PDA

View Full Version : Заглъхнало ухо



sladkalady
09-17-2011, 14:50
Здравейте! Проблемът ми е следния- всяка сутрин ми заглъхва едното ухо.Минава около 1 час и се оправя.Знам ,че трябва да отида на лекар,но преди това исках да попитам вас дали ви се е случвало и каква може да е причината?

Red_Hair
09-17-2011, 15:35
Мдам, моето в момента е така от 1 седмица, но ме мързи да ходя да го отпушват.Малко не чувам, но се свиква.Причина може да е навлязла вода, ако си ходила на море или басейн!Може да е от атмосферното налягане, ако преминаваш от високо на ниско или обратното!Може да е и ушна кал, когато си си чистила учите да си натъпкала ушната кал навътре до мембраната и като спиш нощем на това ухо да се натъпква още повече.Причини много, решение едно - лекар.Не е задължително да е УНГ.Иди при личния да ти промие ухото и да ти даде капки за уши, за да предпазят мембраната, а и да подпомогнат продуцирането на ушната кал. :) take care V

JustForFun
09-17-2011, 20:47
Случвало ми се е . Когато съм си чистела ушите с клечки , съм набутала ушна кал навътре, която обгърнала тъпанчето ми. Ходех да ми го промиват и падна .. така че отиди да ти го промият

sladkalady
09-19-2011, 19:30
Благодаря ви :)