PDA

View Full Version : Ох...тази любов !



kallyTM
09-18-2011, 06:56
Мноооого харесвам едно момче, но той е с 2 години по-голям от мен... Забелязах, че той ме гледа и се държи много мило с мен... Една приятелка също забеляза това и постоянно ми повтаряше, че той много ме харесва. И така... дотук всичко беше ОК, казвах си, че може пък да потръгне... тогава го чух да казва на един негов приятел, че не не би излизал с 2 години по малка от него !!!
Незнам какво да прявя! НЕ СПИРАМ да мисля за него.... Помогнете ми... :(

someonerandom
09-18-2011, 06:59
ВЪзможно е да има някакви симпатии към теб,обаче или да го е срам да направи нещо и да използва годините като оправдание за бездействието си,или наистина да ги смята за проблем.И в двата случая няма да е зле в случая ти да направиш първата крачка.

blaaablaaablaaa
09-18-2011, 07:08
Да, ти трябва да направиш първата крачка, но не прекалено голяма. Дори да се плаши от двете години разлика, ако разпалиш чувствата му към теб, това няма да е проблем. Така че... Давай, ти си на ход.

Phonique
09-18-2011, 09:35
Попринцип не съветвам момичетата да правят първата крачка,но ако бях на твое място бих я направила...но не чак толкова голяма.Е нали те харесва?И к'фо изведнъж се сетил че не иска с две години по-малка?someonerandom-наистина е възможно,макар че не вярвам,трябва да е доста .... :?


P.S:Ти на колко си? :?

g1lzaTa
09-18-2011, 09:46
Да ти на колко си ? :D а дали знаеш какво е да обичаш 8-)

ravita
09-18-2011, 10:01
Офф кви са тия излишни филми. Я по-спокойно! Не те харесва. Или поне не достатъчно за да пренебрегне тази ОГРООООММНААА разлика от цели две години. Не си губи времето с тоя.....

radoboy99
09-18-2011, 10:53
искаш ли да ти разкажа една приказка ??? Разказват, че веднъж в едно ъгълче на земята се събрали заедно всички човешки чувства и качества. Когато СКУКАТА се прозяла за трети път, ЛУДОСТТА предложила:
- Хайде да играем на криеница, а!?
ИНТРИГАТА повдигнала вежди:
- Криеница? Що за игра е това?
Тогава ЛУДОСТТА обяснила, че един от тях, например тя, започва - затваря си очите и брой до милион, а в същото време всички останали се крият. Последният, когото открият, започва да брои следващата игра и така нататък.
ЕНТУСИАЗМЪТ затанцувал с ЕУФОРИЯТА, РАДОСТТА заподскачала така, че успяла да убеди СЪМНЕНИЕТО, само АПАТИЯТА, която никога от нищо не се интересувала, отказала да участва в играта. ИСТИНАТА предпочела да не се крие, защото в края на краищата, винаги я откриват, ГОРДОСТТА казала, че това е абсолютно глупава игра (нищо друго не я вълнувало освен нея самата), СТРАХЛИВОСТТА не искала да рискува много-много.
- Едно, две, три, ... - започнала да брои ЛУДОСТТА.
Пръв се скрил МЪРЗЕЛЪТ. Скрил се той зад най-близкия камък край пътя, ВЯРАТА се издигнала в небесата, а ЗАВИСТТА се скрила в сянката на ТРИУМФА, който със собствени сили се изхитрил да се изкатери до върха на най-високото дърво.
БЛАГОРОДСТВОТО много дълго не можело да се скрие, тъй като всяко място, което то си намирало, се оказвало идеално за неговите приятели: Кристално чистото езеро - за КРАСОТАТА; хралупата в едно дърво - ами че това е за СТРАХА; крилото на пеперудата - за СЛАДОСТРАСТИЕТО; полъхът на вятъра - той е за СВОБОДАТА! И така, то се замаскирало в слънчевия лъч. ЕГОИЗМЪТ, напротив, намерил си едно топло и уютно местенце само за себе си. ЛЪЖАТА се скрила дълбоко в океана (а в действителност тя се скрила в дъгата), а СТРАСТТА и ЖЕЛАНИЕТО се спотайли в гърлото на вулкана. ЗАБРАВАТА, дори не помня къде се скрила, но това не е важно.
Когато ЛУДОСТТА преброила до 999999, ЛЮБОВТА все още търсела къде да се скрие, но вече всичко било заето. И изведнъж тя видяла прекрасен розов храст и решила да се скрие между цветовете му.
- Един милион, - изброила ЛУДОСТТА и се заела с търсенето.
Разбира се, най-напред намерила МЪРЗЕЛА. После чула как ВЯРАТА спори с Бога, а за СТРАСТТА и ЖЕЛАНИЕТО се сетила по това как трепери вулканът, след това ЛУДОСТТА видяла ЗАВИСТТА и се досетила къде се крие ТРИУМФЪТ. Нямало нужда да търси ЕГОИЗМА, защото мястото, където той се бил скрил, се оказал пчелен кошер, а пчелите решили да изгонят неканения гост. Търсейки, ЛУДОСТТА се приближила до ручея и видяла КРАСОТАТА. СЪМНЕНИЕТО седяло до оградата, чудейки се от коя страна да се скрие. И ето че всички били намерени: ТАЛАНТА - в дъхавата и сочна трева, ТЪГАТА - в тъмната пещера, ЛЪЖАТА - в дъгата (за да сме честни, тя се криела на дъното на океана).
Не могли да намерят само ЛЮБОВТА. ЛУДОСТТА поглеждала зад всяко дърво, във всяко поточе, на върха на всяка планина и най-накрая, тя решила да погледне в розовите храсти, започнала да разтваря клоните и чула вик. Острите шипове на розата наранили очите на ЛЮБОВТА. ЛУДОСТТА не знаела какво да прави, започнала да се извинява, плакала, молила за прошка и за да изкупи вината си, обещала на ЛЮБОВТА да стане неин водач.
И ето, от онова време, когато за първи път на земята играли на криеница, ЛЮБОВТА е сляпа и ЛУДОСТТА я води за ръка.

