PDA

View Full Version : Мухаммед Али Клей



luda4et0o
09-18-2011, 10:01
След атентатите в Световния Търговски Център през 11 Септември Мухаммед Али дава интервю на Mc.Oneil пред Световния Търговски център.

Mc.Oneil:Гн.М.А. Клей как се чувствате след като изповядвате една и съща религия с терористите извършили тези ужасни неща.
М.А. Клей : Чувствам се така както вие се чувствате след като изповядвате една и съща религия с А.Хитлер.

gandalfepi4
09-18-2011, 10:13
http://newstime.co.nz/uploads/gallery/sheikyermami/smite_ye_above_their_necks_beheading_quran_8_12.jp g

luda4et0o
09-18-2011, 10:35
Преведи го че съм зле с английския

gandalfepi4
09-18-2011, 10:52
ми ако имаш курана си намери сурата бе брат

TheMightyNadenica
09-18-2011, 11:31
Какво общо има атентата на двете кули с ал кайди, мюсюлмани и тн?

gandalfepi4
09-18-2011, 11:52
добре, знаем ти мнението - ВСЯКА конспирация е вярна

знаем го това

разбрахме го



ЗНАЕМ какво мислиш по въпроса, както и ТИ знаеш какво ние мислим по въпроса. не пускай някакви такива псевдо-сублимни намеци за да започнеш разговор който ще свърши както всичките такива трилиони разговори които си започвал


не е нужно да се намесваш във всяка тема която леееекичко те засяга, за да правиш ей това с разговора

http://prikachi.com/images/171/3834171X.gif


примерно по празници като се поздравяват аз не се намесвам въпреки че имам какво да кажа. ако някой започне да помпа глупости яко и да ме нерви тогава влизам, но иначе си трая и си мастурбирам на голите снимки на скарлет йохансън

ZipFail
09-18-2011, 12:04
Представям си Кюфтето на Великден.

-Христос Воскресе !

-Всъщност той е не възкръснал ! Всичко е...замислено ! Било е нагласено !!! Измамил е всички ! И изобщо не е умрял на кръста ! И е бил атлантид ! Но зависи....по принцип. Мисля, че хората сме паразити и и искам да живея в гората ! Замисли се, животните са много по-добри, те не се самоунищожават ! Herp derp...


И това през 5 мин :D

gandalfepi4
09-18-2011, 12:09
http://dobrochan.ru/src/jpg/1101/Oh-boy-Here-we-go%5B1%5D.jpg

luda4et0o
09-18-2011, 12:12
Мисля че става въпрос за битката при Бедр. Тогава мюслюманите са били 313 а другите 1000.

Пророкът ни тогава е погледнал един път към мюслзманите и след това към другите и си отворил ръцете "О Аллах приложи това което ми обеща.Изпрати това което ми обеща.Ако и мюслюманската общност бъде унищожена тогава никой в земята няма да ти се преклони.
И след това Аллах с джибрил изпраща тези айети.

TheMightyNadenica
09-18-2011, 17:17
добре, знаем ти мнението - ВСЯКА конспирация е вярна

знаем го това

разбрахме го



ЗНАЕМ какво мислиш по въпроса, както и ТИ знаеш какво ние мислим по въпроса. не пускай някакви такива псевдо-сублимни намеци за да започнеш разговор който ще свърши както всичките такива трилиони разговори които си започвал


не е нужно да се намесваш във всяка тема която леееекичко те засяга, за да правиш ей това с разговора

http://prikachi.com/images/171/3834171X.gif


примерно по празници като се поздравяват аз не се намесвам въпреки че имам какво да кажа. ако някой започне да помпа глупости яко и да ме нерви тогава влизам, но иначе си трая и си мастурбирам на голите снимки на скарлет йохансън

То си личи коя е вярна и коя не! За тази е очебийно...Какво чак толкоз има да се коментира?

TheMightyNadenica
09-18-2011, 17:18
Представям си Кюфтето на Великден.

-Христос Воскресе !

-Всъщност той е не възкръснал ! Всичко е...замислено ! Било е нагласено !!! Измамил е всички ! И изобщо не е умрял на кръста ! И е бил атлантид ! Но зависи....по принцип. Мисля, че хората сме паразити и и искам да живея в гората ! Замисли се, животните са много по-добри, те не се самоунищожават ! Herp derp...


И това през 5 мин :D

Честно казано зависи...понякога е кажи речи така!

TheMightyNadenica
09-18-2011, 17:19
Мисля че става въпрос за битката при Бедр. Тогава мюслюманите са били 313 а другите 1000.

Пророкът ни тогава е погледнал един път към мюслзманите и след това към другите и си отворил ръцете "О Аллах приложи това което ми обеща.Изпрати това което ми обеща.Ако и мюслюманската общност бъде унищожена тогава никой в земята няма да ти се преклони.
И след това Аллах с джибрил изпраща тези айети.

Я по-подробно дай...

gandalfepi4
09-19-2011, 04:13
лудия, не се превземай.

на 15 места из корана пише да се убива неверника, да се убива този който се е отказал от религията, да се убива изнасилената жена и тн

скрий се в гардероба и там се прави на луд и си говори колко е мирен исляма

Glorybox
09-20-2011, 06:09
Представям си Кюфтето на Великден.

-Христос Воскресе !

-Всъщност той е не възкръснал ! Всичко е...замислено ! Било е нагласено !!! Измамил е всички ! И изобщо не е умрял на кръста ! И е бил атлантид ! Но зависи....по принцип. Мисля, че хората сме паразити и и искам да живея в гората ! Замисли се, животните са много по-добри, те не се самоунищожават ! Herp derp...


