PDA

View Full Version : Подигравки



portofc98
09-17-2011, 08:43
Подигравките - как да се справим с тях? На мен са ми се подигравали, аз съм подигравал други, но това не е хубаво. Особено, когато ти се подиграват постоянно за щяло и не щяло и теб те е страх да си изкажеш мнението. Съучениците ти не те оставят намира. Знам го от личен опит, за щастие го нямам тоя проблем вече... Просто се стегнах почна да се нервя и те спряха, но от време на време пак опитват xD. Просто е хубаво хората да знаят как да се измъкнат от тях... (без пердах ако може). За щяло и нещяло могат да ти се подиграват - за тегло, за дрехи, за приятели и т.н. и т.н. Главно я пиша тая тема щото имам един приятел, който се нуждае от помощ... опитах да му кажа, че трябва да аим се опълчи ама него го е бъз... Е как да стане?!

ccdesigns
09-17-2011, 09:29
На мен има-няма 5-6 години упражняваха психически тормоз върху мен, ама като натрупах малко МУСКУЛНА маса последните 2 години оня се насра.

programings
09-17-2011, 09:29
Идиоти винаги е имало, и ще има, което автоматично означава, че подигравки е имало, и винаги ще има!

Bonbonchencetyy
09-17-2011, 12:49
Засега в новото училище никой не ми се подиграва...

crowberry
09-17-2011, 13:55
Засега в новото училище никой не ми се подиграва...

И ние к'во?

П.Т: Бъди устат.. Да мълчиш винаги не е за предпочитане, особено ако искаш да те уважават.

ch0purche
09-17-2011, 14:06
Всеки 2-ри ученик е жертва на такива подигравки :( Много тъжно! Жалко е за хората,защото не си дават сметка какво причиняват :x
Трябва да имаш самочувствие,да им покажеш,че нямат право да те тъпчат и до там .. :) Майната им !

portofc98
09-18-2011, 13:11
мерси за отговорите пичове! (и пички :))
всичко добро!

KumchoValcho
09-18-2011, 13:14
На мен има-няма 5-6 години упражняваха психически тормоз върху мен, ама като натрупах малко МУСКУЛНА маса последните 2 години оня се насра. :lol:

IfeTyy
09-18-2011, 14:16
аз мисля, че можеш да се пребориш с подигравките, когато сам започнеш да се подиграваш на себе си или иронизираш, така ще накараш хората да видят, че не ти правят нищо лошо, а се забавляваш с тях. т.е., че техните подигравки не те нараняват (ако това е целта на подигравките)

againstyou
09-18-2011, 14:30
Всеки 2-ри ученик е жертва на такива подигравки :( Много тъжно! Жалко е за хората,защото не си дават сметка какво причиняват :x
Трябва да имаш самочувствие,да им покажеш,че нямат право да те тъпчат и до там .. :) Майната им !

NeENormalen
09-18-2011, 14:49
Това е животинска черта, от еволюцията останала, да бъдеш отгоре над всички и всичко, бъди силен човече, нещата се менят, хората се променят и мисленето също.. гледам никът ти, че завършва на 98 :) нищо лошо, малък си, не разбираш мн мн, не се здухвай и давай смело напред, следвай мечтите си и усетиш ли че можеш нещо, НАПРАВИ ГО!

п.п. Аз на твоята възраст бях мн тормозен, късаха ми чантите и учебниците ежедневно, постоянно ме ритаха и плюха. Нещата се промениха!
Сега съм на 23 и тези неща съм го приел като стимул, за да съм това, което съм! Успех и поздрави!

PainInTheAss
09-18-2011, 15:39
Добре мен защо не ме ебават за нищо.. В класа ни няма кой да ме набие, но по големите ученици могат.. И все пак не го правят.. Постоянно сме заедно, Аз, някой хора от класа ми и винаги сме партия с по големите.. Другите ги ебават ей така за глупости.. Има доста по Хубави, Умни и нз си кво още от мене дето ги бъзикат а мене и за ебавка не ме бръснат... Аз постоянно ги ебавам а те спичат и не отвръщат.. Понякога ми е скучно дори и някой от по-големите ученици не ми се заяжда..

Fiction7577
09-18-2011, 17:21
Добре мен защо не ме ебават за нищо.. В класа ни няма кой да ме набие, но по големите ученици могат.. И все пак не го правят.. Постоянно сме заедно, Аз, някой хора от класа ми и винаги сме партия с по големите.. Другите ги ебават ей така за глупости.. Има доста по Хубави, Умни и нз си кво още от мене дето ги бъзикат а мене и за ебавка не ме бръснат... Аз постоянно ги ебавам а те спичат и не отвръщат.. Понякога ми е скучно дори и някой от по-големите ученици не ми се заяжда..

И ние кво да направим?

mlakniwe2
09-18-2011, 17:30
Точно пък в нащо даскало по-големите ученици защитават по-малките и ги разтърват при побой, обикновено учениците от един клас се тормозят, а не големите малките-дори големите нямат никъв контакт с малките и са достатъчно зрели, и от нашият клас има дето тормозят един и ми става кофти, но кво да напаря-просто няма никъв смисъл от това според мен, обикновено 11-12 клас се осъзнават и спират, не знам как щи прави удоволствие да тормозиш някой? Не са ме тормозили и никога аз няма да тормозя някой щото тва е супер малоумно според мен и няма никъв смисъл

HiGuysWhatsUp
09-18-2011, 17:40
Добре мен защо не ме ебават за нищо.. В класа ни няма кой да ме набие, но по големите ученици могат.. И все пак не го правят.. Постоянно сме заедно, Аз, някой хора от класа ми и винаги сме партия с по големите.. Другите ги ебават ей така за глупости.. Има доста по Хубави, Умни и нз си кво още от мене дето ги бъзикат а мене и за ебавка не ме бръснат... Аз постоянно ги ебавам а те спичат и не отвръщат.. Понякога ми е скучно дори и някой от по-големите ученици не ми се заяжда..

