PDA

View Full Version : Щастието зависи от самия ТЕБ !!!



manichi
09-18-2011, 19:30
Щастието зависи от самия ТЕБ !!!
След толкова разочарования след толкова раздели,след толкова сълзи и толкова сривания до земята,сега съм толкова щастлива ,че сама аз не си вярвам.И не защото съм срещнала момчето което да ме направи щастлива а защото това което имам и за което съм много благодарна ме прави много щастлива всеки божи ден!!!Просто трябва всеки да повярва в самия себе си и да се радва на малките неща от деня,от живота въобще ! а не да чака да е щастлив благодарение на някой..е да аз съм щастлива понеже имам толкова прекрасни приятели който макар и малко,макар е съм ги наранявала имаха толкова подгизнали рамена от моите сълзи и моите бедствия но на това сложих край..просто спрях да търся спрях да вярвам в глупости и да се самозаблуждавам!Колкото до любовта тя ще си дойде все някой ден,както се казва за всеки влак си има пътници ии вярвам ,че и моя влак ще дойде !!! :-P
п.п Пиша тази тема защото всеки втори се оплаква тук и пише ревливи теми ,вярно е че има и такива моменти но трябва да сме силни !!!

CupcakeAndCoffee
09-18-2011, 19:33
много позитивно :)

kyon
09-18-2011, 19:36
Браво! Една хубава тема.

Amazin
09-18-2011, 19:41
Точно така! ;) И аз съм в подобно положение така да се каже. :)

Evterpa
09-18-2011, 19:41
всеки втори се оплаква тук и пише ревливи теми ,вярно е че има и такива моменти но трябва да сме силни !!!

Ако ги нямаше хората, които търсят съвет/насока, форумът нямаше да съществува.
Човекът е социално животно и няма как щастието му да зависи изцяло от него. Как ще се чувства се определя от начина, по който възприема нещата.[/b]

nepowtorima
09-18-2011, 19:45
Пък аз си направих една тетрадка /нека да я наречем като дневник/ и си изписвам всички мисли.. всичко каквото ми тежи.. Моите възгледи за любовта, за приятелството.. намирам си грешките и се опитвам да ги оправям в реалността.. Много ме успокоява и сякаш съм в друга реалност - насаме със самата себе си!! Опитайте и вие ако ви харесва идеята..
Темата наистина е много позитивна!! Ще отида и аз да си напиша нещичко :oops:

Wwwooow
09-18-2011, 19:55
Аз също вече спрях да търся и разбрах,че не трябва да разчитам на никой-това е пълна глупост,не трябва да чакам някой да ми оправи настроението,не ми трябва някой за да бъда щастлива.. Има по-важни неща!!

Хубава тема..Браво..Усмихна ме!