PDA

View Full Version : Нямам цикъл :@



kitty02
09-17-2011, 20:18
В 7клас съм..Всички момичета от моя клас имат..Само аз се чувствам гадно.По някой път ми се иска да имам,а друг път-не ми се ще [тоест,искам да съм по-малка].. Моля ви за помощ!Веднъж коментираха и ме попитаха дали ми е дошло и аз казах не, и те направиха едни физиономии.. :? :o .. [b]

cigarettekisses
09-17-2011, 20:27
Оф..Ако си на 16 вече не е нормално.
Така че нищо ти няма,споко

kitty02
09-17-2011, 20:30
Това бяло течение ме дразни..

JustForFun
09-17-2011, 20:41
радвай се докогато можеш, щото после ще искаш да нямаш цикъл. всеки се развива различно, така че не се притеснявай. хич да не ти пука кво си мислят другите.. все пак всеки е различен, някои по-бавно се развиват, други по-бързо.. това, че все още нямаш цикъл не бива да те притеснява, и в никакъв случай не трябва да се чувстваш различна или не-жена..... ако до 16 не ти дойде, трябва да отидеш на лекар.. :) така че не бързай,има още дооооооста време

FuCKkK13
09-17-2011, 20:43
ох.... още от разсъждаването ти виждам някой неща, но няма значение... какво означава искам да имам цикъл ??? ти знаеш ли какво мъчение е? лятото ходиш с течове,на басейни не можеш да ходиш (ходиш ама с други екстри и пак не е много приятно) изнервена си най-малко 3 дена.. боли те корем.... я пак си помисли дали искаш ? .. виж.. на мен ми дойде дооста малка...края на 4ти клас някъде.. или началото на 5ти там някъде...след началото на 5ти не е било ;).. и мислиш ли,че ми беше хубаво ? аз ще ти кажа - НЕ .. това да имаш цикъл не е кой знае какво.. да,израстваш по някакъв начин.. ама си представи как ще имаш цикъл цял живот.. за какво ти е да бързаш? .. не трябва да те е срам от това, че нямаш цикъл.. лично на моя съученичка и дойде лятото 8ми за 9ти клас... това дали някой има менструация или не не показва колко е израснал умствено... за всичко си има време....а тия, които те гледат странно да си гледат работата.. след 1 год. секс ли ще правят.. и ти ако не правиш какво ? ще си задръстена,тъпа и т.н. - не мисля ;).. гледай си ученето, а менструацията цял живот ще те тормози :D .. айде.. успех и по-спокойно.. на всеки му идва различно..следващия път като те питат им кажи - личен въпрос не отг. и толкова :)

antoniqqq
09-17-2011, 20:49
Не бързай толкова.Има време да ти дойде :) :)

Phonique
09-17-2011, 21:39
Иска ми се и аз да съм в този период,още да не ми е идвало....всеки месец точно 5 дни ме боли ужасно корем и съм с чаша топъл шоколад на корема....радвай се,има време още си 7 клас...

DragonLady
09-17-2011, 21:41
Евала ти FuCKkK13 много точно го каза!!!

sapphire5
09-18-2011, 09:41
Оф кво ти пука, че тези от твоя клас имат... :-x

Всичко с времето си. За къде бързаш? После като ти дойде, ще искаш да не ти е идвало тогава... :)

victoriassecret1
09-18-2011, 10:09
За това няма определена година, в която трябва да ти дойде задължително! Всеки организъм си е различен. На едни идва по-рано, на други по-късно.

ledenakrasota
09-18-2011, 10:24
По-горе много добре ти го казаха, но не съм съгласна, че е мъчение. Още сте малки и не знаете какво е да имаш някои по-деликатни проблеми.( и дано не ви се налага), които се отразяват първо на цикъла ти. Тогава разбираш, че нещо не е наред и започват едни обикаляния по лекари.
На много момичета им идва много късно, на други много рано. Аз нямах и 12г. когато ми дойде. :lol: Беше ужасно! Но не се притеснявай, а обсъждай тези проблеми с майка си. Само тя може да ти помогне, защото си с нейното тяло. При вас явно по-късно идва. Нейно задължение е да те светне. Ние не можем с нищо да ни помогнем. :)

