PDA

View Full Version : Искам да кажа на всички момичета..



mrazqkindergarten
09-17-2011, 21:27
Никой не заслужава сълзите ви.Ако едно момче иска да е с вас, ще е с вас без оправдания и без да ви се сърди за всичко и да ви намира кусури.Казвам това от опит, защото се борих за момче така както надали някой би въобще помислил да прави.. и получих единствено критика и недоверие.. Базирано на това, че някога съм говорила с момче.А дори не бих могла да кажа, че имам приятели от мъжки пол.От доста време съм сама и сега разбирам, че май е било грешка всичко, което правих за този човек само и само да се реши най-накрая да сме заедно.Една жена трябва да има някакво достойнство, не да се оставя някакъв да я прави на луда.Такова нещо като споделена любов вече се съмнявам, че има, винаги единият обича повече и се старае, а другият не си дава никакъв зор.
Пиша тази тема, защото съм афектирана и ме е яд и ми писна от цялата тази ситуация, а критика към мен очаквам и то голяма.Вече обаче няма как да се трогна след като съм превъзмогнала обидите на любим човек, какво остава за непознат от форум.

elysunny
09-17-2011, 21:30
кво толкова си направила


има и момчета, които се борят така, аз веднъж се подиграх с едно момче така и хич не се гордея, хората правим грешки, приеми го
мисълта ми е, че не само сред момчетата има идиоти, този не става окай продължаваш напред с усмивка на лицето, колко още разочарования ще имаш, а колко още хубави моменти, живей за хубавото и очаквай само хубавото, не мисли кой какво заслужава

vqra
09-17-2011, 21:35
има големи пичове момчета за който си заслужава да се бориш но ако е някъв скапаняк дето въобще не ти обръща внимание според мен няма смисъл. знам от личен опит че всички влюбени момичета са слепи за това по-добре слушайте приятелите си те виждат нещата от друга гледна точка и могат да ви кажат дали си пълен идиот да правиш такива глупости за едно момче. просто внимавайте в кой се влюбвайте по добре първо го опознайте поне аз това мисля за правилно

Evterpa
09-17-2011, 21:38
Никой не заслужава сълзите ви.Ако едно момче иска да е с вас, ще е с вас без оправдания Открила си топлата вода.
винаги единият обича повече и се старае, а другият не си дава никакъв зор. Вярно, има си разлики, не може всичко да е абсолютно по равно, но като нещата са приемливо уравновесени няма проблем.
Пиша тази тема, защото съм афектирана. Личи си.

Chacho
09-17-2011, 21:40
Ще намериш свестен тип.

SisiStrange
09-17-2011, 21:42
Зависи как и колко често. Няма любов, която да минава по мед и масло нон стоп. Мен ми се е случвало да се разплача за моя приятел, но е било за поправими неща и съм сигурна, че ако ме види някога в такова положение, веднага би оправил нещата.
Има си мъже, които редовно ти изтипосват по някоя простотия и си изкарваш половината връзка в реване. За такова чудо не си струва пръста си да мръднеш.
В една връзка е много важно да се уважавате и да си пазите един на друг достойнството. Ако го няма това, по-добре сама.

NightGuardian
09-17-2011, 21:45
Бяхте ли заедно или направи всичко , без да сте били заедно? :-o

xoxi
09-17-2011, 21:47
Има си мъже, които редовно ти изтипосват по някоя простотия и си изкарваш половината връзка в реване. За такова чудо не си струва пръста си да мръднеш.


Срещала съм и такива, които го правят несъзнателно, в опит да помогнат, да те поглезят или да покажат колко романтични могат да бъдат.

Phonique
09-17-2011, 21:47
Не всичко завършва с happy end,някои връзки дори не започват.Единственото което трябва да направиш сега,е да го забравиш...напълно да го отпишеш,изтриеш и всичко останало,колкото и да ти е гадно и сдухано.Всичко е временно,после спира да ти пука.Пък той,ако иска да разбира какво е значел за тебе ако иска да си държи пердето пред очите,негов си е избора.... :)

SuNsEt
09-17-2011, 21:57
Така е,никой не заслужава сълзите ни.Права си...толкова много болка и страдание ,за да се бориш за някого и накрая осъзнаваш,че не е имало смисъл,защото дори не са те оценили.Майната им и това е.Но следващият път,когато ти се случи да се влюбиш поне ще знаеш от опит какво е 'да дадеш всичко напразно' и ще можеш да преценяваш по-различно човека.Учим се от грешките си,знаеш.

