PDA

View Full Version : Скайп



krasiveli
09-17-2011, 16:00
Здравейте,

Вече от повече от седмица не мога да си вляза в скайпа, защото ми дава, че съм вписана в него, а не съм. Преинсталирах го, пробвах с по-нова и по-стара версия и пак ни-що. Попитах и един познат, който се занимава с компютри, но ми препоръча това, което вече бях пробвала... Та, ако може някой да ми даде някакъв допълнителен съвет, ще ви бъда много благодарна.

DarkAngelOfHope
09-17-2011, 16:24
А като го деинсталира изтри ли и папката на Skype която се намира в Aplication Data ? по принцип тази папка е скрита, направи да се виждат скрите папки и после направо в search-а напиши Skype и търкай на воля :D после свали нов Skype и инсталирай ... ще ти се изтрие хронологията така, но евентуално ще можеш да си влезеш в Skype-a :P

ZloboMiR
09-17-2011, 19:06
И вкраен случай, съпорта на Скайп.

MaGuSs
09-21-2011, 23:07
В най-краен случай изтриване на всичко свързано със скайп от компютъра, репиър на компютъра - преинсталация на компютъра - ъпгрейд на хардуера

П.П.Нека някои специалисти да го направят, А НЕ ПОЗНАТИ !!!

krasiveli
09-22-2011, 18:38
Мерси за съветите, вече се оправи :)

ZloboMiR
09-22-2011, 18:40
Мерси за съветите, вече се оправи :)
Сподели как точно, може да е полезно.

krasiveli
09-22-2011, 18:47
Когато го деинсталирах, си изтрих папката на Skype в Aplication Data, както каза DarkAngelOfHope. Само където, за да се оправи при мен, трябваше да направя това няколко пъти...

MaGuSs
09-22-2011, 22:49
Когато го деинсталирах, си изтрих папката на Skype в Aplication Data, както каза DarkAngelOfHope. Само където, за да се оправи при мен, трябваше да направя това няколко пъти...
Ура честито :)