PDA

View Full Version : Дали ме харесва!



doxer3
09-17-2011, 19:37
Здравейте,имаме нова учиничка която е страшно готина не знам почти нищо за нея но ми харесва всичко което прави искам да разбера дали ме харесва понякой път тя ме заговаря а понякой път даже не ме и забелязва.
Имам и един въпрос специално към момичетата харесвате ли по ниски момчета защото аз не съм много висок някъде съм 4-5 см по висок от нея и как да се държа в нейна компания по сериозно или да се отнасям с хумор към всичко както винаги.

Chacho
09-17-2011, 19:39
Проблем е да те притеснява височината.
Проблем е и да се трогваш от това, кой - кого е заговорил.


Всъщност, ако не ти пука дали те харесва и действаш въпреки това, ще си изиграеш правилно картите. Може и да те отсвири, може и да не те, ама нали за това са ти топките - да действаш.

LeprikonA
09-17-2011, 19:41
чакай да я питам и ще ти кажа

Glorybox
09-17-2011, 19:45
Няма как да знаем дали те харесва.
Ако е от готините мадами , които всички ги харесват - да знаеш , че имаш тежка конкуренция и неувереността ти ще ти изиграе много лоша шега.

sprqhli
09-17-2011, 19:47
Здравейте,имаме нова учиничка която е страшно готина не знам почти нищо за нея но ми харесва всичко което прави искам да разбера дали ме харесва понякой път тя ме заговаря а понякой път даже не ме и забелязва.
Имам и един въпрос специално към момичетата харесвате ли по ниски момчета защото аз не съм много висок някъде съм 4-5 см по висок от нея и как да се държа в нейна компания по сериозно или да се отнасям с хумор към всичко както винаги.
По принцип височината е голям проблем.
Но не се притеснявай, ако наистина я харесваш, не се дръж просташки. Накарай я да мисли че си по различен от другите, нека те сметне за интересен. Имай по специално отношение към нея.

Phonique
09-17-2011, 19:48
Брат,ако питаш мене не те харесва,нищо лично.Това че говори с тебе не означава че е хлътнала.Просто си и приятен,ако я харесваш супер много направи нещо,пробвай си късмета...както решиш....както каза ти понякога се заговаряте,понякога не...това на тебе какво ти говори!?!?

doxer3
09-17-2011, 19:55
Аз нищо не и викам тя сама идва и ме загорваря 8-) например си попълвам едно заявление тя идва чакай да погледна и аз се правя на безразличен и тя продължава да си седи до мен даже сяда на чина ми когато аз съм там но явно имам голяма конкуренция доста момчета като разбраха че е в моя клас ми казаха да я поздравя. :o За пръв път като ме видя попита едно момиче от нашия клас оня малкия как се казва и аз :lol: малък.... :(

Phonique
09-17-2011, 19:58
Аз нищо не и викам тя сама идва и ме загорваря 8-) например си попълвам едно заявление тя идва чакай да погледна и аз се правя на безразличен и тя продължава да си седи до мен даже сяда на чина ми когато аз съм там но явно имам голяма конкуренция доста момчета като разбраха че е в моя клас ми казаха да я поздравя. :o
Ами ти им кажи че я харесваш бе,кво си мълчиш!?!Много ви се чудя "падам си много по нея,ама........" Като я харесваш правиш нещо,говориш с нея....а това с височината не трябва да те притеснява....лично аз нямам нищо против момчета които са 4-5 см по-високи от мене...

Chacho
09-17-2011, 20:09
Какво да й казва, направо да действа. Ще й каже в лицето "харесвам те", тя ще му каже "мерси", ще си помълчат малко и край.

Phonique
09-17-2011, 20:13
Какво да й казва, направо да действа. Ще й каже в лицето "харесвам те", тя ще му каже "мерси", ще си помълчат малко и край.

Е какво да направи освен да и каже,да я завлачи към тоалетните ли? :D И това "мерси" може да го каже само някое неориентирано момиче...

jumpin
09-17-2011, 20:16
Еее какво чакаш ман.Причакай я,когато отива до тоалетн0,влизаш и и пускаш еротично език в нослето докато и пипаш ушенцата и вече е твоя. :smt117

Chacho
09-17-2011, 20:17
Да я покани на среща, да я целуне? Защо трябва да й казва?

