PDA

View Full Version : Признаци



Missmarch
09-18-2011, 17:22
Искам да ми кажете няколко сигурни признака, по които едно момиче може да разбере дали човек от срещуположния пол има чувства към нея...
P.S: Става дума за срамежливо момче с труден характер .. :)

ledenakrasota
09-18-2011, 17:24
Как така и срамежлив и с труден характер? Дай пример. :)

Chacho
09-18-2011, 17:26
Нервен е покрай теб.
Постоянно те търси с поглед.
Опитва се да застане по-близо.
Глези те.
Когато му стиска, те защитава, дори и да си виновна.
Засяга се, когато си студена към него.
Готов е да ти донесе чехлите с уста и на четири крака, ако го помолиш.

Missmarch
09-18-2011, 17:27
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала, но за трудния характер се убедих сама :-D

SisiStrange
09-18-2011, 17:27
Ем гледа те, но когато го погледнеш отмества очи, защото не смее да срещне твоите. Друго за срамежливец не ми идва.

Chacho
09-18-2011, 17:28
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала :-D

Бия си главата в стената.

ledenakrasota
09-18-2011, 17:29
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала, но за трудния характер се убедих сама :-D

Нервак? Дръпнат?

На Chacho нещата отговарят на това. :)

Missmarch
09-18-2011, 17:29
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала :-D

Бия си главата в стената.


Продължавай, все пак мс за пост-а ти :)

SisiStrange
09-18-2011, 17:30
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала :-D

Бия си главата в стената.
Аз в кревата.

Как така си чувала, а не си я забелязала? :-o Това е едно от първите неща, които се забелязват у един човек: дали е спокоен или е срамежлив.

Missmarch
09-18-2011, 17:30
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала, но за трудния характер се убедих сама :-D

Нервак? Дръпнат?

На Chacho нещата отговарят на това. :)

Нда нещо такова :)

Chacho
09-18-2011, 17:31
Моля. И аз благодаря за цицините.

ledenakrasota
09-18-2011, 17:34
Моля. И аз благодаря за цицините.

Един лед? :D

Chacho
09-18-2011, 17:37
Моля. И аз благодаря за цицините.

Един лед? :D

С уиски, ако може.

ledenakrasota
09-18-2011, 17:40
Моля. И аз благодаря за цицините.

Един лед? :D

С уиски, ако може.

Това не го знам какво е. :)

Chacho
09-18-2011, 17:46
Моля. И аз благодаря за цицините.

Един лед? :D

С уиски, ако може.

Това не го знам какво е. :)

На бара ше знаят ;) Искай количество, което да притъпи болката.

SmilezZz
09-18-2011, 17:53
Наистина е тъпо - чувала си , но не си забелязала , че е срамежлив ? А признаците / намеците при всеки са различни , но в крайна сметка ти и сама ще разбереш дали има някакви симпатии към теб.

ledenakrasota
09-18-2011, 17:53
На бара ше знаят ;) Искай количество, което да притъпи болката.

ЦиЛювка не върши ли работа. :(

Chacho
09-18-2011, 17:59
На бара ше знаят ;) Искай количество, което да притъпи болката.

ЦиЛювка не върши ли работа. :(

Каквото ти е на сърцето. Ама не се отмятам от уискито. :smt030

ledenakrasota
09-18-2011, 18:00
Каквото ти е на сърцето. Ама не се отмятам от уискито. :smt030

Алкохола преди жената... тц! :o

Missmarch
09-18-2011, 18:02
Наистина е тъпо - чувала си , но не си забелязала , че е срамежлив ? А признаците / намеците при всеки са различни , но в крайна сметка ти и сама ще разбереш дали има някакви симпатии към теб.


работата е там, че е мн труден характер ... :-o все пак мерси на всички :-)

anonymous708973
09-18-2011, 18:03
Сериозно, не спирам да се чудя КАК така не можеш да разбереш дали те харесва. Никаква женска интуиция ли нямаш?

Нервен е покрай теб.
Готов е да ти донесе чехлите с уста и на четири крака, ако го помолиш.

Тези неща далеч не са задължителни. Поне според мен.
Личи си повече по самото отношение - бъзиците, физическия контакт, темите, които засяга.