Бори се !ЛЮБОВТА е сляпа и ЛУДОСТТА я води за ръка.

SmilezZz
09-18-2011, 14:40
Явно не те харесва. А си си го въобразявала това.
Може и да го страх , че няма да му отвърнеш със същото. Само той си знае. Така , че ти решавай дали да действаш или да се откажеш.

VaMpiRKaTaaa
09-18-2011, 15:24
Да ти имам проблемите..2години са нищо.
Явно и той те харесва.

cigarettekisses
09-18-2011, 16:23
Да ти имам проблемите..2години са нищо.
Явно и той те харесва.

3motion
09-18-2011, 16:45
Щом се държи така, може да си изключение ... има ги и тия случаи :)

ivoka8989
09-18-2011, 20:39
Прецени добре дали си струва.Ако не му бий шута без да се притесняваш,ще имаш още много и по добри шансове,този не е последния.

dPa3HuTeJl
09-19-2011, 10:14
Начи ти си на 12 пък той е на 14.. ВЕЧНА ЛЮБОФФФФФФФФФФФФФ !!!!!!! СЛЕД 9 МЕСЕЦА ДА ЧЕРПИШ ЕДНА БИРА!

Mi6inka
09-19-2011, 10:25
Начи ти си на 12 пък той е на 14.. ВЕЧНА ЛЮБОФФФФФФФФФФФФФ !!!!!!! СЛЕД 9 МЕСЕЦА ДА ЧЕРПИШ ЕДНА БИРА!
+

badsector
09-19-2011, 11:12
Аре бе не искал да излиза с по-малка от него. С кеф би те изчукал ;)

Mi6inka
09-19-2011, 11:15
Аре бе не искал да излиза с по-малка от него. С кеф би те изчукал ;)

ше изчука той... според мен той още не знае, къделичкащото чувство в чурката дали е от малка нужда или от желание за секс..къде ще чука

vilenceto14
09-21-2011, 16:22
ayy vie pa kvi sa teq 12 det im davate max 10 :D :D

elysunny
09-21-2011, 18:30
:lol: :lol: ох.. говори с него бе ДЕТЕ!

ludnica
10-01-2011, 19:48
Вижте се..поговорете си. Само така ще разбереш истината

Luidgie
10-01-2011, 20:36
Ебахти и филма... чула т'ва оная и казала онова. Тя приятелката ти може да "забележи", че Волен Сидеров ти намига... и к'во? Ше си помислиш, че Волен е луд по теб?

radie
10-01-2011, 20:48
Начи ти си на 12 пък той е на 14.. ВЕЧНА ЛЮБОФФФФФФФФФФФФФ !!!!!!! СЛЕД 9 МЕСЕЦА ДА ЧЕРПИШ ЕДНА БИРА!
+