LeprikonA
09-18-2011, 07:06
^ако всички вярвате, че никой не заслужава съзлите ви, скоро няма да има никой до вас....
anyway.. ще се появи някой пич, който ще те накара да забравиш този кофти период.

TheHangedMan
09-18-2011, 07:32
Какво ви става на всички, бе? Снощи една се оплаква, че нямало свестни мъже, сега друга? Какво толкова искате от един мъж/момче, че не го намирате? Не си мислете, че любовта се открива на тийнейджърски години! Пък се и замислете вие момичетата какво правите..... Не винаги вината е в момчетата

Evterpa
09-18-2011, 07:58
Не си мислете, че любовта се открива на тийнейджърски години!

Има си такива случаи, отделен въпрос е, че са доста редки.

kyon
09-18-2011, 08:03
Че ще си намериш друго момче, ще си намериш.
Просто по внимателно тоя път.

hanovete
09-18-2011, 08:05
еми вземете се разходете по Студентски град вечерно време и ми кажете дали има едно свестно облечено момиче :? После що мъжете сме такива....еми тва жените го правите с курвенските си истории.Има и свестни мъже,и свестни жени,но на 15 или на 20 са рядки изчезващи екземпляри ;)

DarkTemplar
09-18-2011, 09:15
Сами си го правите с вашата наивност и вечна емоционалност (която замъглява здравия разум). Боклуци има и от 2та пола. Старайте се да давате точно толкова, колкото получавате. В противен случай ще сте вечно ощетени, измъчени, онеправдани и т.н. Имам теория, че не всичко в проблемите между двата пола е на емоционална основа. По-скоро се дължи на липсата на точна комуникация, неразбиране. Тарикати и балами винаги ще има, но да си губиш времето в оплакване на тежката си съдба е някак... нелепо и много вредно.

SuNsEt
09-18-2011, 09:24
^ако всички вярвате, че никой не заслужава съзлите ви, скоро няма да има никой до вас....
anyway.. ще се появи някой пич, който ще те накара да забравиш този кофти период.

Жак Лакан е казал: "Да обичаш означава да даваш това,което нямаш,на някой,който не се нуждае от него".

TheHangedMan
09-18-2011, 17:53
Какво разбирате под "свестен/а"?

sasha_90
09-18-2011, 18:50
Прочети темата си при следващия подобен момент.Защото още много ще те разочароват.

kindergarden
09-18-2011, 19:41
Аз лично едно не мога да разбера...
не говоря конкретно за твоя случай!
Защо си мислите, че, когато харесвате/обичате някого, и той трябва да ви обича задължително?
Aко не ви обича се превръща в негативния герой.
Нима всички са длъжни да обичаме и да бъдем с този, който ни обича?! Нима сме длъжни да пренебрегваме себе си за да бъдем с този който ни харесва?!

kyon
09-18-2011, 19:48
^ Каза ли ви го :lol:

jghgh
09-18-2011, 20:37
^^ ми вярно е, ама тва не променя факта, че хората които са ни разочаровали или са малоумници, неотговарящи на любовта ни
са тъпи малоумници пишкодръпи пеераси нещастници коравосърдечни лайнари тъпаци грозници и всичко най-гадно


и сега всички да си ... майките, независимо какво искате да ми отговаряте

rage quit!

Chacho
09-18-2011, 20:44
^^ ми вярно е, ама тва не променя факта, че хората които са ни разочаровали или са малоумници, неотговарящи на любовта ни
са тъпи малоумници пишкодръпи пеераси нещастници коравосърдечни лайнари тъпаци грозници и всичко най-гадно


и сега всички да си ... майките, независимо какво искате да ми отговаряте

rage quit!

Пълни нещастници и селяни, за разлика от нас, всемогъщите.

ПС: Мама не ми пусна.

ALF13
09-18-2011, 21:03
^^ ми вярно е, ама тва не променя факта, че хората които са ни разочаровали или са малоумници, неотговарящи на любовта ни
са тъпи малоумници пишкодръпи пеераси нещастници коравосърдечни лайнари тъпаци грозници и всичко най-гадно


и сега всички да си ... майките, независимо какво искате да ми отговаряте

rage quit!


Това се отнася и за вас с пълна сила.

Тая цялата работа е двустранен процес.

jghgh
09-18-2011, 21:08
бОли ме, сеш се

никой не говори за момичета в момента
а не отричам да има много кучки, не

anonymous708973
09-19-2011, 06:00
Сами си го правите с вашата наивност и вечна емоционалност

Точно. Някои от дамите имат навика да гледат света (и въпросния) през розови очила и да са слепи за недостатъците му.

SisiStrange
09-19-2011, 06:11
Сами си го правите с вашата наивност и вечна емоционалност

Точно. Някои от дамите имат навика да гледат света (и въпросния) през розови очила и да са слепи за недостатъците му.
The One Tree Hill Syndrome. ;-)

DarkTemplar
09-19-2011, 09:26
kindergarden постави доста добър въпрос. ;)

christina98877
09-19-2011, 15:14
" Най-сексапилната част от една жена е достойнството й " :)

Chacho
09-19-2011, 15:15
" Най-сексапилната част от една жена е достойнството й " :)

Но е много дълга думата, затова накратко му викаме цици.

TheHangedMan
09-19-2011, 15:18
Значи жените нямат сексапил ;(

mrazqkindergarten
09-19-2011, 16:47
Както и да е, сдобрихме се. <3

anonymous708973
09-19-2011, 18:10
Значи жените нямат сексапил ;(

Най са ми любими такива изказвания.

xBadxApple
09-19-2011, 18:31
Ми то си зависи от човека дали ще реве или не до голяма степен.

Ама наблюдавам синдрома 'той е пълен боклук, но той е човека за мен, уаа' и драми, проточващи се с месеци/години + стокхолмски синдром наченки, и то по желание на женския обект (нали за това говорим тук), така че тая гърл пауър тема ми идва малко странно.

sexy_for_you
09-19-2011, 19:42
Аз лично едно не мога да разбера...
не говоря конкретно за твоя случай!
Защо си мислите, че, когато харесвате/обичате някого, и той трябва да ви обича задължително?
Aко не ви обича се превръща в негативния герой.
Нима всички са длъжни да обичаме и да бъдем с този, който ни обича?! Нима сме длъжни да пренебрегваме себе си за да бъдем с този който ни харесва?!

Подкрепям.Защо смятате,че сте в центъра на света,че вие сте най-онеправданите и най-нещастните.Защо живеете в името на драмата в живота ви?Всички имаме болки.Да,вярно,че може би едно споделяне малко посмекчава нещата,но не по този начин,като оплюваме всичко и всички само защото сме наранени.Болката си е болка.Имаше една мисъл,че когато сме щастливи,трябва да споделяме,а когато ни боли,да търпим болката.Тя си е само наша.И обвиненията не биха помогнали.Нито драмите,които създаваме.Стискаме зъби и продължаваме напред.Не винаги можем да бъдем обичани от хората,които обичаме.Даже ако това се случи,е някаква прекрасна възможност,чудо,на което трябва да се радваме.Всичко останало трябва да се преживее.Успех!

Bukuuu
09-19-2011, 20:32
Аз лично едно не мога да разбера...
не говоря конкретно за твоя случай!
Защо си мислите, че, когато харесвате/обичате някого, и той трябва да ви обича задължително?
Aко не ви обича се превръща в негативния герой.
Нима всички са длъжни да обичаме и да бъдем с този, който ни обича?! Нима сме длъжни да пренебрегваме себе си за да бъдем с този който ни харесва?!

Подкрепям.Защо смятате,че сте в центъра на света,че вие сте най-онеправданите и най-нещастните.Защо живеете в името на драмата в живота ви?Всички имаме болки.Да,вярно,че може би едно споделяне малко посмекчава нещата,но не по този начин,като оплюваме всичко и всички само защото сме наранени.Болката си е болка.Имаше една мисъл,че когато сме щастливи,трябва да споделяме,а когато ни боли,да търпим болката.Тя си е само наша.И обвиненията не биха помогнали.Нито драмите,които създаваме.Стискаме зъби и продължаваме напред.Не винаги можем да бъдем обичани от хората,които обичаме.Даже ако това се случи,е някаква прекрасна възможност,чудо,на което трябва да се радваме.Всичко останало трябва да се преживее.Успех!

Четеш ми мислите.