Missmarch
09-18-2011, 18:09
Работата е там че не общуваме с него ..... и аз тогава гадая по жестовете му ......

Phonique
09-18-2011, 18:16
Търси те с поглед,когато си засечете погледите слага на лицето си една такава усмивкааааа :oops: Гледа винаги да е близо до тебе ... някой беше написал "Глези те"....

anonymous708973
09-18-2011, 18:16
Как така не общувате??!

Phonique
09-18-2011, 18:18
Как така не общувате??!

Като във 6ти клас,спомням си че бях лудо влюбена в момче с което никога през живота си не бях говорила... :D

Missmarch
09-18-2011, 18:21
Аа не, говорили сме си, но аз съм инатлива и не го търся дори сега се стремя да го отбягвам щото той правеше точно тва ... и сега искам просто да прочета това, което вие смятате ... :oops:

LeprikonA
09-18-2011, 19:31
ами "Леденакрасота" за срамежливостта му съм по - скоро чувала, но за трудния характер се убедих сама :-D

отказа ме. тотално!

kyon
09-18-2011, 19:41
WTF
Добре, като е срамежлив, а ти инат кой ще направи първата крачка?
Или пускаш тема щот няма какво да правиш?

Chacho
09-18-2011, 19:49
WTF
Добре, като е срамежлив, а ти инат кой ще направи първата крачка?
Или пускаш тема щот няма какво да правиш?

Или защото е умствено изостанала.

Chacho
09-18-2011, 19:50
Каквото ти е на сърцето. Ама не се отмятам от уискито. :smt030

Алкохола преди жената... тц! :o

A beer is always wet.

Missmarch
09-20-2011, 14:11
WTF
Добре, като е срамежлив, а ти инат кой ще направи първата крачка?
Или пускаш тема щот няма какво да правиш?

Или защото е умствено изостанала.


Като не знаеш, по добре си запази мнението за себе си.

Chacho
09-20-2011, 14:26
Като не знам си го запазвам :)

fenkaaa
09-20-2011, 14:27
Погледа е нещото,което издава винаги 8-) ;)

umri
09-20-2011, 14:27
Личи си повече по самото отношение - бъзиците, физическия контакт, темите, които засяга.
Тва е при леко по-несрамежливите. Има някои дето ги е страх да докоснат, погледнат и избъзикат момиче. Други пък се правят на свръхинтелигенти, за да не си помисли момичето, че е некой "мръсник" или "перверзник?". Даже повечето са така. Има някои дето пред приятелите си са божества, ама пред едно средностатистически изглеждащо момиче си гълтат майчиния език.

Бъзиците, физическия контакт и темите, които засяга, са си признаци, ама не е задължително някой да го прави, за да те харесва. Затова и доста често момчета си имат приятелки и изведнъж като изцепят на момичето "ма я съм влюбин в теб" и те го гледат с якия поглед. Не, че евентуално не са го предполагали, но все пак си е странно.

темата: Вместо да се чудиш дали те харесва или не, покани го някъде да излезете само двамата и ти бъди инициативната, поне в началото. Ако не го харесваш толкова, въобще не се занимавай. Ако той няма смелост да ти покаже, че те харесва, нема смисъл се занимаваш.

Missmarch
09-20-2011, 14:54
мноо е затворенн ии труден за разбиране и нз как ще стане работата, дори чувствата са ми доста силни... говоримм първо истинско влюбване .. половин година ако не и повече.. все пак, благодаря ти "umri" :-) :oops:

anonymous708973
09-20-2011, 18:34
Личи си повече по самото отношение - бъзиците, физическия контакт, темите, които засяга.
Тва е при леко по-несрамежливите. Има някои дето ги е страх да докоснат, погледнат и избъзикат момиче. Други пък се правят на свръхинтелигенти, за да не си помисли момичето, че е некой "мръсник" или "перверзник?". Даже повечето са така. Има някои дето пред приятелите си са божества, ама пред едно средностатистически изглеждащо момиче си гълтат майчиния език.



Срам... Квойтуй?
Добре де, не може само да се гледат, баси.

Недай си боже някоя да си помисли, че си мръсник. Трагедия.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Chacho
09-20-2011, 18:38
Личи си повече по самото отношение - бъзиците, физическия контакт, темите, които засяга.
Тва е при леко по-несрамежливите. Има някои дето ги е страх да докоснат, погледнат и избъзикат момиче. Други пък се правят на свръхинтелигенти, за да не си помисли момичето, че е некой "мръсник" или "перверзник?". Даже повечето са така. Има някои дето пред приятелите си са божества, ама пред едно средностатистически изглеждащо момиче си гълтат майчиния език.



Срам... Квойтуй?
Добре де, не може само да се гледат, баси.

Недай си боже някоя да си помисли, че си мръсник. Трагедия.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Усещам как в този момент се засягат половината мъже.

anonymous708973
09-20-2011, 18:43
Шанс.

umri
09-20-2011, 20:32
Аз? Мръсник? Хората, които ме познават ще го отречат под клетва!!

anonymous708973
09-20-2011, 20:34
*Вдига дясната си ръка, слага я на.. ъъ, речника по немски, щот няма библия.. и избухва в смях.* :D :D

umri
09-20-2011, 20:38
*Вдига дясната си ръка, слага я на.. ъъ, речника по немски, щот няма библия.. и избухва в смях.* :D :D
Тук излъга.

ccdesigns
09-20-2011, 21:41
Каквото ти е на сърцето. Ама не се отмятам от уискито. :smt030

Алкохола преди жената... тц! :o

"...Проблемът само е в това, че бирата ми е една, а аз не мога да сменя студена бира за жена..."

ledenakrasota
09-21-2011, 13:35
И жената може да ти купи бира. Но трябват заслуги! [-( [-(

Chacho
09-21-2011, 13:39
[-( [-(

Лижа кат' змей.

ledenakrasota
09-21-2011, 13:40
[-( [-(

Лижа кат' змей.


Не бих искала да ми изядеш сладоледа преди да съм опитала. :-P

Chacho
09-21-2011, 13:42
Помисли си пак, все пак и бирата ще ти изпия. Можеш ли да ми откажеш?

ledenakrasota
09-21-2011, 13:48
Помисли си пак, все пак и бирата ще ти изпия. Можеш ли да ми откажеш?

На думи е едно, на действие друго. :oops:

Missmarch
09-21-2011, 14:53
Спама е излишен :)

Предпочитам наистина смислени отговори по темата .

ledenakrasota
09-21-2011, 15:34
Спама е излишен :)

Предпочитам наистина [size=18]смислени отговори по темата .


Получи ги на предната страница.

Missmarch
09-21-2011, 15:41
Да, но очаквах повече мнения.. :)

ledenakrasota
09-21-2011, 15:43
Да, но очаквах повече мнения.. :)


Дай повече инфо и може би. На това няма какво толкова. Не го познаваме за да сме ти по-полезни. :)

Просто влез в контакт с него. Проблем един. Решения много. Ти избери кой. :)

Missmarch
09-21-2011, 15:48
Ами мацка, той е труден характер, чувала съм че ме поглежда, но когато аз не го гледам.. някакви такива истории.. просто попитах, за да съм по-сигурна може би, макар че не съм нито първото нито последното момиче, което се е сблъскало с такава ситуация.. И мисля че темата би била по-полезна с повече мнения по въпроса :)

ledenakrasota
09-21-2011, 15:51
Ами мацка, той е труден характер, чувала съм че ме поглежда, но когато аз не го гледам.. някакви такива истории.. просто попитах, за да съм по-сигурна може би, макар че не съм нито първото нито последното момиче, което се е сблъскало с такава ситуация.. И мисля че темата би била по-полезна с повече мнения по въпроса :)

Повечето се повтаряме, защото няма какво да кажем кой знае какво.

Не се коси и не кърши китки повече. Хвани бика за рогата. :-) 8) Ако стане, стане. :)

"Здравей,....... Имаш ли еди кои си записки/уроци/помощ за нещо от което разбира/ съвет и т.н. Били изпил с мен едно кафе? :oops: :oops: "

Missmarch
09-21-2011, 15:56
Ааа :lol: искаше ми се да стане така работата, знаеш ли, хората ми разказваха че е затворен тип, сама забелязвам че не е от най-общителните, изглежда някак си потаен и .. хъмм ... труден е много за опознаване.. верно квото сабя покаже.. ама на , вече година и още съм си влюбена в него :) :-|

Tila
09-21-2011, 15:59
Щом той e труден харектер,бъди и ти труден характер...играйте на погледи...прави се на непукист...прави всичко за да го предизвикаш.Трябва да има игра,срам не срам ще го преодолее за да е с тебе :)

Chacho
09-21-2011, 16:01
Направо може с "ще ми обясниш ли" и питаш за квантовата енергия на северните гущери, за която той знае, за да ти обяснява 10 минути, докато потривате рамене един в друг и си душкате парфюмите. Има много стеснителни момчета, които чакат момичето да им каже в прав текст, че има интерес, за да го изтълкуват като намек и да направят първата крачка. По-добре я направи ти.






На думи е едно, на действие друго.

Права си, хубавите неща не могат да се опишат с думи :smt112

Missmarch
09-21-2011, 16:02
Щом той e труден харектер,бъди и ти труден характер...играйте на погледи...прави се на непукист...прави всичко за да го предизвикаш.Трябва да има игра,срам не срам ще го преодолее за да е с тебе :)


Подхванах играта, сега да видим докъде ще я докараме ;-)

ledenakrasota
09-21-2011, 16:37
Направо може с "ще ми обясниш ли" и питаш за квантовата енергия на северните гущери, за която той знае, за да ти обяснява 10 минути, докато потривате рамене един в друг и си душкате парфюмите. Има много стеснителни момчета, които чакат момичето да им каже в прав текст, че има интерес, за да го изтълкуват като намек и да направят първата крачка. По-добре я направи ти.






На думи е едно, на действие друго.

Права си, хубавите неща не могат да се опишат с думи :smt112

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Много трудно ми затварят устата! 8-)

Missmarch
09-21-2011, 16:38
Не не, спамете си на воля :D :D :D няма проблеми :-)
щедра съм заради прекрасните съвети :oops:

sapphire5
09-21-2011, 16:45
Нервен е покрай теб.
Постоянно те търси с поглед.
Опитва се да застане по-близо.
Глези те.
Когато му стиска, те защитава, дори и да си виновна.
Засяга се, когато си студена към него.
Готов е да ти донесе чехлите с уста и на четири крака, ако го помолиш.

nolovexxx
09-21-2011, 19:15
Положителен телесен език
1.Гледа другия в лицето
2.Прави чест контакт с очите агресивно
3.Кима и се усмихва, когато другия говори
4.Ръцете са скръстени
5.Отворени длани
6.Държи пръсти под ъгъл
7.Ако е прав, се навежда към другата личност
8.Не сяда с кръстосани крака

Отрицателен телесен език
1.Изобщо избягва да гледа другия човек
2.Отбягва очите на другия или гледа агресивно
3.Многократно си облизва устните или си прочиства гърлото
4.Ръцете са сгънати
5.Стиска си ръцете здраво заедно
6.Барабани по масата или сочи с пръст към другата личност
7.Стои над някой, който е седнал
8.Сяда с кръстосани крака

Когатао един мъж разговаря и жестикулира, това означава откритост на характера. Той не се притеснява да споделя с другите своите мисли и чувства.

Ако видите, че той прави същите жестове като вас, не се безпокойте. Ефектът на огледалото е по-скоро позитивен, защото издава, че той иска да бъдете на еднаква дължина на вълната, в синхрон с вас. Мъжът ви приема като сродна душа. А ако и вие го възприемате така, ще бъде прекрасно.

Ако мъжът срещу вас опира гърба си в облегалката на стола, докато разговаряте на една маса, той има желание да бъде по-далеч от вас. Подобна позиция издава, че той не търси близост. Обратно, ако мъжът непрекъснато навежда тялото си напред към вас, той иска да създаде атмосфера на доверие и интимност, със скритата мисъл да продължите връзката си.

