PDA

View Full Version : Искам да си го върна.



brainlessrockbaby7
09-18-2011, 16:10
Здравейте, преди 2- 3 месеца се разделих с гаджето си. Като той скъса с мен аз заплаках и го помолих да си останем заедно, което беше грешка..Всички казват че го е направил напук, на мен ми каза че не ме обича..Всички казаха да му покажа, че мога да живея без негоо и може да се върне. Незнам дали му покозах, но започна в последно време постоянно да ме търси. Мина доста време и незнам дали ще се получи нещо, но аз все още се боря..Незнам дали да продължавам незнам какво да правя..!
ПП: На 16 съм..някой може да кажат че съм малка ама аз си го обичамм..

radoboy99
09-18-2011, 16:13
накарай го да те ревнува :) накарай го да страда ! :-o

brainlessrockbaby7
09-18-2011, 16:16
Да това найстина е идеяя да го накарам да ревнуваа ама каквоо да направяя..?? Как да го накарам да страда?

ledenakrasota
09-18-2011, 16:17
Не разбрах защо те е зарязал. Но си знай цената. Не може някой просто ей така, изведнъж да те захвърли и след време отново внезапно да те търси отново.

DragonLady
09-18-2011, 16:18
накарай го да те ревнува :) накарай го да страда ! :-o

По-туп съвет не бях чувала .... ако го направи, най-много и да спре да я търси изобщо.
Авторке, опитай се разбереш от общи приятели и познати дали бившият ти е сам или си има нова. Междувременно поддържай връзка с него, чувайте се по телефона, излезте някъде заедно и когато усетиш, че компанията ти му е приятна му намекни, че искаш да се съберете, но недей му го казва директно ;)

SisiStrange
09-18-2011, 16:20
накарай го да те ревнува :) накарай го да страда ! :-o

По-туп съвет не бях чувала .... ако го направи, най-много и да спре да я търси изобщо.

Абсолютно.
Според мен трябва да се постараеш да поддържате контакт и лека полека, ако видиш, че има още интерес - да повдигнеш темата. За момента му бъди приятелка.

Done
09-18-2011, 16:25
Не е решение да страда или да ревнува заради теб. Просто го накарай да се бори за да те спечели обратно. А как да стане това, прецени сама.

radoboy99
09-18-2011, 16:47
Да това найстина е идеяя да го накарам да ревнуваа ама каквоо да направяя..?? Как да го накарам да страда?
излизай с друг целувай се с него пред другия (стана малко буламач :D )

anonymous708973
09-18-2011, 16:52
Да това найстина е идеяя да го накарам да ревнуваа ама каквоо да направяя..?? Как да го накарам да страда?

Спри се и виж какво написаха разбиращите по-надолу. Да го караш да ревнува е най-тъпият възможен вариант, ще изглеждаш жалка.
Не се дръж като тъпа пикла.

Chacho
09-18-2011, 16:53
http://www.youtube.com/watch?v=RNXb5C9LiyA

Soraq
09-18-2011, 17:03
Да това найстина е идеяя да го накарам да ревнуваа ама каквоо да направяя..?? Как да го накарам да страда?
излизай с друг целувай се с него пред другия (стана малко буламач :D )
Ужас! Абе да се целува с други пред него не е решение. Ще се получи някво срашно мазало. Абе вие не сте добре. Щом го обичаш значи го познаваш много добре. Само ти знаеш как да предизвикаш всякакви чувства и емоции в него. Успех!!! :) :) :)

sasha_90
09-18-2011, 18:33
Защо просто не се отдръпнеш от него?Той ако те обича,ще се върне.

NeENormalen
09-18-2011, 19:00
Има 1 начин, ако не си девствена вече, направи го с някой от приятелите му и раздухай на момичетата, че е било суперско... Когато стигне до него той ще е бесен повярвай! :)

manichi
09-18-2011, 19:06
От личен опит те посъветвам да не се излагаш така пред него да го караш да ревнува като се натискаш и целуваш с други момчета,ако имаш шанс да си с него така определено ще го приключи ! Аз съм го правила много пъти и ефекта беше напълно различен вместо да си го върна аз го отблъснах все повече и повече ..Просто драсни една черта и толкова край с него колкото и тъпо да звучи времето лекува,но трябва да си траеш и да стискаш зъбки!!! аа не да се излагаш

kyon
09-18-2011, 19:13
Има 1 начин, ако не си девствена вече, направи го с някой от приятелите му и раздухай на момичетата, че е било суперско... Когато стигне до него той ще е бесен повярвай! :)

Вие достойнство нямате ли бе? :lol:

Излез с някое момче, но не да ревнува.
Старата любов се заменя с нова. ;)

П.С. имай малко самоуважение към себе си и не се излагай с глупости от рода на "искам да страда, как да го накарам да ме ревнува и т.н."

LeprikonA
09-18-2011, 19:23
Вие достойнство нямате ли бе? :lol:





не. нито капка нямат вече.

DiabolicalSoul
09-18-2011, 19:35
Здравейте, преди 2- 3 месеца се разделих с гаджето си. Като той скъса с мен аз заплаках и го помолих да си останем заедно, което беше грешка..Всички казват че го е направил напук, на мен ми каза че не ме обича..Всички казаха да му покажа, че мога да живея без негоо и може да се върне. Незнам дали му покозах, но започна в последно време постоянно да ме търси. Мина доста време и незнам дали ще се получи нещо, но аз все още се боря..Незнам дали да продължавам незнам какво да правя..!
ПП: На 16 съм..някой може да кажат че съм малка ама аз си го обичамм.."малка" не е точната дума, която бих използвал...... по -скоро "неграмотна" 8)

GabrielleShayk
09-18-2011, 19:38
Ако ви е писано да сте заедно ще се случи.Не пресилвай нещата!!! Просто показвай приятелски интерес към него и бъди винаги невероятна :-P

anonymous708973
09-19-2011, 06:02
Има 1 начин, ако не си девствена вече, направи го с някой от приятелите му и раздухай на момичетата, че е било суперско... Когато стигне до него той ще е бесен повярвай! :)

Ти на колко си, бе?!
С някой от приятелите му... :lol: :lol:
Просто си представям как някой от неговите приятели някога ще ме погледне като нещо по-различно от НЕГОВАТА приятелка, независимо дали съм му бивша, настояща или бъдеща.

SisiStrange
09-19-2011, 06:24
Има 1 начин, ако не си девствена вече, направи го с някой от приятелите му и раздухай на момичетата, че е било суперско... Когато стигне до него той ще е бесен повярвай! :)

Ти на колко си, бе?!
С някой от приятелите му... :lol: :lol:
Просто си представям как някой от неговите приятели някога ще ме погледне като нещо по-различно от НЕГОВАТА приятелка, независимо дали съм му бивша, настояща или бъдеща.
Да.
А и само си представям как това е начина да си го върне. :lol:
Аз, ако съм на него след някоя такава идиотска изцепка, бих я помислила за ебати и лапето недорасло и не бих я погледнала повече.