TheNewReligion
09-19-2011, 20:56
Ако не ме лъже паметта, не един или двама във форума те убеждаваха, че не си заслужава и е време да го игнорираш. Но ти си продължаваше. Чудесно е, че си се осъзнала и си спряла, ама не съм съгласна с половината от нещата, 'дето изписа.
Нямало споделена любов, бла-бла...има. Ти обичаш майка си и тя те обича, нали? Какво повече искаш за 18 години живот? Може и на повече да си вече, не знам.
Цаката е да се пазиш и да си правиш кефа същевременно. Хубавите неща се случват, когато най-малко очакваш.

И друго искам да напиша...песните, в които се пее за любов (споделена или несподелена) и филмите влияят адски много. Може да не го осъзнавате сега, ама е истина. Гледайте филми, слушайте песни, ама се пазете, 'щото на моменти имам чувството, че просто разяждат защитната душевна обвивка на хората и ги правят по-уязвими. :smt107 8-) Абе, сещате се.
А достойснтвото, според мене, или си го имаш, или не.

TheNewReligion
09-19-2011, 21:05
Както и да е, сдобрихме се. <3
Честито. До 2-3 дена с нетърпение ще очаквам следващата подобна тема, но включваща и молба да даваме идеи за безболезнено и бързо самоубийство.

mrazqkindergarten
09-19-2011, 21:10
Ще си останеш с чакането, мила. ;)

А тази тема предлагам да не я коментирате повече, защото няма смисъл.Изяснили сме се.

jghgh
09-19-2011, 21:25
Аз лично едно не мога да разбера...
не говоря конкретно за твоя случай!
Защо си мислите, че, когато харесвате/обичате някого, и той трябва да ви обича задължително?
Aко не ви обича се превръща в негативния герой.
Нима всички са длъжни да обичаме и да бъдем с този, който ни обича?! Нима сме длъжни да пренебрегваме себе си за да бъдем с този който ни харесва?!

Подкрепям.Защо смятате,че сте в центъра на света,че вие сте най-онеправданите и най-нещастните.Защо живеете в името на драмата в живота ви?Всички имаме болки.Да,вярно,че може би едно споделяне малко посмекчава нещата,но не по този начин,като оплюваме всичко и всички само защото сме наранени.Болката си е болка.Имаше една мисъл,че когато сме щастливи,трябва да споделяме,а когато ни боли,да търпим болката.Тя си е само наша.И обвиненията не биха помогнали.Нито драмите,които създаваме.Стискаме зъби и продължаваме напред.Не винаги можем да бъдем обичани от хората,които обичаме.Даже ако това се случи,е някаква прекрасна възможност,чудо,на което трябва да се радваме.Всичко останало трябва да се преживее.Успех!
Аз пък ще си мрънкам.
Не ме ебе. Такъв човек съм си. Няма да си пазя болката само за мен, заради някакво безсмислено благородство.


Всички много "знаещи" и "можещи".
Сера ви на авторитетите, понеже никакви авторитети не сте.
Бих завършила с изречението, че
"Тези, които знаят как се прави, го правят, а тези, които не - учат останалите"

Просто това ми е мнението за всички тука, които във форума сте успяващи и преуспяващи в живота лидери, и затова се скъсвате да давате съвети и да пишете мнения "как се прави", "как се живее". 8-)
Сори, но е смешно и е поза. Пълна поза.
Ако наистина бяхте лидери, мъжемелачки, големи женкари и бройкаджии, "цъфнали и вързали" и не знам си какви, не вярвам, че щяхте да повтаряте предъвканите си до втръсване клишета, заучени фрази и веруюта на мастъри и победители. Просто щяхте да живеете, ковейки успехи след успехи.
Най-малкото щом всички толкова се напъвате за разбирачи и не знам си какви, явно досега не сте били изобщо такива, а едва сега започва да ви провървява и копирате някакви модели, с надеждата, че всичко т'ва ще сработи.

Как не съм видяла един успешен човек да си тика навсякъде мототата и тактиките за успех в живота, за успех с жените, за успех с мъжете, с връзките и т.н.
Сериозно. Лидерите, които познавам, просто си го имат поведението и не се замислят, вместо като Пантерата или Умри да дъвчат някакви заучени тъпи формули, а животът не е формула изобщо. "Бъди недостъпен", "Имай си хоби, което да обичаш повече от гаджето" бла-бла. Да се напъваш да си независим, готин, самоуверен и бла-бла е съвсем по-различно от това да си такъв.

И за последен ред, той-си-знае-кой-е не е нужно да коравее по форумите, след като по скайп ми реве за някаква пикла. Но иначе всички мнения във форума му са толкова МЪЖЕСТВЕНИ и антиемоционални.