Очите:Установено е, че разширената зеница на окото е знак на одобрение, а свитата – на неодобрение: когато нещо ни харесва, зениците ни се разширяват, когато нещо не ни харесва, зениците се свиват.
Не забравяйте, че зениците реагират на светлината. Когато от силна дневна светлина преминете в сумрака на стаята, зениците ви се разширяват. Трябва да имате предвид всички евентуални промени в светлината, ако внезапно забележите нечии зеници да се свиват или разширяват. Езикът на тялото е толкова неясен, а възможностите са безброй.
Пространството:Интроверти е обичат да имат повече пространство около себе си и мразят тълпите. Екстровертите, от друга страна, се чувстват по-удобно в по-тясно пространство. Има една зона от 40 – 50 см. около всяко човешко същество, известна като “интимна зона” или собствено психологическо поле. Нарича се интимна територия, защото в нея се допускат само хората, с които човек е в близки отношения. Несъмнено ви се е случвало някой да наруши вашата територия. Нормалната реакция е да се отдръпнете, защото води до напрежение, ако хората не са в близки отношения. Пространството може да се използва за засилване или намаляване на напрежението при определени обстоятелства.
Столовете:Не ви ли е правило впечатление, че в някои офиси столовете за посетители изглеждат някак по-ниски от останалите? А седнете ли на по-нисък стол, неизбежно губите увереност. Уж гледате право към клиента, но някак отдолу. При подобни обстоятелства ще бъде много трудно да направите силно и ентусиазирано представяне. Опитайте се да седнете на друг стол, или станете прави.
*Ако езикът на тялото ви сигнализира липса на увереност, вие сам си отнемате възможността да завършите професионално и успешно срещата. По същата причина обръщайте внимание на начина, по който човек сяда. Интровертите обикновено отместват леко стола си назад. А повечето екстроверти го придърпват напред.
Най-добрият начин за провеждането на делови разговор, е и двете страни да бъдат в равностойна позиция, като по този начин съхранят своите възможности да реализират правилото
“При разговор /продажба/ печели и клиента и продавача”.
На езикът на тялото срещата лице в лице почти винаги означава конфликт. И срещата ви ще протече така. Докато да бъдете един до друг означава, че работите заедно, двама души, които целят да тръгнат в една и съща посока. Освен това, ако сте десняк, опитайте се да накарате клиента да седне от дясната ви страна. Така ще бъдете по-силен, по-красноречив и по-уверен.
Височината. Високият ръст създава впечатление за сила и власт.
Хората винаги се изправят, когато получават някакви награди, шампионът е винаги на по-високо стъпало от останалите. Когато имате важен телефонен разговор обикновено стоите изправени, когато се карате със съпруга, ако сте по ниски от него обикновено бързате да се качите на нещо по-високо или на леглото или на стола. Така сте по-уверени. Ако сте много висок, опитайте се да не създавате чувство за малоценност у събеседника.
Позата. За нея е казано повече, отколкото за който и да било друг фактор. Онова, което е от значение, е смяната на една поза с друга, а не статично положение. Важно е да внимавате със вашите собствени сигнали, които непрекъснато излъчвате при разговор с колеги, подчинени, клиенти. Ако сте мрачни, ако сте обидени, ако сте нервни, ако имате лошо настроение, вие всичко това предавате и на вашите събеседници, без да бъдете в състояние да се контролирате. Невербалната комуникация идва от подсъзнанието, където се съхраняват истинските чувства на човека, без маска и без грим. Енергията, която непрекъснато излъчвате в пространството отразява вашето истинско настроение, тя не може да се контролира. Един елементарен пример: Когато се усмихнете, от другата страна получавате също усмивка, когато сте намръщени със сигурност можете да очаквате подобна реакция.
“Каквото почукало, такова отговорило”
“На каквото си постелете, на това ще легнете”
Лъжата. Известен брой знаци издават кога човек не казва истината. Когато задавате някой важен въпрос, следете отговора на тялото. Ако забележите неволно движение с ръка към лицето, шията, косата или слепоочието, вероятно казаното не отговаря съвсем точно на истината. Следващият показател, е че погледът внезапно се забива в тавана или в пода. Дръжте под око подобни проблеми.
Слушането е важно. То не е лесно. То изисква енергия, концентрация, търпение и толерантност. То изисква непосредствена способност да поставим себе си на мястото на говорещия.
Невербалната комуникация също е важна част от общата комуникативна система. Когато ръководителят се усмихва или се мръщи, това е показател за неговото одобрение или неодобрение. Със своите жестове, мимики, усмивка, тон и изражение на лицето, добрият ръководител влияе върху всекидневната работа на организацията.Слушането също е двустранна комуникация, защото слушателят предава своите реакции чрез израза на лицето и жестовете. Разбира се, слушането е само част от комуникационният процес. Само по себе си, то не може да постигне нищо.
:D :-P :D :-P :D :-P