Phonique
09-17-2011, 20:23
Да я покани на среща, да я целуне? Защо трябва да й казва?
Прибързано е да я целува веднага,не знае още нищо...ами ако няма нищо,ако са просто приятели,ще стане мега неловка ситуация и ще си развалят приятелството,а са едва 8ми клас.... Да я покани на среща е най-добре... :) Ако искаш не и казвай в прав текст айде на среща...ей така " Айде на кафе" или там кино на каквото ходите :):):):)

cigarettekisses
09-17-2011, 20:26
Зависи от ситуацията-сериозен или забавен да си 8-)
И не можем да ти кажем дали те харесва..
Опознайте се и така..

LeprikonA
09-17-2011, 20:33
Да я покани на среща, да я целуне? Защо трябва да й казва?
Прибързано е да я целува веднага,не знае още нищо...ами ако няма нищо,ако са просто приятели,ще стане мега неловка ситуация и ще си развалят приятелството,а са едва 8ми клас.... Да я покани на среща е най-добре... :) Ако искаш не и казвай в прав текст айде на среща...ей така " Айде на кафе" или там кино на каквото ходите :):):):)

пак е по-добре от това да и го изтърси ей така не мислиш ли? той не я познава (даже сам си го каза), тя него - съвсем сигурно. може и "мерси" да няма даже.

doxer3
09-17-2011, 20:33
Момичета харесвата ли момчета който се занимават с пц-та или ви е скучно.

Phonique
09-17-2011, 20:36
Да я покани на среща, да я целуне? Защо трябва да й казва?
Прибързано е да я целува веднага,не знае още нищо...ами ако няма нищо,ако са просто приятели,ще стане мега неловка ситуация и ще си развалят приятелството,а са едва 8ми клас.... Да я покани на среща е най-добре... :) Ако искаш не и казвай в прав текст айде на среща...ей така " Айде на кафе" или там кино на каквото ходите :):):):)

пак е по-добре от това да и го изтърси ей така не мислиш ли? той не я познава (даже сам си го каза), тя него - съвсем сигурно. може и "мерси" да няма даже.
И пак ти сама го каза,не се познават изобщо добре,да я целуне ли?За мене е грешно...най-много да я целуне и да избяга и после да се правят че не се познават...като в детската градина,напротив в детската градина после се държат за ръце и си подаряват рисунки... :-|

doxer3
09-17-2011, 20:52
Някъде бях чел че трябва да я игрнорирам ако цялата компания я охажва и така имам повече шансове та това вярно ли е или просто мит.

cigarettekisses
09-17-2011, 20:56
Някъде бях чел че трябва да я игрнорирам ако цялата компания я охажва и така имам повече шансове та това вярно ли е или просто мит.
Не.Обръщай й внимание,но без да ставаш досаден.

doxer3
09-17-2011, 21:03
:oops: Добре ли ще е ако я заговоря по фейсбук.

Phonique
09-17-2011, 21:04
:oops: Добре ли ще е ако я заговоря по фейсбук.
Банално ако питаш мене,ако я виждаш често какво ти пречи да я заговориш.... :)

LeprikonA
09-17-2011, 21:13
Някъде бях чел че трябва да я игрнорирам ако цялата компания я охажва и така имам повече шансове та това вярно ли е или просто мит.

глупост. безкрайна....... опознай я бе. от там се тръгва.

doxer3
09-17-2011, 21:36
Тази година ще бъда редовен ученик. 8-)

elysunny
09-17-2011, 21:41
1.во на колко сте ?
2-ро в никакъв случай не и казвай директно, Харесвам ТЕ
3-то прави и намеци, ласкай я ( казвай и това, което мислиш за нея - ако е положително, разбира се ;д)
4-то покани я да се разходите в някои парк, след/преди дск, примерно
просто и покажи, че имаш интерес към нея, но не по прекалено директен начин

doxer3
09-17-2011, 21:50
Ми на по 15 сме малки 8-)

elysunny
09-17-2011, 21:52
еми значи я покани на разходка някъде в парка както казах
поговорете си, опознайте се, минавай с леки комплименти и ако усетиш, че трябва я целуни, аз бих те посъветвала да се опознаете малко повече преди да се опитваш да я целуваш
важното е да не си прекалено директен щото може да те отреже доста злобно, карай я полека

vqra
09-17-2011, 21:53
моето мнение е да не и казваш още сега поизчакай малкои разбери. поговори си с приятелките и.и това че те заговаря понякога просто означава че е общителен човек. просто излесте някаде с приятели покани я и според мен тогава ще разбереш да ли я кефиш късмет

