PDA

View Full Version : Как да избера спорт?



m0nky
09-17-2011, 15:37
Ами.. никога до сега не съм се занимавала със спорт.. само някаква имитация в свободното си време.. Та искам да ми предложите кой спорт е най-подходящ за мен, защото знам, че е полезен а и трябва да намаля килограмите. :D Като начало искам спорт, който да не ме натоварва много и да е приятен.

Uncontrollable
09-17-2011, 15:53
Ти сама трябва да си избереш спорт който да тренираш, ние не четем мисли за да знаем какво те кефи и какво не ;дд.. всички спортове са полезни и ще гориш мазнини, запиши се примерно на волейбол, той е приятен и активен, но ако искаш да изгаряш по-голямо количество мазнини, трябва фитнес, бягане, скачане на въже... нещо от тоя сорт

awerw
09-17-2011, 16:42
Ами.. никога до сега не съм се занимавала със спорт.. само някаква имитация в свободното си време.. Та искам да ми предложите кой спорт е най-подходящ за мен, защото знам, че е полезен а и трябва да намаля килограмите. :D Като начало искам спорт, който да не ме натоварва много и да е приятен.

мм май няма такъв :(

Uncontrollable
09-17-2011, 16:49
пробвай с шах.. ше свалиш 50 кила за 2 дни ;дд шехувам се.

TheManTheLegend
09-17-2011, 18:03
Според мене за момиче най-добре е спортни танци/модерен балет нещо такова. Разни момичета дето се занимават с мъжки спортове не ми хващат окото :)

protein
09-18-2011, 12:12
тенис на корт, плуване, секс, колело...

plamentigaraa
09-18-2011, 15:46
Според мене за момиче най-добре е спортни танци/модерен балет нещо такова. Разни момичета дето се занимават с мъжки спортове не ми хващат окото :) Така ли значи Станка Златева и Галина Иванова не ти хващат окото защото тренират мъжки спортове а бодибилдърите които немогат да си стиснат пишката без химия ти го хващат? По темата най-добре обиколи залите и си избери спорт ;)

TheManTheLegend
09-18-2011, 16:02
Според мене за момиче най-добре е спортни танци/модерен балет нещо такова. Разни момичета дето се занимават с мъжки спортове не ми хващат окото :) Така ли значи Станка Златева и Галина Иванова не ти хващат окото защото тренират мъжки спортове а бодибилдърите които немогат да си стиснат пишката без химия ти го хващат? По темата най-добре обиколи залите и си избери спорт ;)
http://www.zasada.bg/wp-content/uploads/2011/03/Stanka_Zlateva_1.jpg


Ама ти сериозно ли го каза това? :shock:


виж балета на слави например бих ги минал всичките


http://razkritia.com/wp-content/uploads/11_14328_image2_Slavi_balet230.jpg

plamentigaraa
09-18-2011, 16:47
Приятелю спорта по никакъв начин неможе да определели чара на една жена има както и грозни танцьорки така и красиви боркини ;)

Chacho
09-18-2011, 16:49
Аеробика, йога, каланетика, туризъм, кънки. Като изключим аеробика и каланетика, надали ще отслабнеш особено, но може да ти допаднат спортовете.

fenasf
09-21-2011, 16:52
Приятелю спорта по никакъв начин неможе да определели чара на една жена има както и грозни танцьорки така и красиви боркини ;)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: