PDA

View Full Version : Обескосмяване на краката мъже



Pesh
09-17-2011, 11:35
Ми аз съм момче и искам да питам доли трябва да си бръсна и краката, че нещо не ми се нрави тази работа, а напоследък доста се набляга на тях :D Има ли нещо срамно да са си окосмени (в рамките на нормалното).За подмишниците да, съгласен съм.

bebeemalko
09-17-2011, 11:41
ЪЪъъъъъ ти си мн тъп! Ти на вън не излизаш ли не поглеждаш ли поне малко хората бе?!? Не знаеш ли че всяко второ момче си бръсне краката!!!

Relentless
09-17-2011, 11:47
хаха то лятото свърши, ти чак сега питаш.. :lol:

Pesh
09-17-2011, 11:53
Е какво съм тъп то всяко 5 то момче е със затластяване ако вземах пример от тях ?

DragonLady
09-17-2011, 11:55
За мен не е нормално мъж да си бръсне краката. Изглежда ми гейско :-o Айде под мишниците и интимните зони разбирам, ама краката ...

NC
09-17-2011, 12:34
Темата трябва да се прекръсти на Обескосмяване на краката гейове :D

strawberry88
09-17-2011, 13:30
За мен не е нормално мъж да си бръсне краката. Изглежда ми гейско :-o Айде под мишниците и интимните зони разбирам, ама краката ... +1 :-D !!!

deni979
09-17-2011, 13:41
За мен не е нормално мъж да си бръсне краката. Изглежда ми гейско :-o Айде под мишниците и интимните зони разбирам, ама краката ...
Tочно.Много ми е грозно...

againstyou
09-17-2011, 14:21
Ае не ги слушай е.Бръсни си краката,ще видиш как и ще се чувстваш по-добре.

xxKiFlAxx
09-17-2011, 14:27
тве не е нормално!

Pesh
09-17-2011, 14:34
Ае не ги слушай е.Бръсни си краката,ще видиш как и ще се чувстваш по-добре.
Абе аз знам как ама някак си и наще не искат много да го правя :?
И за това искам да питам как момичетата ни харесват повече 8)
Моля сподаляйте.

stefity
09-17-2011, 14:36
Едно време мъжете са се подигравали на тези, които нямат окосмени гърди или крака, защото се смятало за мъжествено един мъж да е окосмен, а сега се подиграват на тези, които не са се обръснали... Накъде отива света...

Rebirthing
09-17-2011, 14:46
Бръсни ги ако искаш, но ако ще ги бръснеш трябва да си редовен.

xxKiFlAxx
09-17-2011, 14:47
Нормалните момичета Не харесват обезкосмени!! А на глупавите като теб да повториш и 100пъти -няма . не разберат!
ти не си момче.. а друго :D амаа по добре да не пиша сеа за някво НЕнормално да ме трият пак.. :?

NC
09-17-2011, 15:43
Едно време мъжете са се подигравали на тези, които нямат окосмени гърди или крака, защото се смятало за мъжествено един мъж да е окосмен, а сега се подиграват на тези, които не са се обръснали... Накъде отива света...
За съжаление си много права.

millmii
09-17-2011, 15:48
Нормалните момичета Не харесват обезкосмени!! А на глупавите като теб да повториш и 100пъти -няма . не разберат!
ти не си момче.. а друго :D амаа по добре да не пиша сеа за някво НЕнормално да ме трият пак.. :?

Уахахаххахха .. значи другите сме ненормални

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xxKiFlAxx
09-17-2011, 16:04
точно !

Audiophile
09-17-2011, 16:07
виж са..

1. Ако ти не искаш, естествено, че НЯМА да си ги махаш.
2. Недей да се водиш по тва, което прават другите. Секи може да си прави с тялото каквото иска, важното е да има желание. Ти като не искаш, не го прави.
3. Има момичета, които харесват обезкосмени. Има такива, които харесват с естествена растителност. Ако искаш да те харесват - единия крак го бръснеш целия, другия не.






аз моите си ги махам, защото на мен ми е кеф, а не че тая и оная ще ме хареса или не.

mlakniwe2
09-17-2011, 16:20
Значи,аз например като стане май или април месец още не е за къси гащи си прая кола маска на краката и докато стане време да обувам късите гащи до тогава вече са излезли тънки и малки косъмчета и изглежда съвсем естествено и яко, не личи, че си ги махал-не си напълно обезкосмен да нямаш нито един косъм и не си пък и много космат -така е перфектно :) кола маска си наприй обаче тряя да изчакаш малко 2-3 седмици за да ти поникнат косми, които ще са много по тънки и незабележими от предишните и ще изглежда естествено и няма да си личи-така е най-добре според мен нито напълно обезкосмен нито много космат-мойте дори след колата маска излизат мноого светли и почти не си личат, но не е да нямам тряя да имаш малко така е най-добре

dobri4ko2
09-17-2011, 16:34
Значи,аз например като стане май или април месец още не е за къси гащи си прая кола маска на краката и докато стане време да обувам късите гащи до тогава вече са излезли тънки и малки косъмчета и изглежда съвсем естествено и яко, не личи, че си ги махал-не си напълно обезкосмен да нямаш нито един косъм и не си пък и много космат -така е перфектно :) кола маска си наприй обаче тряя да изчакаш малко 2-3 седмици за да ти поникнат косми, които ще са много по тънки и незабележими от предишните и ще изглежда естествено и няма да си личи-така е най-добре според мен нито напълно обезкосмен нито много космат-мойте дори след колата маска излизат мноого светли и почти не си личат, но не е да нямам тряя да имаш малко така е най-добре
АЗ също мисля, че това е перфектното решение, но ти казваш, че не са ти много големи космите така че... абе по-добре ги остави така за**и ги тея ку**и и си живей живота без да ти пука :) 8)

cigarettekisses
09-17-2011, 16:42
както искаш.
някои са против,други за...
според мен по-добре недей 8-)

millmii
09-17-2011, 16:50
точно !

:razz: :razz: :razz: :razz: .. недей, моля ти се :razz:


Значи,аз например като стане май или април месец още не е за къси гащи си прая кола маска на краката и докато стане време да обувам късите гащи до тогава вече са излезли тънки и малки косъмчета и изглежда съвсем естествено и яко, не личи, че си ги махал-не си напълно обезкосмен да нямаш нито един косъм и не си пък и много космат -така е перфектно :) кола маска си наприй обаче тряя да изчакаш малко 2-3 седмици за да ти поникнат косми, които ще са много по тънки и незабележими от предишните и ще изглежда естествено и няма да си личи-така е най-добре според мен нито напълно обезкосмен нито много космат-мойте дори след колата маска излизат мноого светли и почти не си личат, но не е да нямам тряя да имаш малко така е най-добре

Хмм .. това май е най - доброто решение .. :-o :)

tonique
09-23-2011, 20:12
Ае не ги слушай е.Бръсни си краката,ще видиш как и ще се чувстваш по-добре.
+1 :)