PDA

View Full Version : Такъв ли ми е късмета ?



musS
09-18-2011, 08:48
Значии , всичко започна април .. след като харесах едно момче от класа на бившия ми .. първоначално не беше нищо особено , след това направо полудях , и аз не знам защо .. та това момче явно и то ме е харесвало , малко или много , за да идва всяко междучасие до моя етаж , да идва да ме види .. та веднъж се случи да излезем с още хора и бяхме около 20 човека и ние бяхме седнали на тревата сами , както винаги да си говорим . нещо се разлигавихме , направи ми смучка , аз на него също .. тогава имаше гадже , с което много искаше да скъса , но не искаше да я наранява .. и все пак като си тръгвахме ме целуна .. а след няколко дни скъса с гаджето си .. аз пък с целия си акъл разказах на бившия си , че харесвам момче .. не му казах разбира се кое .. как е разбрал не знам .. но един ден дойде ии нещо започна да ми се натиска , да прави опити да ме целуне и в тоя момент влезе момчето ,което харесвах и вечерта ме поздрави , че съм се събрала с бившия си , като се правеше ,че нищо не се е случила . опитах се да му обясня , но после дойде и лятото и нито си пишехме , нито си говорихме . сега като почнахме даскало пак започна да ми пише . знаех, че преди е харесвал едно момиче , което не му обръща внимание ии която се казва да речем А. .. та тази А. го харесвала в началото , но после спряла . и той ми разказа за нея , че бил много влюбен в нея от година и нещо .. обаче не спря да ми казва , че съм най-хубавото момиче , което познава и ,че покрай мен едва се одържал да не ме целуне , да не ме прегърне и така . сега си пишем но само като приятели . той казва , че тази А . е в миналото му , още я обича ,но няма никакъв шанс да тръгнат .. и казва , че не иска да мисли за нея .. МОЛЯ ВИ кажете ми какво да правя .. от половин година не мога да забравя това момче , цяло лято мои приятели се опитват да ме сватосват с уникално сладки и супер печени момчета , а не става .. не мога да забравя това момче .. но не мога да разбера за какво го прав .. да ме целуне , да скъса гаджето си , и все пак да е влюбен в друга , за която не може да мисли .. и в даскало като ме види веднага да идва при мен , да започне с комплименти и да мята такива сладки усмивчици .. Кажете ми какво да правя моля ви !

onestar
09-18-2011, 08:58
Ами... опитай се да го спечелиш?
Няма да ти е трудно.

musS
09-18-2011, 09:04
Ами... опитай се да го спечелиш?
Няма да ти е трудно.
Той е странен .. не се усеща даже някой като го харесва .. въпроса е как да разбера дали той ме харесва без директно да го питам " а бе харесваш ли ме между другото "

onestar
09-18-2011, 09:10
Казал ти е в прав текст, че въпросната А. е вече минало и не иска да мисли за нея.

Плюс ->


.. не спря да ми казва , че съм най-хубавото момиче , което познава и ,че покрай мен едва се одържал да не ме целуне , да не ме прегърне и така .

По-показно от това на къде?

SmilezZz
09-18-2011, 11:19
Аз също мисля , че това момиче А , всъщност си ти. Просто така ми се струва. Както ти каза onestar опитай се да го спечелиш.

musS
09-18-2011, 13:02
Въпросното момиче А. го познавам .. и преди знаех , че я харесва ,не знаех ,че е влюбен в нея .. а знам човек като се влюби в някой , колко трудно го забравя .. за това питам ..

PainInTheAss
09-18-2011, 16:45
Може да ти стане гадно.. Но.. Найстина кофти късмет ;дд ддз ходи му предложи или.. ддз..