PDA

View Full Version : Прочетете го цялото, много е важно за мен.. :(



Oposoma
09-17-2011, 06:31
Ноември миналата година си харесах едно момиче от моя клас, а после разбрах, че и то ме е харесвало. Всичко ставаше бавно, но сигурно. Тръгнахме и нямахме никакви проблеми до преди месец може би. Аз съм на 15 тя на 16. Тези 9 месеца не се отделяхме един от друг. Ходихме даже на екскурзия само двамата, за да сме по цял ден един с друг. Целувките ни в часовете и през междучасията бяха толкова страстни, че госпожите ходеха в дирекцията заради нас (камери). Запознах се с родителите й, тя с моите и всичко беше меко казано супер! Лятото мина малко тъпо, защото аз работя от време на време, а и живеем в малък град - няма какво много да се прави. Но преди около месец аз забелязах, че вече няма толкова силно желание да ме целува.. вече не е толкова тъжна като не се виждаме 2-3 дни. Започнахме да излизаме за час-два, преди абсолютно цял следобед не ни стигаше. Тя просто се променяше.. аз се опитвах по всякакъв начин да го спра, но явно не съм успял. Преди 6 дена се видяхме само за час, и тя поиска да си тръгнем. Съгласих се.. но като чух, че тоя път тя иска да ме изпрати в главата ми влезе само една мисъл "тя има тайна от мен". Изпрати ме до улицата до нас и си тръгна, а аз реших да я проследя. Бях толкова уплашен като я гледах да прекосява целия град (аз живея в края на града) сама.. Тя не обичаше да ходи никъде сама, а сега отиваше някъде. По едно време ми стана много гадно, че съм такъв идиот да си следя гаджето, ама явно точно това е трябвало да направя! Стигна до едно училище, и започна да звъни по телефона. Аз стоях зад една кола, уплашен, треперещ и се молех само това, което чака да е момиче. Чака там много време, и аз реших, че тя просто няма начин на ме лъже. Може би чака роднина или нещо такова. Тръгнах си. В нас звънях над 18 пъти по телефона - не вдигна.
По едно време в 11 часа (а си тръгнахме в 6) влезе в скайп, и аз веднага я разпитах. Чакала е Милен, да се видят. Питах я защо да се видите защо не ми каза. Не е искала да ме тревожи, че излиза с друго момиче. Тогава разбрах, че това не е било приятелско излизане, иначе щеше да ми каже. Нямах смелост да й се расърдя, казах и да не се виждаме известно време, а после да започнем отначало. На 15ти щяхме да започнем отначало, без тайни и лъжи. Стана 15ти видяхме се и след даскало я попитах какво иска да правим. Тя мълчеше и си изтегли ръката от моята. Спрях я по средата на улицата и я питах какво има, да ми обясни. Тя казваше просто "няма нищо за обяснение". Не го чувствала, че можем да започнем отначало. Питах я заради момче ли е, тя каза че са две причини, едната и момче. Целуна ме и тръгна на някъде. Аз не знаех нито какво става, нито защо става. Когато осъзнах, че това наистина беше края, много много се разочаровах. Излязох с приятел да му разкажа и я видях. Тоя Милен с негов приятел моето момиче и двете му приятелки. Същата вечер Милен мина от необвързан към обвързан и аз разбрах всичко. Тя направи нещо, което правят само кучките. Не мога да го повярвам. 10 месеца страхотна връзка се разпаднаха за 4 дена. Сега е щастлива излизат си, пише си слънчица натам насам. В клас не ме забелязва.
Мен ми е супер гадно защото тоя ако само го видите, ще разберете, че дори без да ме виждате ЗНАЕТЕ, че съм по-хубав от него. Той е черен, дебел и грозен. И целия град го казва, всеки знае какъв лъжец е. Той е пияница.. на 18 е. Обаче всички ми казват едно. "Тя никога няма да има с друг това което имаше с теб, много губи - ще се върне като го разбере". Объркан съм.. днес ще говоря с госпожата ми по психология, ще и разкажа всичко това, искам някой да ми каже какво да правя.. побърквам се. Нито ям нито спя. Супер много ми липсва.. не мога да повярвам, че като вчера влязох в клас очите й не светнаха, както ставаше преди. Не знам колко ще са заедно, но знам, че той е идиот. Той нито ще се държи така мило с нея, нито ще и прощава, нито ще и купува подаръци без причина, нито ще е толкова романтичен - а тя е. Приятелки й, които казваха "по-добър от Тео (аз) няма да намериш" сега и харесват публикациите и се кефят и те. По дяволите, какво става?!?!?! В училище никой не смее да ме пита нищо, всички ми гледат жално. А аз я обожавам.. само като я погледна, всичките чувства, които идваха в мен през миналата година, идват и сега. И сега усещам колко лудо влюбен съм. Хора, благодаря че прочетохте всичко. Дайте мнения.. искам това да не остане като неизяснено в главата ми. Да я чакам да се върне (както ми казват всички момичета) или да сложа край (както ми казват всичко момчета)? Опитах се, да събера всичко в малко текст, за да е по-лесно не мога още 5 пъти по толкова да изпиша. Пропуснах много неща, но най-важните написах.
Не ми пишете ако сте тук за да се подигравате или нещо друго. Това всичко е напълно сериозно и аз се чувствам смазан.. смазан, защото тя изглеждаше добро момиче. Даже всички други, още се чудят какво става и защо ме е оставила. Всички знаят колко много се обичахме, и колко сладки бяхме заедно. Не мога да повярвам, че ме остави за този..