TheNewReligion
09-17-2011, 22:21
Проблем е да те притеснява височината.
Проблем е и да се трогваш от това, кой - кого е заговорил.


Всъщност, ако не ти пука дали те харесва и действаш въпреки това, ще си изиграеш правилно картите. Може и да те отсвири, може и да не те, ама нали за това са ти топките - да действаш.
Съгласна съм..ама откога ще да е тая нова ученичка? Днеска беше вторият учебен ден, толкова бързо ли е започнала да те заговаря?
А ние няма как да знаем дали харесва ниски момчета.

Chacho
09-17-2011, 22:43
Да я покани на среща, да я целуне? Защо трябва да й казва?
Прибързано е да я целува веднага,не знае още нищо...ами ако няма нищо,ако са просто приятели,ще стане мега неловка ситуация и ще си развалят приятелството,а са едва 8ми клас.... Да я покани на среща е най-добре... :) Ако искаш не и казвай в прав текст айде на среща...ей така " Айде на кафе" или там кино на каквото ходите :):):):)

пак е по-добре от това да и го изтърси ей така не мислиш ли? той не я познава (даже сам си го каза), тя него - съвсем сигурно. може и "мерси" да няма даже.
И пак ти сама го каза,не се познават изобщо добре,да я целуне ли?За мене е грешно...най-много да я целуне и да избяга и после да се правят че не се познават...като в детската градина,напротив в детската градина после се държат за ръце и си подаряват рисунки... :-|


Ахахаха, моме, добре че не си момче, щеше да седиш на сухо. Като не се познават се опознават, сещен sie sich? А като дойде моментът, няма да й го казва, а ще действа.

Phonique
09-18-2011, 09:29
Да я покани на среща, да я целуне? Защо трябва да й казва?
Прибързано е да я целува веднага,не знае още нищо...ами ако няма нищо,ако са просто приятели,ще стане мега неловка ситуация и ще си развалят приятелството,а са едва 8ми клас.... Да я покани на среща е най-добре... :) Ако искаш не и казвай в прав текст айде на среща...ей така " Айде на кафе" или там кино на каквото ходите :):):):)

пак е по-добре от това да и го изтърси ей така не мислиш ли? той не я познава (даже сам си го каза), тя него - съвсем сигурно. може и "мерси" да няма даже.
И пак ти сама го каза,не се познават изобщо добре,да я целуне ли?За мене е грешно...най-много да я целуне и да избяга и после да се правят че не се познават...като в детската градина,напротив в детската градина после се държат за ръце и си подаряват рисунки... :-|


Ахахаха, моме, добре че не си момче, щеше да седиш на сухо. Като не се познават се опознават, сещен sie sich? А като дойде моментът, няма да й го казва, а ще действа.

Еми опознайте се,ама не тръгвай да я целуваш....еми хубаво че не съм момче,никога не правя първата стъпка няма и да правя...

anonymous708973
09-18-2011, 17:18
Не знаех, че днес някой кани другия на среща с думите "Хайде на среща" :lol:

Както и да е.
Авторе, за да си пич, трябва да свикнеш с мисълта, че трябва да действаш, дори да не си сигурен какво ще стане. И да те отреже - светът не свършва, ти си пробвал и си разбрал, а не се чудиш и маеш като някое момиче :Д

ThEKiNgG
09-18-2011, 19:27
Определено ще ти пусне!

kyon
09-18-2011, 19:54
Дръж се естествено. Ако не те хареса няма да е заради височината.

doxer3
09-19-2011, 11:46
:o Днеска даже неможах да я заговоря :( просто не намирам тема за разговор!