И това през 5 мин :D
Добрее, заради това мнение денят ми започва с усмивка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

luda4et0o
09-21-2011, 10:41
лудия, не се превземай.

на 15 места из корана пише да се убива неверника, да се убива този който се е отказал от религията, да се убива изнасилената жена и тн

скрий се в гардероба и там се прави на луд и си говори колко е мирен исляма

Kажи ги един по един ще ти ги изясня

gandalfepi4
09-22-2011, 11:18
разбира се сладур:

започваме - 4:89 и 9:11-12 от корана, 9:83:17 и 4:52:260, и 9:84:57, и 9:84:58, и 9:89:271 от сахих ал-букари, 7:257 | 10 от ал-кафѝ, 3:91 | 341 от "мен я яхтурух ал-фекве", и 10:140 | 554 от "ректификации на правилата" казват да се убият отстъпниците от вярата

2:191, 8:39, 9:5, 9:123, 47:4, 66:9 oт корана казва да се убиват неверници


та толкова за сега. има дооооста още но, ме мързи да ти ги превеждам.

освен това знай, че аз знам че ти имаш правото да ме лъжеш, за да направиш религията си да изглежда по-миролюбива.

говоря за правото на такия и китман

тъй че или давай ясни доказателства в полза на тезата си или не очаквай някой да ти повярва

gandalfepi4
09-23-2011, 10:12
къде се изгуби бе просветителю мой? нали щеше да обясняваш и тн?

luda4et0o
09-28-2011, 13:03
4:89 Желаят и вие да сте неверници, както и те са неверници, за да бъдете равни. И не взимайте ближни от тях, докато не се преселят по пътя на Аллах! А отметнат ли се, хващайте и ги убивайте, където ги заварите http://www.teenproblem.net/forum и не взимайте от тях нито ближен, нито помощник

Според доклад на разказвач Хасан и муджахидините, един народ, обяснявайки, че са приели исляма са довли в Медина.След време те са казали че им е скучно и са поискали разрешение от Пророка за да отидат в пустинята.След като са отишли в пустинята те са мигрирали на етапи и най-накрая са отишли напълно.Мюлюманите са се замислили след това дали те са истински мюслюмани или са от тези които твърдят но не са.Най-накрая са взели решение че тези хора са неверници и след това са пристигнал този айет

luda4et0o
09-28-2011, 13:13
9:12 И ако нарушат клетвите си подир своя обет, и поругаят вашата религия, сражавайте се с водителите на неверието, за да престанат! Няма клетви за тях.

Тука е казано да се сражават с неверниците за да ги изведат в правия път.Първата ви цел да бъде да ги изведете в правия път а не като нападателите да просто да унищожава, да мъчи, да убива.

luda4et0o
09-28-2011, 13:24
Да ти кажа ли нещо няма смисъл да ти обясня другите защото и каквото да ти кажа ти пак няма да повярваш и пак ще си продължаваш както си знаеш затова няма да си губя свободното време с теб което в тези дни е мн. малко

gandalfepi4
09-29-2011, 08:08
4:89 Желаят и вие да сте неверници, както и те са неверници, за да бъдете равни. И не взимайте ближни от тях, докато не се преселят по пътя на Аллах! А отметнат ли се, хващайте и ги убивайте, където ги заварите http://www.teenproblem.net/forum и не взимайте от тях нито ближен, нито помощник

Според доклад на разказвач Хасан и муджахидините, един народ, обяснявайки, че са приели исляма са довли в Медина.След време те са казали че им е скучно и са поискали разрешение от Пророка за да отидат в пустинята.След като са отишли в пустинята те са мигрирали на етапи и най-накрая са отишли напълно.Мюлюманите са се замислили след това дали те са истински мюслюмани или са от тези които твърдят но не са.Най-накрая са взели решение че тези хора са неверници и след това са пристигнал този айет

aaaaaaaaaaaaaaa! oк!

значи да се избиват хора АКО са НЕВЕРНИЦИ...

както казах?

da fuck се опитваш да обясниш тука?




9:12 И ако нарушат клетвите си подир своя обет, и поругаят вашата религия, сражавайте се с водителите на неверието, за да престанат! Няма клетви за тях.

Тука е казано да се сражават с неверниците за да ги изведат в правия път.Първата ви цел да бъде да ги изведете в правия път а не като нападателите да просто да унищожава, да мъчи, да убива.


мдааа, сражавам е напълно нормален и ежедневен заместител на обясни му че греши с добро. още по-ясно си личи в ангийския превод wage war (води с тях война)

ти шегуваш ли се сега? или си толкова тъп? КОЙ МАЛОУМНИК би използвал войствения и агресивен глагол "сражавай" като заместител на "въведи в правия път" бе смешко?

или... или просто си използваш правото да лъжеш за да изкараш религията по-лицеприятна както предположих по-горе?





Да ти кажа ли нещо няма смисъл да ти обясня другите защото и каквото да ти кажа ти пак няма да повярваш и пак ще си продължаваш както си знаеш затова няма да си губя свободното време с теб което в тези дни е мн. малко


да ти кажа ли аз нещо? преставаш понеже не можа да направиш апологетика за пет стотинки на два цитата въпреки усилията си, а като си видял какво пише по-нататък, дори без да вкарвам "ако видиш християнин на улицата го бутни в калта" и други примери ти си видял че НЯМА какво да отговориш и само ще се изложиш повече.



както казват истинските мюсюлмани:

http://www.youtube.com/watch?v=VSEFQh88s5w

http://www.youtube.com/watch?v=Vtt8V25lGmc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HmxR6jYR6pk&feature=related