4o4ina
09-18-2011, 11:21
Не бързай толкова.Има време да ти дойде :) :)

cookie_master
09-18-2011, 14:36
После ще пишеш теми "Как да си спра течението"? :?

h0usen3v3rdies
09-19-2011, 12:10
Споко, сега искаш цикъл ама след време ще търсиш хапчета против главоболие, болки в корема и намаляване на цикъла. Ако не ти дойде до 15 години тогава се притеснявай :]

SilverPoint
09-19-2011, 12:14
О, боже да ти имам проблема :shock: Може само да се радваш, че нямаш цикъл все още :)

annonimnna
09-19-2011, 22:49
Радвай се и се наслаждавай, докато все още имаш възможност.
Не е чак толкова гадно като ти дойде, но друго си е свободата 8-)

Tiin
09-24-2011, 13:49
В 7клас съм..Всички момичета от моя клас имат..Само аз се чувствам гадно.По някой път ми се иска да имам,а друг път-не ми се ще [тоест,искам да съм по-малка].. Моля ви за помощ!Веднъж коментираха и ме попитаха дали ми е дошло и аз казах не, и те направиха едни физиономии.. :? :o .. [b]
Оо,радвай се,че още не ти е дошло...Какво като ти се подиграват... Това да не зависи от теб?!
И аз сега съм 7 клас и на половината момичета не им е дошло още...нормално е все пак...
P.S-Не знам,защо всички искат да им идва...тва е супер гадноо,а за голяма жалост на мен ми дойде в 3 за 4ти клас :D

SmilezZz
09-24-2011, 15:01
Понякога си мисля , че нарочно се опитвате да си създадете проблеми и да си измислите излишни комплекси.
И какво като нямаш цикъл ? Не е яко. Радвай се , докато го нямаш. А и все още си е нормално.

Anichkaxxwee
09-24-2011, 17:55
Радвай се за сега, защото като ти дойде .. Ще те боли корема, хапчета трябва да гълташ, ще се притесняваш дали ти е протекло и тем подобни..

dami666
09-24-2011, 18:03
Абе,да ти имам проблема.Живот си беше когато нямах цикъл.На мен ми дойде на 13 и преди това си мислех,че е нещо много яко,много исках да ми дойде..а сега ако може да го няма хич,а пак да мога да зачена след години,най-добре ще е. :D И от какъв зор те притеснява,че съученичките ти имат..ако ти се подиграват,излъжи ги,кажи им,че ти е дошло и готово.

09-24-2011, 19:18
Като бях малка нито съм си мислела за цикъл, нито изобщо съм се замисляла дали го искам или не. А ми дойде на 11. Със зверски болки. Намразих го още от тогава. Но пък като почнах да правя секс, всеки месец си го посрещам с овации :D

mimity9602
10-01-2011, 19:30
ох.... още от разсъждаването ти виждам някой неща, но няма значение... какво означава искам да имам цикъл ??? ти знаеш ли какво мъчение е? лятото ходиш с течове,на басейни не можеш да ходиш (ходиш ама с други екстри и пак не е много приятно) изнервена си най-малко 3 дена.. боли те корем.... я пак си помисли дали искаш ? .. виж.. на мен ми дойде дооста малка...края на 4ти клас някъде.. или началото на 5ти там някъде...след началото на 5ти не е било ;).. и мислиш ли,че ми беше хубаво ? аз ще ти кажа - НЕ .. това да имаш цикъл не е кой знае какво.. да,израстваш по някакъв начин.. ама си представи как ще имаш цикъл цял живот.. за какво ти е да бързаш? .. не трябва да те е срам от това, че нямаш цикъл.. лично на моя съученичка и дойде лятото 8ми за 9ти клас... това дали някой има менструация или не не показва колко е израснал умствено... за всичко си има време....а тия, които те гледат странно да си гледат работата.. след 1 год. секс ли ще правят.. и ти ако не правиш какво ? ще си задръстена,тъпа и т.н. - не мисля ;).. гледай си ученето, а менструацията цял живот ще те тормози :D .. айде.. успех и по-спокойно.. на всеки му идва различно..следващия път като те питат им кажи - личен въпрос не отг. и толкова :)
Евала за точният отговор!!!!

