PDA

View Full Version : идеи?



disparate
09-17-2011, 16:36
Така на 16 съм, предполагам ще ме питате , а въпросното момче е с година по-голямо от мен.. в една компания сме и т.н. Много сме близки от година и нещо насам, но къде от лигавня, къде не започнах да изпитвам нещо към него и не беше еднопосочно, познаваме се, усетихме го. Правихме какво правихме изестно време (без секс), но аз трябваше да заминавам {най-много за седмица отсъствам, връщам се за по 2-3 дена и после пак} и сега стана така и не сме се виждали от известно време ,но и не поддържаме връзка като се върна пак ще се видим, компания, живеем много близко един от друг и т.н., а и пред хората се държим нормално. Но почнахме да се нареждаме един друг, чрез публикации, изказвания пред обши приятели |пред тях на матап, но се усещаме| и т.н. (никой не знае за нашите.. по - лични отношения) Той ме възприема като много борбена, силна, безкрупулна - виждайки предишните ми връзки, постоянно ми го натяква, а той е точно обратното на предишните ми тръпки, по - малък, по неопитен, и той го осъзнава. Въпроса ми е защо според вас се развиват така отношенията ни. Аз направих няколко тъпащини, но той ме беше провокирал например говорим си за как ще сме пред другите и т.н. защото ще ни е трудно а той ме отразя със "за мен не е проблем" на другия ден сме на маса компанията и с миналото момче с което се занимавах се лигавихме, нали да е както преди, цяла вечер то беше крив и си го изкарваше на всеки. Друга случка преди да стане каквото и да е било между нас му казах, че след няколко дена съм заета. След като стана нещо той ме пита какво ще правя въпросния ден, отговора бе "ще излизам с един стар приятел" той пак беше крив и си призна, че е заради това. Спрях, опитвах се да му покажа, че искам него.. при което той се държи като...кретен и така до сега. Не мога да реша дали да спра, както той смята, за 2 дена няма да ми пука (или поне да не го показвам) или да продължа да се опитвам да оправя отношенията ни. Ако съм сигурна, че има нещо към мен ще се постарая, но в противен случай..не , бих рискувала, но нз дали си струва... И той мисля, че просто няма защото знае с много по - добри , ако мога така да се изразя (дори според него е така цитирам "какво правиш с такъв убитак (визирайки себе си ) ") момчета аз правя толкова жертви или по скоро опити за него ... осъзнавам колко е объркано и натоварващо ако някой има съвет , гледна точка и т.н. ще съм му много благодарна :-D

Sh@d0w
09-17-2011, 16:39
Защо криете връзката си?Може би това е проблема,просто ревнува вътре в себе си,ако връзката ви стане публично достояние,може би ще се поуспокои малко.

Chacho
09-17-2011, 16:41
Не мога да си представя как може да е по-неопитен от теб. Нито ти знаеш кво искаш, нито той. Разбери накрая искаш ли връзка с него или не и да опира ножът до кокала, какво се размотавате в междинно положение? Малките деца играят на криеница..

disparate
09-17-2011, 16:49
Много е сложно, преди много месеци се занимаваше с една моя приятелка и... питала съм я преди още да направим нещо, уж случайно, дали има нещо към него получавам отрицателен отговор, но ... а и първоначално беше само тръпка на физическа основа, но се почна с ревността (и аз смятам че е това) и сега.. в такива отношения. А като се опитам да говорим по темата избягва. То и това ще мине, но наистина смятах, че точно той може да ме направи щастлива. Мога и лесно без него, но с него ми е по-добре, макар и скрито.

disparate
09-17-2011, 16:52
по неопитен от бившите ми. Аз искам да съм с него, но не мога да разговарям с него (предния коментар) и не знам дали да полагам някакви усилия, защото се чувствам виновна, или да го оставя със заблудите си за мен?

blaaablaaablaaa
09-17-2011, 17:02
Той е по-затворен и неуверен в себе си (поне така разбрах). Окуражавай го. Гушни го, целуни го и му кажи, че ти си за него и той е за теб.

kyon
09-17-2011, 17:15
Защо криете връзката си?Може би това е проблема,просто ревнува вътре в себе си,ако връзката ви стане публично достояние,може би ще се поуспокои малко.

И е време и двамата да започнете да пораствате.

elysunny
09-17-2011, 18:08
спрете да се криете, тъпо е, това ви проваля отношенията

sexa_na_kompleksa
09-17-2011, 18:18
Да, наистина, спрете да се криете и хубаво си поговорете. Големи хора сте вече все пак, а и нали си по-напреднала с материала.

LeprikonA
09-17-2011, 19:36
спрете да се криете, тъпо е, това ви проваля отношенията

ей това е, не е сложно, все пак вие сте си важни, а не някакви си там...

SmilezZz
09-18-2011, 15:16
Защо криете връзката си?Може би това е проблема,просто ревнува вътре в себе си,ако връзката ви стане публично достояние,може би ще се поуспокои малко. Съгласна съм. Не виждам смисъл да криете вашата връзка. Харесвате се , искате да сте заедно , тогава какъв е проблема ?

VaMpiRKaTaaa
09-18-2011, 15:19
Лапешко е.
Седнете и поговорeте.