И ние кво да направим? Охх бе човек, дразниш ме стращно много!!! К'во ми се правиш на устата и копираш като нямаш мозък за 5 стотинки в главата? Айде спри се - вече не си на 13 (като мен например)!!!Като ти гледам назад тъпите мнения, ми се иска да се гръмна ! Човекът иска елементарен съвет, а ти се правиш на оборотна и пишеш глупости - емм, като не знаеш какво да напишеш, по - добре не пиши, ок ??? :? Такам, по темата - мога само да ти кажа да кажеш на приятеля си да се успокои (не знам защо, но си мисля че е спечен) и да се държи нормално докато го подиграват за известно време - не им реагира, не плаче, не се дразни...И така един ден да изчака другите да си тръгнат, да приклещи пишлеметата в единия ъгъл на стаята и да ги попита какъв им и проблема с него, защо не го оставят на мира и да си обират крушите; после може да ги заплаши с по - големия си брат и т.н. Не е толкова трудно, нали :)

Fiction7577
09-18-2011, 20:32
То като си на 13 всичко те дразни, не се впечатлявай.

Преди да ръсиш остроумието си за това кой колко мозък имал в главата си и колко му струва, вземи си кажи 2 приказки с него, пък тогава си прави анализи.

Не си и ти човека, който ще казва къде ще пиша и къде не. Аз не ти наливам акъл в главата, не се опитвай и ти.

И не, не се правя на оборотна, но ми е писнало от разни "пичове", дето в теми, в които хора искат съвет, те изпъкват себе си. Ама що него не го бъзикали, ама що той като се подигравал се спичали, що такова, що онакова....
Няма къде да се изхвърли и ползва тийн форум да си избие комплексите?!

Значи той може да спами на воля във темите, за да храни егото си, а аз не мога да кажа нищо, щот разбираш ли, го питам що ни го "споделя" тва?

Та какво викаш те дразни?

HiGuysWhatsUp
09-18-2011, 21:37
Аххх, големите романи и анализи на прочутия дървен философ пак потекоха както в милиони други "остроумни" мнения в милиони други теми от съкровищницата на форума...Тъй - 1-во определено нямам за цел а се караме - изразих конструктивна критика
Cool 2-ро - като гледам какви си ги писала, нямам намерение една приказка да разменя с теб, камоли две. 3-то - всъщност ти ме дразниш Wink тъй като в случая не говорим за него, а за теб - не се крий зад неговия гръб Smile Той, ти като го обидиш, няма да се научи да знае къде и какво да пиши, така че си го спести.....Надявам се, че се разяснихме.

Fiction7577
09-18-2011, 21:53
Хаха, истински ме забавляваш. :lol: С подобни спорове за глупости и заядливи подхвърляния нищо хубаво не те чака.

Първо, къде видя да обиждам някого в тая тема или че имам наченки да го направя? :razz:

Второ, благодаря за "конструктивната критика", казана от теб, за мен е два пъти по-значима!

И трето, не се крия зад никой. Ти се намесваш там, където на практика освен да се сдърпаш с някой, друго не постигаш. :wink:

Не можеше да напишеш на лично какъв ти е проблема, ми реши баш в тая тема да се правиш на оборотна! Йес... страшна си!

HiGuysWhatsUp
09-18-2011, 22:31
Ще кажа само - като искаш толкова да си пълниш репертоара с лафове и дъхания, си ги взимай от Chacho - няма да сбъркаш :wink:

Fiction7577
09-18-2011, 22:40
Ще кажа само - като искаш толкова да си пълниш репертоара с лафове и дъхания, си ги взимай от Chacho - няма да сбъркаш :wink:

Както и ти, да спреш да подхвърляш подобни заядливи коментари, без въобще да познаваш някого.

Айде със здраве.

PainInTheAss
09-19-2011, 03:59
Охх бе човек, дразниш ме стращно много!!! К'во ми се правиш на устата и копираш като нямаш мозък за 5 стотинки в главата? Айде спри се - вече не си на 13 (като мен например)!!!Като ти гледам назад тъпите мнения, ми се иска да се гръмна ! Човекът иска елементарен съвет, а ти се правиш на оборотна и пишеш глупости - емм, като не знаеш какво да напишеш, по - добре не пиши, ок ??? Извинявай ма тва за мен ли се отнасяше.. ;д

Fiction7577
09-19-2011, 06:17
Охх бе човек, дразниш ме стращно много!!! К'во ми се правиш на устата и копираш като нямаш мозък за 5 стотинки в главата? Айде спри се - вече не си на 13 (като мен например)!!!Като ти гледам назад тъпите мнения, ми се иска да се гръмна ! Човекът иска елементарен съвет, а ти се правиш на оборотна и пишеш глупости - емм, като не знаеш какво да напишеш, по - добре не пиши, ок ??? Извинявай ма тва за мен ли се отнасяше.. ;д

Не, за мен. Затова и спорихме. 8-)

XinZhao
09-19-2011, 07:07
http://www.youtube.com/watch?v=CyzyOnOh9A8&feature=related Само това мога да кажа. :D

InsertDumbNickHere
09-19-2011, 08:20
Nauchi se da trollvash i da gavrish :) Az lichno sum gord s Hranata koqto moga da sipna na nqkoi :D