SunT
10-01-2011, 22:19
Както каза SmilezZz - не е яко.Да, може да се почувстваш по-голяма или нещо такова обаче после ще ти се струват толкова глупави тези комплекси и ще ти се иска да си имала още малко време.

Red_Hair
10-02-2011, 10:16
И аз нямам, а съм на 20, спокойно! ;)

SunT
10-02-2011, 13:29
И аз нямам, а съм на 20, спокойно! ;)
Е това вече не е нормално.

Red_Hair
10-02-2011, 18:47
И аз нямам, а съм на 20, спокойно! ;)
Е това вече не е нормално.
Стига де, просто се опитах да успокоя момичето.Ако си беше изтраял\a нямаше да е нужно да казвам, че съм момче. :smt031

autumn666
10-03-2011, 12:48
Мале момиче :shock: За кво ти е да имаш цикъл?! Само за да си като другите ли? Я се стегни, ебати простотиите си изписала... за пръв път виждам момиче, което да се ядосва за това, че няма цикъл. Аз се пукам от щастие и облекчение като ми минат дните, които трябва да изтърпя всеки месец, а тя ше ми вика че и е било гадно за дето изобщо не и е идвало. Другите кво фукат ти се че имат цикъл ли :razz: Мале 8-) Прииска ти се да си като другите за да не изоставаш от групичката ли :razz: Ти изобщо знаеш ли какво е това? Как трябва да се мъчиш... и да ти е гадно ако случайно трябва да ти дойде точно когато си се заканила да ходиш на море... нервно ти е, сменяш превръзки/тампони, болки в корема и т.н., в някои случаи дори не можеш да станеш от леглото заради болката, която изпитваш. Тва дали имаш или нямаш да не би да определя дали си жена, дали си умствено развита, и т.н, просто ти си още малка и няма нищо лошо в това, че нямаш. Радвай се докато можеш, защото някой ден ще отвориш тази тема и много ще си се смееш.

n3ri7ka
10-03-2011, 16:22
И аз да кажа- изобщо не бързай, не е нещо хубаво! (хубаво е само когато си правила рискован секс и си треперила няколко дни в очакване да ти дойде :lol: ) А и да бързаш няма как да го предизвикаш да ти дойде, така че радвай си се на живота и не се притеснявай! Според един познат- лекар, до 18г е съвсем нормално да нямаш менструация, след това чак трябва да се притесняваш! :)

mrankoniiii
11-12-2011, 18:19
Ти си живеи живота докато можеш . Ужасно е боли те корема кръста превръските са неудобни . Ще ти дойде не се бой :D :)

mrankoniiii
11-12-2011, 18:22
Една приятелка и дойде последна края на 7 клас , а много искаше Като и дойде така рева такива кравоизливи имаше по една седмица не можеше да мръдне от леглото , така че ......... Хич не ти трябва

mon4eto
11-13-2011, 18:35
И аз в 7ми клас нямах цикъл. Радвай се докато можеш , нищо ти няма :)

granger
11-13-2011, 18:46
Филмирани хлапета,дай ся всички кат имат и на мен задължително тряя ми дойде! Няма такъв филм,ако не ти дойде до 16тата годишнина тогава се филмирай!После като дойдеш , ще искаш да свършва по-бързо и да не те боли!

joanittka
11-18-2011, 08:38
Това е напълно нормално и да не ти пука ! :-) :-)

m0nky
11-24-2011, 20:36
:D :D :D :D :D :D :D

kingsize914
11-27-2011, 09:17
ееех, как се радвам 4е съм мом4е 8-) :D :D