dimitar_ak
09-17-2011, 06:36
Дръж се мъжки и просто я отсвири. Никакво търсене. Тя ако иска ще се обади.

lovesexdrugs
09-17-2011, 06:59
опитай се да говориш с нея.. смисъл как така всичко между вас си е отишло.. 100% тя има все още чувства към теб след като сте били заедно толкова дълго време :shock: .. тъпото е, че не ти е казала там още като сте излизали и си виждал, че тя не е същата :x .. човек знам как се чувстваш, искам да ти помогна по някакъв начин ама не мога.. но според мен още изпитва нещо към теб от личен опит го знам, просто момичетата не признаваме ;д.. успех ;х;х;х

LeprikonA
09-17-2011, 07:04
щом има друг не мисля, че ти е останало на какво да се надяваш. просто сложи край и не се тормози.

sladkalady
09-17-2011, 07:52
Не я търси, не говори с нея ,не й се обаждай-НИЩО! Остави я да прави каквото си иска.Просто я забрави...Ще мине известно време и тя ще осъзнае,че е направила грешка и най-вероятно ще иска да се върне при теб.Ако дойде този момент ,тогава добре си помисли какво да направиш...за сега не предприемай нищо :)

mechtaq_za_teb
09-17-2011, 08:14
Не я търси повече. Постъпила е долно, като не ти е казала още от самото начало. Не вярвам да искаш да бъдеш с такъв човек. Ще се влюбиш отново, ще видиш.

elysunny
09-17-2011, 08:14
щом има друг не мисля, че ти е останало на какво да се надяваш. просто сложи край и не се тормози.

мда

Dimimaro
09-17-2011, 10:08
кофти тръпка братле ,сигурен съм ,че някой ден ще разбере колко е сгрешила ,като те е оставила .

strave
09-17-2011, 12:01
Само поради причината,че не може да те погледне в очите и да ти каже че има друг трябва да ти показват ясно,че няма какво да правиш вече с нея.Трудно се преодлява лъжата,но ако не си тръгнеш сега само ще продължиш да измъчваш себе си.

jump897
09-17-2011, 16:35
Гледай си твоя кеф, а не нейния, защото така само ще губиш..Не я търси, абе нищо свързано с нея и в един момент..тя ще разбере каква глупост е направила и този момент ще бъде твърде скоро-когато гаджето я отреже..Тогава ти се направи на отворен и не я поглеждай,пък поне ще знае занапред как да се държи..Опитай се да намериш някоя друга мацка, обичайте се и когато бившото си осъзнае грешката, ще е наясно , че няма да има шанс с теб.Просто фактът че си весел, а тя не е, и то заради самата нея :) А още сега се поопрай малко, не бъди тъжен ами се кефи, така ще и попаднеш в погледа и ще види, че ти така или иначе си щастлив, пък и по лесно ще си намериш нова..Успех 8) 8) :wink:

blueberryyy
09-17-2011, 17:27
Не знам колко ще са заедно, но знам, че той е идиот. Той нито ще се държи така мило с нея, нито ще и прощава, нито ще и купува подаръци без причина, нито ще е толкова романтичен - а тя е.

