PDA

View Full Version : Прическа за чуплива коса



lamoon
09-17-2011, 17:02
Здравейте, от доста време си изправям косата. Попринцип ми е леко чуплива, а ако я оставя да изсъхне сама стърчи супер много. Та въпросът ми е как да я укротя и да постигна тази прическа ?


http://prikachi.com/images/987/3831987z.jpg


П.П. Забравих да спомена, че е дълга около 6-7см. под основата на врата.

Fiction7577
09-17-2011, 17:08
Това ми стои леко като "мокър" ефект.

ni
09-17-2011, 17:16
Това изглежда каточели има доста пяна за коса, чак стои на клечки и не придава здравословен вид на косата. Знам един метод за оформяне на хубави къдрици и не изглежда като фиксирано с пяна или гел за оформяне на къдрици. На влажна коса слагаш балсам в краищата и разделяш косата на 2 части, ако искаш може и повече , след което усукваш като за кок, и я застопоряваш с ластици. Стоиш така почти докато изсъхне, но все пак съхне бавно, може да ги свалиш и по-рано. Косата става много хубава и оформена, без да изглежда на клечки.
А такава коса като на снимката може да се направи с много пяна, повече от обикновено

FuCKkK13
09-17-2011, 17:50
това е правено с пияна с мокър ефект и ужасно много лак... честно казано тази прическа изобщо не мога да я нарека прическа.. изглежда като мръсна коса на клечки :? .. но както и да е.. всеки харесва различни неща :)

katericArofl
09-17-2011, 17:56
не се къпи няколко дни и изчакай да ти се омазни добре .. 8-)

strawberry88
09-17-2011, 18:05
това е правено с пияна с мокър ефект и ужасно много лак... честно казано тази прическа изобщо не мога да я нарека прическа.. изглежда като мръсна коса на клечки :? .. но както и да е.. всеки харесва различни неща :) +1 и на мен не ми допада тази ''прическа'' :?