PDA

View Full Version : Абсолютни безмислици, просто имам нужда си излея душата



alzheimer
09-18-2011, 19:42
Добре.. В началото те блокирах и ти изтрих номера, но ти каза, че не искаш да говориш с мен. Аз цяло лято мисля за теб, мечтая за теб, а ти един ден ми пишеш "А защо съм се загубил така в скайп и фб?" еми как да ти кажа, че съм те блокирала. Невърмайнд. Почна да ми пишеш, добре. Разбрах как всички момичета те харесват и те преследват, и те канят на кино, и на плаж. И аз те преследвам..колко си тъп само, забрави ли? Не съм спала само заради теб, не съм мигвала. Не е любов. Не те обичам! Не вярвам. Но тогава какво е? Запознах се с друго момче. Името му е същото, но той не е като теб. Никой не е като теб. Нищо не стана и нищо няма да стане. Той не се интересува, ха .. кой ли го е грижа. "Любовта на живота ти" ми казва, че съм мазохистка за това, че се самонаранявам, като мисля за теб. Тя ми се извини за това което ми причини докато беше с теб, но на теб не ти пука нали? Ти "обичаш" нея...или само русата и коса и сините и очи. Какво излезе от тази обич.."Не знам дали още имам чувства към нея, трябва да я видя за да ти кажа"...и сега харесваш друга..от твоя клас. "Най-добрият ми приятел", пука ли ти за мен? Сега ми каза, че онази ти е писала..аз какво..да се зарадвам ли. Твърдеше, че знаеш какво е обич и какво е болка. Тогава знаеш какво ми е на мен. Цяла шибана година и аз още не мога да те забравя..жалка съм, нали?..

Извинявам се пропиляното ви време, но имах нужда да си кажа..почти всичко..това може да се каже, че е моята несподелена любов. Изкажете мнение, ако искате.

kyon
09-18-2011, 19:46
Ще ти мине.

xoxi
09-18-2011, 19:47
Не си жалка, ама гледаш много филми.

alzheimer
09-18-2011, 19:48
Не си жалка, ама гледаш много филми.

И това го има :?

nepowtorima
09-18-2011, 19:49
Както обяснявах в една друга тема преди 2 минути - защо не си направите една тетрадка - да си изписвате всички мисли, възгледи за любовта, за приятелството, за начина ти на живот - просто да останеш насаме със себе си.. Вярно е, че форумите са за това - да се дава съвет, но като искаш да си излееш душата просто си напиши на 1 лист всичко.. след време ще можеш да си го препрочетеш и да се смееш един ден на всичко!!

alzheimer
09-18-2011, 19:51
Както обяснявах в една друга тема преди 2 минути - защо не си направите една тетрадка - да си изписвате всички мисли, възгледи за любовта, за приятелството, за начина ти на живот - просто да останеш насаме със себе си.. Вярно е, че форумите са за това - да се дава съвет, но като искаш да си излееш душата просто си напиши на 1 лист всичко.. след време ще можеш да си го препрочетеш и да се смееш един ден на всичко!!

Хах, не съм сигурна дали ще се смея, но едно-две мнения са ми от полза :-D

nepowtorima
09-18-2011, 19:54
За сега? Например на кого?

againstyou
09-19-2011, 11:42
Много е истинско. ;х