Тя точно това и търси... Станало и е скучно да си прекалено мил с нея, иска нещо ново, интересно... защото е кучка и не се осъзнава какво изпуска.
Изобщо не се занимавай. Не я мисли, продължавай напред, колкото и трудно да ти се струва. Повярвай ми, в един момент ще се обърнат ролите, тя ще съжалява и ще те иска обратно... Been there, done that :(

djipsito
09-17-2011, 18:36
jump897 го каза много добре!

Не говори с нея, говори с госпожата си, както си намислил. Ще ти стане по-леко.
Мисля, че е по-добре да я изтриеш от фейсбук и скайп, дори да ти е трудно и въпреки любопитството ти какво се случва с нея.

Колелото се върти, просто не се връщай назад.

IncendiaSanctus
09-17-2011, 18:51
Знааам как се чувстваш. Почти всички знаем... Все някога ни се е случвало. Мислим си, че без този човек няма да можем, че ще умрем без него, никога няма да извадим късмета да намерим друг, който да ни обича и когото да обичаме... Но я сериозно, ти си на 15 / или 16 ? /, животът е пред теб... Не че искам да звуча цинично, ама знаеш ли колко още ще ги смениш, и те ще те сменят ? Ще си щастлив отново, повярвай ми ! :)))

Mementomori
09-17-2011, 19:13
Доста кофти са е развила ситуацията при вас, но трябва да знаеш, че раздели се случват постоянно и няма да е последната, колкото и клиширано да звучи.
Относно момичето- не я защитавам, нито пък хуля, може чувствата й към теб да са се променили още преди намесата на това момче Милен, може и да е решила да бъда с него, за да избяга от негативните чувства на вина, че те е наранила, знам ли, всякакви тълкувания има.... Всичко опира до "може би" или "ако", просто не се лутай между тези предположения, не се обвинявай и за случилото се, с мисли от сорта на " Ако бях/ме направил/и", те няма да са от полза.
Явно е, че отношенията между вас не изглеждат съвсем изяснени, въпреки че официално сте разделени и тя е вече с друг, според мен трябва да си поговорите добре, да я попиташ заветното "Защо???", да обясниш какво чувстваш, тя - също, едва тогава всичко може да има окончателен край или начало, с които животът, разбира се, не свършва!!!
Аз не симпатизирам на съвети за хващане на ново гадже и (едва ли не) перчене пред другото, както и не живей с мисълта- " След време тя ще разбере грешката си и ще иска да се върне при мен, а аз "ще й го върна!"- повърхностно е и типично детинско мислене!
Успех с разговорите, дано се разберете!
Горе главата!

n3ri7ka
09-17-2011, 20:03
по това, което си написал, съдя, че си много свестен и много си държал на нея. Сигурно ти е гадно, че по цял ден сте в една стая, а вече не сте заедно. Опитай се да говориш с нея, но не я притискай много, за да не я отблъснеш още повече. Успех!

jump897
09-18-2011, 14:14
Ае мани я .. Ако тя иска да сте приятели или да имате добри взаимоотношения, ще те заговори тя първа, защото тя си е позволила да те прецака..Тя ти е паднала в очите и ако иска да се издигне,поне на ниво приятел, ще го направи и без да и правиш предпоставки.Иначе според мен ще изглеждаш смешен в лицето и да и се молиш, или да се мъчиш да я направиш твоя отново, като я баламосваш и заговоряш и т.н..Поне аз така разсъждавам.Момче на 13 и половина ;Д

SmilezZz
09-18-2011, 14:28
Не те заслужава. Просто спри да се надяваш да се върне при тебе. Остави я и си продължи напред. Вярно , че ти е гадно , че ти липсва и ти става кофти , когато по цял ден сте си заедно , но това е положението. Постъпила е долно. След време ще осъзнае какво е загубила , но ще бъде късно.

musS
09-18-2011, 15:28
Не я търси, не говори с нея ,не й се обаждай-НИЩО! Остави я да прави каквото си иска.Просто я забрави...Ще мине известно време и тя ще осъзнае,че е направила грешка и най-вероятно ще иска да се върне при теб.Ако дойде този момент ,тогава добре си помисли какво да направиш...за сега не предприемай нищо :)
+ :)