PDA

View Full Version : какво да правя?



tihomira34
09-16-2011, 21:21
Преди време срешнах едно момче и в момента в който го видях се влюбих в него.Един ден просто нямаше какво да правя и му писах дали иска да излезем без даже да го познавам толкова добре.И така започнахме да излизаме аз му казах, че го харевам и че искам да имаме нещо повече, но той каза че съм прекалено малкаа а и заминавал.Замина, върна се и през целите 4 месеца в които той го нямаше аз трябваше да му казвам къде ходя и какво правя.След като се върна сме се видяли 2 пъти иии то единият път му се обади в 3 през нощта.Но преди той да замине нямаше вечер в която да не сме били заедно.
НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ, НЕ ЗНАМ ВЕЧЕ МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА ... 8-[ :(


Преместено. Extremesream

annonimnna
09-16-2011, 22:11
На колко сте?

DeviL_AsS
09-16-2011, 22:41
Излез и говори с него,ние нищо не можем да ти кажем,нито какво мисли,нито какво чувства.

sasha_90
09-17-2011, 05:11
Нямаш друг избор,освен да приемеш,че те е отхвърлил.А дали истинската причина е възрастта ти,не мога да определя.

Gerityyy08
09-17-2011, 06:08
Има мъже и момчета, които търсят просто забивка. Едва ли са виновни годините ти, макар и да не знаем колко са. Някой хора казват, че годините нямали значение. Понякога нямат. Освен, ако не играят роля в начина на мислене. Може би това е причината. Знам ли.

anonymous708973
09-17-2011, 07:26
той го нямаше аз трябваше да му казвам къде ходя и какво правя

Трябваше? И що?

elysunny
09-17-2011, 08:15
обърках се

silverRose
09-17-2011, 09:02
И аз нищо не разбрах. Нали си малка? Защо да му даваш отчети?

NambyPamby
09-17-2011, 09:08
Прекалено малка си, за да има връзка с теб без да го е срам от хората, най-вероятно. Затова пък се радва да знае, че има някакво момиченце, което го харесва и по тоя начин му вдига самочувствието и че ако много му се чука, а никоя друга не му връзва, едно обаждане е достатъчно, че да му цъфнеш пред вратата.

Не се занимавай с тоя смотаняк, ми изчакай 2-3 годинки да пораснеш, а през това това се занимавай с неща, които ти прилягат на възрастта.

DragonLady
09-17-2011, 12:05
Прекалено малка си, за да има връзка с теб без да го е срам от хората, най-вероятно. Затова пък се радва да знае, че има някакво момиченце, което го харесва и по тоя начин му вдига самочувствието и че ако много му се чука, а никоя друга не му връзва, едно обаждане е достатъчно, че да му цъфнеш пред вратата.

Не се занимавай с тоя смотаняк, ми изчакай 2-3 годинки да пораснеш, а през това това се занимавай с неща, които ти прилягат на възрастта.

+1
И от де на къде ще му даваш отчети на тоя къде си, с кой си и какво правиш ....

blaaablaaablaaa
09-17-2011, 17:22
Излез и говори с него,ние нищо не можем да ти кажем,нито какво мисли,нито какво чувства.
+1
В по-романтична и приятна обстановка го запитай какво точно чувства.

LeprikonA
09-17-2011, 17:28
обърках се

мда, аз също..

tihomira34
09-17-2011, 21:14
Опитва се да ме прави на луда имаме 4 години разлика.. Сутиацията е доста объркваща дори за мен. Когато се запознахме той ми говореше за бившата си на няколко пъти ми искаше съвет дали да я потърси и така нататъка.. просто искам да го накарам по някакъв начин да каже какво иска ии какво чувства защото на мен ми тежи това ... и не е от тези момчета който искат само секс защото съм по-малко , имало е моменти в който наистина може да му се е искало , но е така .. доказвал го ее ... :х Добре имаше една сутиация която обарка наистна всичко. Как може да излезнем на кафе да каже че няма да излезне с мен да ме закара до вкъщи след 1 час да ми се обади и да ми каже че си е променил решението ..ЗАЩО ??? не иска да каже и не иска... като не иска тогава защо ми звани в 3 през нощта ... защо докато го нямаше ми пишеше и се чувахме по скаип всеки ден ???? ЗАЩООО ??? :) :-o

NambyPamby
09-17-2011, 21:19
Защото е отчаян инфантил и понеже никоя друга не му връзва, те оставя като резервен вариант да му вдигаш самочувствието. И сгреших, извинявам се. Не те е натиснал още да правите секс не защото смята, че си прекалено малка, а защото е страхлив и несигурен в себе си и не знае как да си поиска.

tihomira34
09-17-2011, 21:29
преди малко случайно се засякохме на едно кафее .. краката ми омекнахаа неможех да стана .. Всъщност случката за която казах беше точно за секс .. и наистина в случеят аз поисках не той .. и когато трябваше да се случи просто не му стана ... :х беше покъртителна гледкаа ...