PDA

View Full Version : Да му звънна ли или да изчакам той да ме потърси?



sprqhli
09-17-2011, 19:06
С приятелят ми се скарахме преди 5 дена. От тогава не сме се чували. Аз направих опит да го потърся само веднъж, на следващия ден след свадата,но беше неуспешен (той ми затвори телефона).
Въпросът ми е , да му се обадя ли ,или да изчакам той да ме потърси? Знам , че ако той има желание ще го направи, но не мога да издържам . Всяка секунда искам да посегна към телефона и да го набера, но ме е страх че пак ще ми набие заето.

Amazin
09-17-2011, 19:08
Ами няма как да знаеш какво ще направи, ако не опиташ..;)

SisiStrange
09-17-2011, 19:08
За какво се скарахте?
И по-точно: Кой от двамата беше виновният?

sprqhli
09-17-2011, 19:11
За какво се скарахте?
И по-точно: Кой от двамата беше виновният?
Той каза че някаква негова приятелка иска да го урежда с някво момиче . Аз се разсърдих и разстроих , той каза че е било ебавка и се бил пошегувал.
И де факто той се разсърди защо се хващам на тези неща и приемам всичко насериозно.

DeHu
09-17-2011, 19:11
Ясно е,че ти се иска да му звъннеш,но след като ти е затворил може би е добре да изчакаш него.По-скоро изчакай да му мине,няма нужда да му звъниш по 10 пъти.А ти недей за такива глупости да се сърдиш :D

kalpazanka
09-17-2011, 19:11
От колко време сте заедно? На колко сте? По какъв повод се скарахте?

sprqhli
09-17-2011, 19:14
От колко време сте заедно? На колко сте? По какъв повод се скарахте?
той е на 21 , аз съм на 18. От 4 месеца сме заедно.

SisiStrange
09-17-2011, 19:16
За какво се скарахте?
И по-точно: Кой от двамата беше виновният?
Той каза че някаква негова приятелка иска да го урежда с някво момиче . Аз се разсърдих и разстроих , той каза че е било ебавка и се бил пошегувал.
И де факто той се разсърди защо се хващам на тези неща и приемам всичко насериозно.
О, боже. Какви глупости.
Да, звънни му пак. Може да му е поразминало и да ти вдигне.
Ти си прекалено чувствителна и се връзваш прекалено много, а той е прекалено нетактичен и се ебава с неща, които знае, че ще те подразнят. И все пак, хубаво е да си знаеш, че мъжете (не, не слагам под общ знаменател - има изключения) често не премислят какво казват и как точно ще ти подейства то. Тъй че да реагираш толкова остро на разни такива глупави, недообмислени изказвания, няма да ти е от полза.
Бъди сигурна, че той наистина не разбира за какво точно му се сърдиш и това го дразни допълнително.

arizona
09-17-2011, 19:20
ами търсила си го вече веднъж,остави го сега той да ти звъне или ако толкова не можеш да издържиш напиши му някъв есемес от типа на "еи ти да ти дет четеш ми пише ти едно момиче дет мноо те лови и иска и се усмихнеш...нещо такова по-раздвижено и забавно,ако смяташ разбирасе че ти си виновна в случая (а си си щото за 4 месеца би трябвало му си свикнала на хумора :) )

sprqhli
09-17-2011, 19:24
Просто ме е страх , че няма да ми звънне повече, защото вече сме късали веднъж и трябваше аз да оправям нещата след това, защото ако трябва да разчитам на него , няма да стане.

SisiStrange
09-17-2011, 19:28
Просто ме е страх , че няма да ми звънне повече, защото вече сме късали веднъж и трябваше аз да оправям нещата след това, защото ако трябва да разчитам на него , няма да стане.
Мислиш ли, че бихте скъсали заради такава дреболия? В такъв случай връзката ви е слаба. Хората, които наистина се обичат си прощават къде къде по-сериозни неща.

crowberry
09-17-2011, 19:31
Ама ти наистина се хващаш на глупости, право е момчето да се сърди. То така излиза, че му нямаш доверие. Изчакай той да ти звънне.. все някога трябва да му писне.

Glorybox
09-17-2011, 19:38
1. Ако искаш да си запазиш достойнството не му звъни , остави го .
Защото е много неприятно да се гъбаркат с неуверено момиче, което по-скоро има нужда от подкрепа и внимание.

2. Ако не ти дреме и наистина искаш да сте заедно - звънни му , бъди настоятелна за да се разберете. Можеш да му се извиниш и т.н.

Не е зле да ни кажеш как се държи по принцип с теб.
Прецени дали си струва обаче да стоиш с човек, който има такива приятелки (не се е шегувал, повярвай ми ) и ги взима толкова на вътре, че да ги споменава пред теб .
Виж дали хубавото е повече от неприятното и дали плановете ти за връзката съвпадат с желанията и на двама ви .

sprqhli
09-17-2011, 19:41
1. Ако искаш да си запазиш достойнството не му звъни , остави го .
Защото е много неприятно да се гъбаркат с неуверено момиче, което по-скоро има нужда от подкрепа и внимание.

2. Ако не ти дреме и наистина искаш да сте заедно - звънни му , бъди настоятелна за да се разберете. Можеш да му се извиниш и т.н.

Не е зле да ни кажеш как се държи по принцип с теб.
Прецени дали си струва обаче да стоиш с човек, който има такива приятелки (не се е шегувал, повярвай ми ) и ги взима толкова на вътре, че да ги споменава пред теб .
Виж дали хубавото е повече от неприятното и дали плановете ти за връзката съвпадат с желанията и на двама ви .

Той се държи добре с мен, не мога да се оплача . Мил, внимателен и добър е . Но е много странен човек и това всички го казват, дори приятелите му.

Glorybox
09-17-2011, 19:42
В какво се изразява странността му ?

sprqhli
09-17-2011, 19:44
В какво се изразява странността му ?
Сякаш живее в собствен свят. Не споделя много неща дори на най-добрият си приятел. Понякога прави неща , в които няма логика.

LeprikonA
09-17-2011, 19:46
да не те търси 5 дни... ако държиш на него - потърси го.

Glorybox
09-17-2011, 19:49
Какви неща ?
Както и да е . Кофти е , че за 4 месеца не си успяла да му влезеш под кожата и да разбереш това.
Според мен трябва да му се извиниш и да станеш малко по-наблюдателна.
Задавай си въпроси за това защо прави разни неща , опитвай се от края да го подпитваш и него, или да го предизвикваш да ти даде отговор.
Бъди хитра и го опознай .

cigarettekisses
09-17-2011, 21:06
Изчакай да ти се обади..

sprqhli
09-18-2011, 10:27
Едно точно определение за него - п*тка. Обадих му се , той не вдига. Писах му смс- нищо. Пробвах от др номер да му звънна- той вдигна и като ме позна затвори!!!!!!

2pacbabbyu
09-18-2011, 12:02
E*би го в г*аза тогава,к`во се занимаваш въобще..

pokaxontaz350
04-14-2015, 08:52
не го търси ,тои ти знае слабото място че си докачлива и нарочно го прави излязала си човек и си званнала тои е видял че жената която обича го е търсила,човек не се сарди за глупости а решава проблемите

granger
04-14-2015, 09:36
2011, dude...

kalpazanka
04-14-2015, 11:05
2011, dude...

Mhm.