PDA

View Full Version : Помощ относно потта ли каквото е



fantomazZ
09-17-2011, 19:11
Здравей те из към да споделя .Значи постоянно се потя мириша а хигиената ми е много добра капя се всеки ден купувам си нивея против изпотяване парфюми и така .Приятелите ми се подиграват заради тази миризма какво да направя нейзкъм да ми се подиграват вече. Посъветвай те ме какво да правя слагам много против изпотяване пак мириша не знам на 16 съм толкова пот и някаква др миризма от време на време в. Извинявам се ако има много грешки но не гледайте правописа а ми дайте съвет моля ви отчаех се от живота ... мерси предварително

и все като ида някъде пред някакви и почва да мириши и все се излагам

gugenceto2
09-17-2011, 19:29
Ще се опитам да бъда внимателна.Първо може да е от самият организъм.Второ можеш да имаш някакъв проблем.Преди имала ли си такава миризма?И ще те помоля когато пишеш тема да търсиш думите подчертани с червено.Това значи грешка.Просто е неприятно да се чете неоформен текст с правописни грешки.Не се обиждай.

Amazin
09-17-2011, 19:31
Ами аз си мисля, че това не е за раздела "Здравни проблеми и болести". Това с потта си е до организма. Не можеш да го промениш. Както има хора със сини очи, има и с кафяви, така е и твоя проблем с изпотяването. След пубертета има вероятност и да изчезне. :)

gotinataaaa
09-17-2011, 22:23
Може нивеа-та да ни ти действа. Пробвай с друг дезодорант :-D
А за потенето, може да е от притеснение.