Missmarch
09-22-2011, 09:52
:D :mrgreen:

Chacho
09-22-2011, 11:27
Статията не е лоша, но има доста неща, които трябва да се вземат в предвид. Един човек не може да те харесва постоянно, затова няма да ти дава само добронамерени знаци, а и отрицателни жестове. Важно е да разчиташ какво ги предизвиква. Също така и да различаваш жестове от преднамерени действия.

Да се чешаш е знак на нервност и често означава, че човека срещу вас лъже. Но може действително да те сърби нещо. Когато се почесваме от сърбеж, действието е по-бързо, кратко и целенасочено, докато жестът цели показност.


Усмивката - ако постоянно се усмихва, това е знак на несигурност. Опитва се да осмири останалите.
Несигурност - да си сменя често тежестта от единия крак на другия.


Погледът - ако се върти около очите и челото ви, човекът иска да е делови. Ако често отскача от очите до устните ви, човекът е приятелски настроен. Ако слиза и надолу по тялото ви е ясен знак за сексуални намерния.


Бързото говорене е знак на нервност, както и заекването, ако по принцип няма такъв проблем. Бързото ходене - също.

Прибраните джобове - желание да скрие нещо. Отново знак на неувереност.



Всъщност, чрез жестовете уравновесяваме енергията в себе си. Ако сме притеснени, показвайки ги ние освобождаваме положителната или отрицателната енергия, което ни успокоява. Ако я подтискаме в себе си, оставаме с усещането, сякаш е готова всеки момент да избие.


Не на последно място, трябва да вярваме на естествените си сензори - човешкият мозък е устроен така, че подсъзнателно да ги разчита тези знаци. У нас се създава усещането за състоянието на човека срещу нас и е напълно възможно да разчетем настроението му без да сме задълбавали в теорията. От друга страна, ако процесът е съзнателен, нужно е достатъчно време, за да се привикне с анализирането, без то да ни разсейва.







В заключение ще кажа: вземете си книжката на Алън Пийз и Алън Гарнър за езикът на тялото, хич не е лоша.

ledenakrasota
09-22-2011, 12:41
В заключение ще кажа: вземете си книжката на Алън Пийз и Алън Гарнър за езикът на тялото, хич не е лоша.

Ще я видя. А я ми кажи, когато момчета не обелва и дума какво означава? И ми гледа сутиена, с ръце в джобовете. :)

Chacho
09-22-2011, 12:49
Когато разчиташ сигнали винаги трябва да взимаш контекста на ситуацията в предвид. Дали обстановката налага да мълчи, дали се чувствате комфортно да не говорите или е непознат, който просто има интерес, но не не предприема действие. Ако много често си държиш ръцете в джобовете, придобиваш навика да го правиш дори когато не го демонстрираш като жест - неуверен си по характер.

Момчетата гледаме в сутиена постоянно, просто защото имаме сексуално влечение към всяко момиче, което отговаря на критериите ни за външен вид.

ledenakrasota
09-22-2011, 12:54
Когато разчиташ сигнали винаги трябва да взимаш контекста на ситуацията в предвид. Дали обстановката налага да мълчи, дали се чувствате комфортно да не говорите или е непознат, който просто има интерес, но не не предприема действие. Ако много често си държиш ръцете в джобовете, придобиваш навика да го правиш дори когато не го демонстрираш като жест - неуверен си по характер.

Момчетата гледаме в сутиена постоянно, просто защото имаме сексуално влечение към всяко момиче, което отговаря на критериите ни за външен вид.

