PDA

View Full Version : Хора айде дайте ми идея :х Моля !!!!!!



Camarro
09-17-2011, 20:36
Първо здравейте .... имам следния проблем. Като си харесам момиче естесвеното е да се опитам поне да и пиша обаче като и пиша почвам да откачам за това какво да и кажа да не ме помисли за някой ...... нали разбрахте ме. Така момичетата да се вкючат и да помогнат за какво обичате да говорите.Ако обича да говори много няма проблем за мен аз мога да слушам с часове но не знам каква е ако е от по мълчаливите.....
Благодаря на всички предварително !!!!!!!!!!!!!!!! (за тва горе и момчетата с повече опит да се вкючват) :-D :-D :-D :-D

Phonique
09-17-2011, 20:38
Ти започни разговора с едно "Здравей!Как си ? " и т.н. и после няма да усетиш как ще си протече разговора....

Camarro
09-17-2011, 20:40
ще ми се да е така но постоянно в главата ми е тва и не мога да се от отпусна :х :х :х :х

LeprikonA
09-17-2011, 20:40
ъх, пак ли... търси общи интереси задавайки въпроси?? а, а, колко сложно и неочаквано нали.... най-лесно вървят разговори за популярни неща - музика/филми/книги/актьори бла бла бла бла бла един куп неща от рода. спомените също са хубаво нещо.

elysunny
09-17-2011, 20:40
просто след здравей, как си, разказваш някоя маловажна случка, после и тя ще разкаже нещо и така се почва

tigity
09-17-2011, 20:40
:D мн забавен проблем имаш.... ако няма какво да си кажете ... и просто мълчите ... отиди и я гушни.. може моми4етата да се правим на недостъпни ама ни харесва да се гушкаме :D

SisiStrange
09-17-2011, 20:43
Разпитвай я за нея и я опознавай, от наученото все по-лесно ще измисляш теми.

Evterpa
09-17-2011, 20:49
Почваш 'няква рандъм тема, колкото да се заформи неангажиращ разговор и като попишете известно време ще си проличи дали бихте могли да имате нещо. Нормално е да ти се иска симпатиите да са взаимни, ама приеми че не винаги се получава. Който не играе няма как да спечели.
Щях да кажа да действаш на живо, ама щом в чата ти е трудно ме съмнява да ти се получи, ако сте очи в очи. (И все пак е индивидуално, при някои е обратното).

FuCKkK13
09-17-2011, 21:02
по принцип повечето момичета обичат да говорят за себе си :-D .. иначе по обширни теми... примерно 'здравей'' как си'' ''какво правиш'' .. ако туко -що се запознавате ''къде учиш'' (ако имаш някой приятел или приятелка от нейното дскл. 'и го казваш ) питаш я каква музика сл... като ти отг. ти казваш какво мислиш за тази музика и ти каква музика обичаш.. ако имаш хоби я питаш ''обичаш ли да правиш дрън дрън дрън'' и т.н. ...какво толкова не можеш да измислиш.. я по-спокойно .. няма да се жениш за нея :D

vqra
09-17-2011, 22:05
ако найстина стане неловко мълчание можеш да пуснеш по някой виц. винаги оправя насроението . може и да си поговорите и за хранате тя поне е в изубилие и има много видове. направи и комплимент нещо което малко хора забелязват много ще я очароваш така е поне аз така мисля

Cellmate
09-18-2011, 02:33
Виц? Някой каже ли ми виц винаги ме кара да се чувствам задължен да се смея и крайния резултат е или изкуствен смях, или неловко мълчание. А относно филми, музика, актьори и т.н.:звучи като нещо универсално, но истината е, че малко хора говорят за това. Просто говори каквото ти дойде на ума, каквото и да е. Аз така правя като същевременно разпитвам момичето за някви произволни неща и все се получава нещо. А ако просто е кифла, дето не може да върже две изречения направо казвам: "Идвам ей сега!" (и не идвам).

Ей ти и пример: Леле ква брутална поничка ядох днес от Dunkin' Donuts. Ти яла ли си там? Кефят ли те?

Тва казах, защото тва ми дойде първо на ума, но като цяло можеш да говориш квото и да е.

kyon
09-18-2011, 08:24
Обичаме за себе си да говорим. 8-) Опознай я.
Колкото повече знаеш за нея толкова по лесно ще ти става да започваш разговор с нея.

Camarro
09-18-2011, 09:32
мерси за суветите мисля че ще стане :) :) 8-)

balu4ka
09-18-2011, 11:39
Всичко беше изчерпателно.Сега остава ,ти да действаш (:

DesireToFire
09-18-2011, 16:03
Ако разговорът ви не потръгва какво въобще ще правите заедно???

anonymous708973
09-18-2011, 17:09
Просто й пишеш, все едно ти е някво приятелче. Без лигави обръщения, все едно сте заедно, без тонове комплименти :)

Chacho
09-18-2011, 17:11
Ако се филмираш толкова, няма как да вървят нещата.