PDA

View Full Version : Лубрикант!



mims987
09-17-2011, 08:24
Вие как го правите със или без.. и как ви е по-приятно.. и какъв използвате..
защото една приятелка казва, че не използва,, че самите дюрекс (презервативите) и те и били гадни и мазни, апък мене ме боли без.. сега използваме на дюрек...
а вие от кои сте доволни...

anonymous708973
09-17-2011, 09:18
Що й говориш в мъжки род?!

mims987
09-17-2011, 09:23
Ами честно казано аз сега от тебе разбирам, че съм мъж, GreatMu..


женско съм...

kalpazanka
09-17-2011, 09:25
Масажен дюрекс ползваме при нужда.. :)

DragonLady
09-17-2011, 09:56
Щом те боли, значи не си достатъчно навлажнена. Кажи на приятелят ти, да се постарае и да те възбуди по добре следващият път.
Мои съвет е винаги със презерватив, едно че няма да се съмняваш за бременност и второ, че предпазва от болести предавани по полов път ;)

Mi6inka
09-17-2011, 10:06
Щом те боли, значи не си достатъчно навлажнена. Кажи на приятелят ти, да се постарае и да те възбуди по добре следващият път.
Мои съвет е винаги със, едно че няма да се съмняваш за бременност и второ, че предпазва от болести предавани по полов път ;)

май бъркаш понятията лубрикант и презерватив

DragonLady
09-17-2011, 10:07
М дам пропуснала съм да добавя думичката презерватив :D Отивам да се поправя :D

n3ri7ka
09-17-2011, 11:43
в началото (преди година) го правехме винаги с лубрикант, но от доста време не сме използвали (само когато ползваме презервативите с ръбчета слагаме малко :D )

badsector
09-17-2011, 12:40
Кажи му на твоя тъпкач, да те лиже повече и докато те клати да слага периодично слюнка. Ако успее да те възбуди достатъчно, че ти да си пускаш сама, няма да има нужда да се добавя допълнително.

kremen4eto
09-18-2011, 06:18
Не искам да звучи като хвалене, ама като чета такива неща и като слушам историите на приятелките ми, си правя извода, че аз съм късметлийка, че се подмокрям ВИНАГИ достатъчно, дори и без орална и не сме имали нужда от лубриканти. А получа ли и орална, като започнем, направо е наводнение. :D
Приятелят ми беше се изръсил 40 лв за някакъв лубрикант, обаче си стои още пълен.

SisiStrange
09-18-2011, 07:47
Не искам да звучи като хвалене, ама като чета такива неща и като слушам историите на приятелките ми, си правя извода, че аз съм късметлийка, че се подмокрям ВИНАГИ достатъчно, дори и без орална и не сме имали нужда от лубриканти. А получа ли и орална, като започнем, направо е наводнение. :D
Приятелят ми беше се изръсил 40 лв за някакъв лубрикант, обаче си стои още пълен.
А де. :) Same here. Но си зависи от човека. С първия ми не можех без лубрикант. Доста ме болеше. Със сегашния и плюнка даже не ми трябва наистина.
По темата: Тогава харесвах на Дюрекс синия.

NightGuardian
09-18-2011, 08:57
Никога не съм ползвал. Винаги е била достатъчно влажна. За анален , плюнка :-o

mims987
09-18-2011, 09:56
Достатъчно се навлажнявям.. достатъчно внимание ми дава там долу.. ходих на лекар.. направи ми изследвания и ми нямаше нищо...
каза ми, че проблема ми е по скоро, че не съм готова за секс.. каза ми също, че може и от размера му да е защото влагалището ми не било мн. дълбоко.. и с лубриканта пак си има болка.. но и аз не се уточних, че НЕ е на всичка пози...


не се притеснявам и за полово предавани болести- сигурно е, че му няма нищо, но..го правим с презерватив.. и GreatMu моя батко си ми харесва..

ако има значение да знаете- на 16 и половина съм..

edDinstVenNa
09-19-2011, 06:17
чувала съм от приятелки че ползват само за аналния секс .... аз не съм ползвала никога :oops:

Shturrrche88
09-19-2011, 06:33
Може би сме ползвали лубрикант 2-3 пъти за цялата ни връзка, и то само за анален секс.
Никога по друга причина не съм ползвала, защото нямам нужда.