С момчето се видяхме случайно, но си се знаем и си имахме планове да се видим. Харесвах ме се! И като ме видя случайно, гушна ме и просто започна да гледа надолу с ръце в джобовете и трябваше да му вадя думите с чингел. :( А си усетих, че и той си има трепети. :oops: Знае ме си се! Но нищо не стана и все се обвинявах какво съм сгафила този път. :-#

Chacho
09-22-2011, 13:08
Като те гледа, направи му комплимент. Ще ти върне с два.

*Зяпа ти в сутиена.*

-Възмъжал си/наякнал си.
-Имаш страхотни гърди, стегнала си дупето, ще те скъсам.

ledenakrasota
09-22-2011, 13:20
Като те гледа, направи му комплимент. Ще ти върне с два.

*Зяпа ти в сутиена.*

-Възмъжал си/наякнал си.
-Имаш страхотни гърди, стегнала си дупето, ще те скъсам.

Е не се скъсахме за съжаление. :oops: :(

Chacho
09-22-2011, 13:24
Знаеш поговорката: "По-добре късно, отколкото на сухо." Или нещо такова беше...

ledenakrasota
09-22-2011, 13:25
Знаеш поговорката: "По-добре късно, отколкото на сухо." Или нещо такова беше...

:oops: :oops: :oops: :oops: Писна ми да чакам. :D

Chacho
09-22-2011, 13:30
Добре, добре. Къде си? Ще дойда да ти погледна сутиена.

ledenakrasota
09-22-2011, 13:34
Добре, добре. Къде си? Ще дойда да ти погледна сутиена.

:lol: :lol: Аз друго искам. :( :(

Missmarch
09-22-2011, 15:21
:lol:

Missmarch
10-01-2011, 10:38
Up'Z

anonymous708973
10-01-2011, 12:33
В статията най-горе имаше големи щуротии. Тези положителни сигнали означават, че човекът ти е приятен, а не че изпитваш тръпка/сексуални намерения към него. Аз винаги сядам с кръстосани крака.

С някои от нещата на Чачо също не съм съгласна - аз ходя и говоря много бързо, например.

Интуиция му е майката, а не паническо следене на сигнали.

Chacho
10-01-2011, 13:00
В статията най-горе имаше големи щуротии. Тези положителни сигнали означават, че човекът ти е приятен, а не че изпитваш тръпка/сексуални намерения към него. Аз винаги сядам с кръстосани крака.

С някои от нещата на Чачо също не съм съгласна - аз ходя и говоря много бързо, например.

Интуиция му е майката, а не паническо следене на сигнали.

Ако често носиш пола е нормално да си кръстосваш краката. Това много лесно става навик.

Плюс това не е важен жеста, а жестовия сноп, затова е важно да се чете всичко в контекст. 5 положителни и 1 отрицателен сигнал означават, че човекът изпитва положителни емоции (и най-вероятно се опитва да прикрие това). Типичен пример е жена, която е скръстила крака и ръце, но отвреме навреме отмята коса, стои скована, гледа човека, но го отбягва като я погледне той и т.н.

Интуицията е много добър четец и е по-добре да караш на нея. Иначе прекалено много започваш да следиш какво показва човека срещу теб и какво самият ти показваш, че започваш да се откъсваш от нормалните разговори.

anonymous708973
10-01-2011, 13:09
Не слагам пола :ДД

Стоенето скована какъв знак е?
Съгласна с теб иначе.

Chacho
10-01-2011, 13:25
Ми зависи от много неща, но някои хора си потискат жестовете и седят нервно без да правят нищо. Което е много по-различно от това да стоиш спокойно и да не правиш нищо. Макар че почти винаги ще си ровичкаш пръстите при нервност.

ledenakrasota
10-01-2011, 13:27
Ми зависи от много неща, но някои хора си потискат жестовете и седят нервно без да правят нищо. Което е много по-различно от това да стоиш спокойно и да не правиш нищо. Макар че почти винаги ще си ровичкаш пръстите при нервност.

Аз си таковам краката при нервност. :)

Chacho
10-01-2011, 14:00
Обикновено при нервност се опитваш да се защитиш или да смекчиш ситуацията, или да си преместиш вниманието върху друга ситуация и жестикулираш според конкретната ти реакция. Макар че това е по лично наблюдение и не го взимай за 100%-ва истина.

ledenakrasota
10-01-2011, 14:06
Обикновено при нервност се опитваш да се защитиш или да смекчиш ситуацията, или да си преместиш вниманието върху друга ситуация и жестикулираш според конкретната ти реакция. Макар че това е по лично наблюдение и не го взимай за 100%-ва истина.