Вашите интернетски образи са толкова измислени. Толкова интернетски.


Толкова от мен, ако искате ме хранете. Аз знам, че ще го направите.
Не съм успешна в живота и това е. 8-) Дори не се опитвам да иронизирам. Просто си ме дразните и си казвам. Колкото и "форумно" и/или но-лайфърско да е това.
В крайна сметка за мен човекът който наистина знае много неща, осъзнава, че нищо не знае, а не да се мисли за всезнаещ и да раздава постоянно акъл. И то някакъв/-ква пикльо на макс. 24 години.
А аз ли ? Аз знам, че нищо не знам.
АМИН.

Chacho
09-19-2011, 21:49
Е след това мнение мисля, че можем да затворим раздела. Тук никой не е в качеството си да дава съвети, не си правете труда да питате.

TheNewReligion
09-19-2011, 21:56
Аз предлагам просто форумът да се закрие. Или пък джгхгх да поеме цялата работа с раздаването на съвети и изготвянето на психологически профил на всичко, 'де що мърда пръсти по клавиатурата. Може да открие и гореща телефонна линия, 24/7, за хората, които нямат достъп до нета.
:smt024

jghgh
09-19-2011, 22:01
Много добре знаеш какво имам предвид : )

Не ме обиждате въобще.

Chacho
09-19-2011, 22:06
Знам какво имаш в предвид, това не ми пречи да не съм съгласен с теб.

Niakoitam
09-19-2011, 22:54
Както и да е, сдобрихме се. <3
Честито. До 2-3 дена с нетърпение ще очаквам следващата подобна тема, но включваща и молба да даваме идеи за безболезнено и бързо самоубийство. Ще си останеш с чакането, мила. ;)

А тази тема предлагам да не я коментирате повече, защото няма смисъл.Изяснили сме се.

Напълно съм съгласен с TheNewReligion.Може и да не е до 2-3 дни, но няма и да са толкова далече новите оплаквания. :)

А jghgh ти нещо днес яко си подпалила моторетката.Усещам че не са ти чужди проблемите от този род.Да действително има хора, които поучават другите как да зарежат на мига някои, а те самите попаднали в тази ситуация се заплитат като патета в калчища.И тук има много такива хора, и в интернет като цяло и на живо.Дори и аз за себе си не знам в такава ситуация как ще реагирам тъй като съм малко пък и в повече нерешителен. Обаче това не ми пречи да давам такива съвети,защото в момента съм убеден че са най-правилните.Показно ли да обявя че никога не съм се смятал за лидер.Ако обаче хората не могат да си изкажат мнението за какво е тоя форум или пък този интернет.Ако всеки съветваше това, което е на 100% сигурен че може да изпълни и той светът щеше напълно да замлъкне.Понякога обаче страничната гледна точка е по правилната и истинската отколкото на хората в ситуацията.Те са слепи и трябва нечии други очи да им покажат ситуацията.Оттам нататък хората са си казали."Кой каквото сам си направи никой друг не може да му го направи".Всеки трябва сам да се обеди и да намери сили да се справи,което понякога си е наистина трудно, но не и невъзможно, а не да обвинява всичко що мърда наред особено от противоположният пол но никога не и себе си :)

Chacho
09-19-2011, 22:56
Аз подозирам, че jghgh страда от постменструален синдром :/

leadyflame
09-19-2011, 22:58
Искам да излея цялата си насъбрала се диария върхо мъжкото съсловие ХА хА хА ДАВАЙТЕ, КАЖЕТЕ МИ ДА НЕ СЕРА ТАКА ВЪРХУ ВСИЧКО, ТА НАЛИ има и изключения :smt015

Chacho
09-19-2011, 23:02
Аз мислех, че жените не ходят по голяма нужда :-o

leadyflame
09-19-2011, 23:04
Охх горкия :(

Niakoitam
09-19-2011, 23:04
Искам да излея цялата си насъбрала се диария върхо мъжкото съсловие ХА хА хА ДАВАЙТЕ, КАЖЕТЕ МИ ДА НЕ СЕРА ТАКА ВЪРХУ ВСИЧКО, ТА НАЛИ има и изключения :smt015

Малееее и това го пише момиче.Тоя свят не отива на добре.Простено ти е ако живееш в някоя долнопробна кръчма сред пияниците. :D

Chacho
09-19-2011, 23:06
Иначе ще си живееш без ПРОШКАТАААААААААААААААААА АА!

