше,че според него било грозно да се заяждам и дори обидно как съм могла да си помисля,че може по някакъв начин да ми изневери,НО все пак му било харесало,че съм се заяла по някъв начин с нея,защото така съм му показала,че той значи нещо за мен.Дори звучеше така,сякаш се е усмихнал по телефона и се кефи...

Така че може и на някои момчета да ги отблъсква женската разправия и тн,но това за тях си е и един вид 'почесване на егото'.Все пак се застъпваш и защитаваш този,когото обичаш...малко екшън ;д Естествено,всичко трябва да е с мярка и зависи от ситуацията.Ако са спали заедно или е имало целувка или нещо по-интимно...естествено,че ще потърся и нея,но до бой не бих стигнала.От думи боли много повече,така че трябва прецизно да се използват.

Ако решиш да се занимаваш с нея по някакъв начин,просто така я удари с няколко думи,че да и остане страен спомен.Не нещо от сорта на'ти си тъпа и той е с мен,за тва нямаш шанс' ами нещо умно и нещо,което е истина(от истината боли най-много).
-Знам,че изпитваш нещо към него и знам,че имаш някви тайни надежди и копнежи,но просто си знай,че той е с мен.Дори и когато сте си писали или сте се виждали,той пак си е мислел за мен,защото аз го познавам,а ти не.Аз знам какво му харесва,аз знам как обича да го прави,аз знам как да го целуна и аз знам от какво има нужда.Аз имам всичко,а ти си 'просто момичето от другия град',защото скоро ще живеем заедно и той ще забрави напълно за теб,бъди сигурна.За това не се опитвай ,защото няма да успееш.
Нещо такова бих и казала.

vqra
09-17-2011, 21:58
мисля че най-добре ще е да кажеш на твоя приетел че не ти е много приятно тя непрекъснато да е с вас. а и някакси и понамекни на тая тъпанарка че е голяма досада и хора не ви ли окапаха ръцете от толкос писане направо какви коментари те по дълги и от романи.

SisiStrange
09-17-2011, 22:09
SuNsEt, много интересна история. :) Накефи ме ей това:

...но до бой не бих стигнала.От думи боли много повече,така че трябва прецизно да се използват.
Това е и моята философия винаги.
Тъпото при авторката е, че нейния не му и минава да трие онази от фб и скайп или да вземе мерки. Напротив, даже развива истории как си пасвали с оная и колко имали хармония. Твоя поне е реагирал адекватно.

VikitoRia
09-17-2011, 22:14
When you like a guy, every other girl that talks, looks, touches him is a slut. :D

Chacho
09-17-2011, 22:32
http://prikachi.com/images/129/3833129w.jpg

deadfish
09-18-2011, 01:38
...

Hilary_
09-20-2011, 10:08
иде ми да я подпукам направо пред всички, но не искам да съм толкова груба...........
.. и? Нейното е не по - малко грубо!!!
Първо опитай с думи, ако тогава не разбере - всичко е позволено!! ;д

Chacho
09-20-2011, 10:10
иде ми да я подпукам направо пред всички, но не искам да съм толкова груба...........
.. и? Нейното е не по - малко грубо!!!
Първо опитай с думи, ако тогава не разбере - всичко е позволено!! ;д

Въздържай се от съвети, че на теб и това не ти отива.

Hilary_
09-20-2011, 10:11
иде ми да я подпукам направо пред всички, но не искам да съм толкова груба...........
.. и? Нейното е не по - малко грубо!!!
Първо опитай с думи, ако тогава не разбере - всичко е позволено!! ;д

Въздържай се от съвети, че на теб и това не ти отива.
шшшшт ..

Chacho
09-20-2011, 10:19
иде ми да я подпукам направо пред всички, но не искам да съм толкова груба...........
.. и? Нейното е не по - малко грубо!!!
Първо опитай с думи, ако тогава не разбере - всичко е позволено!! ;д

Въздържай се от съвети, че на теб и това не ти отива.
шшшшт ..