но е така.

От притеснение мога да издълбая дупка в пода. :D


Според един доклад на нещой си(не го помня), ако ще те излъжат винаги първо поглеждат нагоре, а за истината винаги преди това надолу. :) С времето се убедих в това. Чела съм и много други. :D

Chacho
10-01-2011, 14:13
Да, има значение дали е наляво и надясно погледа, но повече е нагоре и надолу. Свързано е с това мозъкът ти каква дейност извършва - дали се задействаш паметта или въображението.

ledenakrasota
10-01-2011, 14:15
Да, има значение дали е наляво и надясно погледа, но повече е нагоре и надолу. Свързано е с това мозъкът ти каква дейност извършва - дали се задействаш паметта или въображението.


И двете са ми много развинтени. :D :D :lol: 8-)

Chacho
10-01-2011, 14:19
Хаха, при мен и двете се задействат от перверзността. 8)

ledenakrasota
10-01-2011, 14:23
Хаха, при мен и двете се задействат от перверзността. 8)

Подсъзнанието може всичко. :D

Missmarch
10-01-2011, 15:26
:lol:

thedragonball
10-01-2011, 15:37
А от къде знаеш, че е срамежлив.Аз съм доста срамежлив, а изобщо не ми личи.

MyPleasureMyPain
10-01-2011, 15:43
Търси те, обажда ти се по-често, пише ти, като се видите те гледа, говорите си по-свободно, пуска ти някакви бзици и намеци, сърди се например, когато не си му се обадила, показва недоволство ако му кажеш, че ще се виждаш с някое друго момче... поне аз по тия неща разбирам дали някой има интерес към мен :)

Missmarch
10-02-2011, 11:46
Търси те, обажда ти се по-често, пише ти, като се видите те гледа, говорите си по-свободно, пуска ти някакви бзици и намеци, сърди се например, когато не си му се обадила, показва недоволство ако му кажеш, че ще се виждаш с някое друго момче... поне аз по тия неща разбирам дали някой има интерес към мен :)

Мацка, така, тва ми е ясно :lol: Само дето той не е от общителните, дори му викаха май ~депресията~ ... :? иначе все пак благодаря ти :-)

anonymous708973
10-02-2011, 11:51
Да, има значение дали е наляво и надясно погледа, но повече е нагоре и надолу. Свързано е с това мозъкът ти каква дейност извършва - дали се задействаш паметта или въображението.

Въй, добре, че хората, с които общувам, не вярват в това, защото аз редовно прибелвам очи (тоест, гледам нагоре) или си блуждая наляво-надясно :Д

Missmarch
10-02-2011, 13:02
Да, има значение дали е наляво и надясно погледа, но повече е нагоре и надолу. Свързано е с това мозъкът ти каква дейност извършва - дали се задействаш паметта или въображението.

Въй, добре, че хората, с които общувам, не вярват в това, защото аз редовно прибелвам очи (тоест, гледам нагоре) или си блуждая наляво-надясно :Д


Аз пък все ги гл втренчено в очите :lol: :lol: :lol:

Chacho
10-02-2011, 13:29
То не е казано, че означава, че лъжеш. Означава, че си измисляш, но в някои случаи двете неща се препокриват. И пак не е 100% гаранция. Хубавото е, че жестовете се проявяват в групи (снопове) и можеш да разтълкуваш общата картинка. Винаги можеш да блъфираш, да прецениш думите според ситуацията - все пак езикът на тялото е само част от комуникацията.

ledenakrasota
10-02-2011, 13:31
То не е казано, че означава, че лъжеш. Означава, че си измисляш, но в някои случаи двете неща се препокриват. И пак не е 100% гаранция. Хубавото е, че жестовете се проявяват в групи (снопове) и можеш да разтълкуваш общата картинка. Винаги можеш да блъфираш, да прецениш думите според ситуацията - все пак езикът на тялото е само част от комуникацията.

Как се казва книгата за общуването, която си чел? :)