Между другото, leadyflame, имаш едно "е" заседнало между "l" и "а".

Niakoitam
09-19-2011, 23:06
Аз мислех, че жените не ходят по голяма нужда :-o

Те си ходят по-голяма нужда бе.Единствено не били пърдяли. :D

Chacho
09-19-2011, 23:07
Аз мислех, че жените не ходят по голяма нужда :-o

Те си ходят по-голяма нужда бе.

Ти виждал ли си ги? Не, нали! Само подръжават на нас мъжете :-x

leadyflame
09-19-2011, 23:07
Каквото искаш си представяй за мой дом, в момента съм на такава вълна изразяване, така че се сещаш, през **** ми е

leadyflame
09-19-2011, 23:08
а мани ника ми старичък е 8-)

Niakoitam
09-19-2011, 23:10
Каквото искаш си представяй за мой дом, в момента съм на такава вълна изразяване, така че се сещаш, през **** ми е

Дето го нямаш,нали? :razz: :razz: :razz:

Chacho
09-19-2011, 23:10
Ще се учудиш колко неща могат да минат през една вагина.

leadyflame
09-19-2011, 23:11
Намери за какво да се захванеш, а !? Знаеш, че е такъв лафа, нали :wink:

Chacho
09-19-2011, 23:12
КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ, КОИТО ЩЕ МИНАТ СУТРИНТА ИЛИ ДЕ ДА ЗНАМ КОГА ОТ ТУК:


Темата и без тва е за заключване, resolved, finito. Бананите за друг път, да не стане като с готините ми вицове. Имах и още ;(

Niakoitam
09-19-2011, 23:12
Аз мислех, че жените не ходят по голяма нужда :-o

Те си ходят по-голяма нужда бе.

Ти виждал ли си ги? Не, нали! Само подръжават на нас мъжете :-x

Ти ги изкара като кърлежите, а не съм виждал жена да се пръска като кърлеж. :grin:

Chacho
09-19-2011, 23:13
Да и аз се поколебах по тази причина да си пусна коментара.

Niakoitam
09-19-2011, 23:15
Намери за какво да се захванеш, а !? Знаеш, че е такъв лафа, нали :wink:

Лафа си е лаф.Съответно за мъжете с четирибуквена думичка, а за жените със седембуквена. Сеш се. :-D

leadyflame
09-19-2011, 23:19
Ехе, айде сега лафа е с определено значение, при мен няма полово разграничение за използването му

Niakoitam
09-19-2011, 23:23
Ехе, айде сега лафа е с определено значение, при мен няма полово разграничение за използването му

Май ще си лягам...нещо много започнахме да спамим пък и започвам да се плаша вече. :D

leadyflame
09-19-2011, 23:24
Е излагаш се, защо се плашиш бре :o 8-)

Niakoitam
09-19-2011, 23:28
Не ми допада особено идеята да имаме с момиче еднакви атрибутчета.Плаши ме. :-#

leadyflame
09-19-2011, 23:30
С момче разбира се, че имате еднакви атрибути :D май за момиче говореше, ела да те успокоя :smt056

Niakoitam
09-19-2011, 23:32
Не си прочела правилно. :-D Иначе къде да дойда.И само да не го извадиш по-голям от моя. :D

leadyflame
09-19-2011, 23:37
Ти си се поправил , но както и да е :D Доста наводнихме темата, май е време да приключим, че не ми се ходи на почивка :D

Chacho
09-19-2011, 23:37
КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ, КОИТО ЩЕ МИНАТ СУТРИНТА ИЛИ ДЕ ДА ЗНАМ КОГА ОТ ТУК:


Темата и без тва е за заключване, resolved, finito. Бананите за друг път, да не стане като с готините ми вицове. Имах и още ;(

Да се цитирам, за всеки случай.

Hilary_
09-20-2011, 10:04
НАПЪЛНО съгласна с авторката!!
Правила съм всичко по силите си за хора, от които съм видяла само среден пръст!! Убедих се, че до този момент НИКОЙ не го е заслужил, а и вече надали бих си направил труда!!

Niakoitam
09-20-2011, 11:46
Всъщност на авторката вече и мина афектираността и си промени мнението набързо


Както и да е, сдобрихме се. <3

:D

DarkTemplar
09-20-2011, 17:43
Някои хора имат отвратителния навик, когато им е криво да тровят (да, това е най-точният глагол) всички останали. Винаги съм се чудил на подобни екземпляри.