Какво, ще ме набиеш ли?

gabsit000
09-20-2011, 12:21
ем знам че не е идеалния съвет..ама и аз бих я запукала на твое място макър че няма да оправи нещата ...ще ги влоши..ама всеки да си знае мястото :) :) :)

gabsit000
09-20-2011, 12:24
иде ми да я подпукам направо пред всички, но не искам да съм толкова груба...........
.. и? Нейното е не по - малко грубо!!!
Първо опитай с думи, ако тогава не разбере - всичко е позволено!! ;д

Въздържай се от съвети, че на теб и това не ти отива.
шшшшт ..

Какво, ще ме набиеш ли?

голяма тупаница те чака :D:D:D

ledenakrasota
09-20-2011, 12:28
Авторке, би ли разказала какво стана от тогава до сега?

Аз бих ( и съм го правила) се срещнала с 2-та на една маса. Говоря каквото имам на нея и на него. Нека Тя се чувства на тръни и неудобно. Нека ТОЙ си прави сметката. И чао, майна! Да решава. :)

BrainlessROCKBABY
09-20-2011, 13:28
ох, ако бях на твое място, щях да го накарам да я разкара отвсякъде :D
или тяя, или аз, милоо ;D

Chacho
09-20-2011, 13:31
ем знам че не е идеалния съвет..ама и аз бих я запукала на твое място макър че няма да оправи нещата ...ще ги влоши..ама всеки да си знае мястото :) :) :)

Мани, че е тъпо, ми сещате ли се, че и вие самите може да изядете боя хD

Glam0rous
01-13-2012, 09:53
Моето мнение няма да се хареса много, обаче факта, че някой се оглежда и си мисли за друг значи, че нещо в сегашната му връзка му липсва. Ти сама каза, че сте имали проблеми. Та щом той се оглежда настрани, проблемът е в него и ако искаш да е с теб не му вгорчавай живота и не му бутай в лицето причините да иска да те смени, като правиш селски изпълнения (караници, бой). Просто направи така, че да му е супер добре, когато е с теб и тогава сам няма да поиска друга.

BrokenInnocence
01-13-2012, 20:09
Съгласна съм с горното мнение. Младежа говори за това как с нея щял да има повече хармония и хороскопите им са си пасвали... с други думи "Внимавай, 'щото тая май по ме кефи и ти слизаш доста стремглаво надолу в класацията." Факт е, че всичко ново е по-интересно, главно защото докато е ново все още не му знаеш недостатъците, и все пак... Нова жена, гали му егото... друга причина не му е нужна. Но така е при всеки. Нормално е човек да прояви интерес в такава ситуация, особено като се има предвид, че отношенията ви са били обтегнати преди това. Въпроса не е доколко иска нещо с нея, а дали те обича достатъчно, за да си сложи сам границите. Ако не го направи - и да я смелиш от бой, и цял роман от сарказъм да й излееш на главата, и да я обиждаш... пак нищо няма да постигнеш, 'щото той явно я харесва повече от теб. Ако обаче реши, че ти си си неговото момиче - тя колкото и да му се слага нищо няма да стане, тъй че няма смисъл да се излагаш с просташки селски постъпки като бой за момче. Проблема не е в нея, а в гаджето ти, това е "фронта" на който трябва да се биеш... образно казано, да не си помислиш нещо. :D

ccdesigns
01-13-2012, 20:41
http://prikachi.com/images/129/3833129w.jpg
Fixed
http://store.picbg.net/pubpic/AF/B0/55574b7bb4e6afb0.jpg

marin4itu
01-13-2012, 22:13
Изгуби ли се доверие от едната страна всичко пропада.. И, авторке, недей обяснява, че ще го обичаш дори много да се карате и дори да те бие.. Не е така както си мислиш.. Претръпваш и намразваш! Недей се самонавива, че ще търпиш унижение на всяка цена, каквото и да му е отношението към тебе. Знам какво е да истерясваш заради момче, превръщаш се в парноичка и се карате постоянно.. Не е приятно.. и след като свърши всичко седиш и се чудиш как си могла да похабиш толкова нерви за някакъв.. Мъжете не заслужават да се хабим за тях!

bloodyF
01-14-2012, 11:06
на колко сте?
игнорирай я, ако има действие от нейна страна-говори с него, не с нея..

пък и ако я ''набиеш'' (било то физическа разправа или не), ще му паднеш в очите и най-много наистина да го изгубиш..

granger
01-14-2012, 11:46
Майна,чак ми стана интересно какво се е случило и отърва ли сеот тази лепка?!