PDA

View Full Version : Мога ли да се преместя в друго училище в началото на...



pav4o
09-16-2011, 17:36
Здравейте! Аз съм момче на 14г. много се колебаех в кое от две училища да ида. След много разговори с родителите ми ме убедиха да отида в едното. Аз знаех, че имат униформи, но ми казваха че проекта е отпаднал, но се оказа, че все още изискват да бъдат закупени и носени. Аз съм си казал, че никога няма да облека училища униформа. Така че въпросът ми е мога ли да се преместя от сегашното ми училище в друго? Защото немога да дочакам до краят на срока, поради причината, че трябва да се закупват учебници. Благодаря предварително за вашите отговори! Съжелявам ако съм допуснал правописни или/и пунктуационни грешки, много бързах при писането. :D

Runaway11
09-16-2011, 17:49
Лигльо..какво й е на униформата?!

И питай сам ние откъде ще знаем..второ за всички училища е различно!

TVDQueen
09-16-2011, 17:58
:razz: Чакай, чакай..ох не.. :razz:
Готов си да се преместиш от едно училище само защото има униформи?! :razz:

П.С. Не може, освен ако не ти се учи в някоя квартална гимназийка или СОУ до 12-ти клас :)

againstyou
09-16-2011, 18:10
Лигльо..какво й е на униформата?!

И питай сам ние откъде ще знаем..второ за всички училища е различно!

gotinataaaa
09-16-2011, 21:20
:lol:

Ехх...големи претенции.

Fiction7577
09-17-2011, 06:45
В много малко гимназии изискват униформата всеки ден.

Пък и нищо няма да ти стане, баси проблема, че не трябва отиваш с тениска на даскало ми с риза....

Вземи се стегни, егати претенциите, като на момиченце.

И не, точно в момента не можеш да смениш даскалото.

anonymous708973
09-17-2011, 07:43
Аз съм си казал, че никога няма да облека училища униформа.

Виж сега, малък пикльо, много си малък, за да "си казваш" разни неща. Ще носиш униформа и още как, ако това е ситуацията в по-доброто училище.

После боят не бил решение..

SmilezZz
09-17-2011, 08:38
И какво ти пречи да си носиш униформата ? Носиш си го само в училище , извън него никой не те кара да се разхождаш с него. Лигльо , лигльо си голямо. Осъзнаваш ли се , въобще ? :?

Evterpa
09-17-2011, 14:58
[quote]Виж сега, малък пикльо, много си малък, за да "си казваш" разни неща. Ще носиш униформа и още как, ако това е ситуацията в по-доброто училище.
После боят не бил решение..
Глупаво е наистина да се мести само заради униформите, ама изказвания от рода на "малък пикльо" не са гот. Униформите според мен са безсмислени, въпреки че донякъде ограничават контраста на финасовите възможности. Не може, при положение че постоянно на учениците се натрапва чалга стереотипът от всевъзможни реклами, билбордове и т.н, да се очаква нещо от униформите. Хубаво е тийновете да полагат грижи за външния си вид, няма лошо момичетата да носят блузи/потници с деколтета, ако има к'во да покажат, и ако се съобразяват с вързастта си. Под "съобразяване с възрастта" нямам предвид да чакат да станат на 18, примерно, а по-скоро стилът им на обличане да е в унисон с излъчването.

Evterpa
09-17-2011, 15:08
И боят наистина не е решение, като набиеш някого не му променяш начина на мислене. Може да доведе единствено до стремеж да се крият неща от родителите, което пък е предпоставка към допълнително обтягане на отношенията.Отделно предизвиква гняв и, ако е перманентен, ненавист.

iiordanova
09-17-2011, 15:21
ОМГ!! Ти бъзик ли си правиш с нас? Наистина ли искаш да се запишеш в друго училище само,защото имаш униформа?! :shock: Ти чуваш ли се,бе?! Мале,мале.. а родителите ти само не ми казвай,че са съгласни?

Господи,благодаря ти,че имам нормални родители,които определено са със здрав разум! 8-)

kosich
09-17-2011, 19:53
:razz: :razz: :razz: :razz:

ОооОоОо колко си прост!!!11 :razz: :razz: :razz: :lol: