PDA

View Full Version : Vog, Versai ....



oriflame123
09-18-2011, 20:18
Искам да отида в някой 4алга кклуб няма зна4ение времето може и сутринта просто искам да е клуб кажете къде пускат ??? може да не е и 4алга :Д :D

Chacho
09-18-2011, 20:21
В ада

amk933
09-18-2011, 20:56
Амор и Дабъл Вижън да не са ги затворили случайно?!!! :grin:

(В очакване да изкрещи от радост...)

Трябва или да имаш връзки, или пари да шарнеш на охраната, или по един не много законен начин.

Във Вог не знаех, че пускат чалга.

Иначе Син и НФ са най-готини точно 'щото почти няма непълнолетни дечица.

Във Версай и Гранда има повече, но пак са малко дечурлигата.

В клубове тип Ялта, Червило, етц. не ходя и не мога да "снеса" инфо.

В клубове тип Даймънд, Биад, бившото Най, Ориент 33, Тантри и т.н. също не ходя, но предполагам, че се влиза по-лесно. Особено в тия в Студентски град. Но не съм сигурен, че искаш да отидеш там.

ПС: На 18 съм.

oriflame123
09-18-2011, 21:19
ami az sъм от пловдив :( вижънс може да ама там пускат ли 4алга,и до колко дават??

Chacho
09-18-2011, 21:34
В Студентски град ми е трудно да си представя как ще влязат под 18. И не са лоши дискотеките, стига да слушаш такава музика.

amk933
09-18-2011, 22:23
В Студентски град ми е трудно да си представя как ще влязат под 18. И не са лоши дискотеките, стига да слушаш такава музика.

Абе всички наръгвания и мазала стават точно в чалготеките в Студентски...пияни студенти, к'во очакваш? В центъра е друго. Тъпото единствено е, че са много по-скъпи и сме 2 маси на по 18-21/2 години и другите са на 25-30 и повече...ама пада голям кеф, като се съберем 8-10 човека.

Дабъл Вижън и Амор ги споменах като чист базик. Т'ва са (бяха?) два безумни дупки в центъра на София, в които пикльовци и пикли на 12-16 се събират, за да се бият/мелят/чукат/етц. Детски чалготеки са бачкащи от 16-22ч. Стъпвал съм в една от тях за 10 минути по принуда и никога повече не ми е минавало през акъла да вляза.

Chacho
09-18-2011, 22:36
Последно гледах как се бият пред НДК някви на по 13-14, пред няква дискотека (тази в подлеза срещу билярдния клуб "STIX")

В студентски наистина са повечето боеве, но по мои наблюдения се стига до там, ако си го просиш. Много от познатите ми са целогодишно там, както се казва "не живеят срещу дискотеката, а живеят срещу вкъщи". Досега не са имали проблеми. Аз лично съм бил два пъти по половин час в чалга дискотека, но точно измежду чалгиите е и JimBeam, където вече съм прекарал повечко време и не съм имал ядове досега.

amk933
09-18-2011, 22:46
Е в НДК са точно тия, за които ти говорех - Амор и ДВ.

Иначе аз досега никога не съм виждал сбиване нито в Син, нито в НайтФлайт. Въпреки че напоследък ходя по-рядко (1 на седмица), през лятото сме карали през вечер там с различни приятели и нито веднъж не съм видял някой да се бие/зъби/етц. Можеби е от възрастта/типа хора там.

anonymous708973
09-19-2011, 06:32
щото почти няма непълнолетни дечица.

ПС: На 18 съм.

Честно, издразни ме с това.

Плюс това, не знам защо решихте, че е от София.

Playground до френската - дънят само чалга, влиза се лесно и ако идва полиция да прави проверка, се предупреждава 10 минути преди това и имаш време да излезеш. Не знам сега как е и дали въобще още работи, не съм ходила там година и половина.

В Hysteria и Pasha също пускат непълнолетни, като за второто обаче се постарай да си се направила и да си с по-големи от теб.

Shturrrche88
09-19-2011, 06:53
В Студентски град ми е трудно да си представя как ще влязат под 18. И не са лоши дискотеките, стига да слушаш такава музика.
Пф...ти какво казааа :D :D :D Като бях ученичка и съответно дискотеките в Щутгард бяха доста по-малко се влизаше доста лесно. Особено в 33 или Трафик ( не знам дали изобщо някой я помни, ама беше култова...)...
Сега и с пистолет не влизам в чалготека :D :D

oriflame123
09-19-2011, 11:42
da многом ми помогнахте .... айде пишете смислово .... искам за пловдив :shock:

Chacho
09-19-2011, 11:44
Пантерката ти ги написа.

amk933
09-19-2011, 12:56
щото почти няма непълнолетни дечица.

ПС: На 18 съм.

Честно, издразни ме с това.

Не го казах с идеята, че съм по-голям или нещо повече, а, че не се шляя нелегално из София и, че говоря от някакъв опит.

Ако е т'ва с непълнолетните е моя грешка - малолетни трябва да гласи...разлика м/у 16/17/18 няма кой знае к'ва, но по-малките са тооолкова лигави. :?

ПТ: Ние откъде да знаем, че питаш за Пловдив? Аз реших, че си от Пловдив и ще идваш в София. Спомена две познати имена на заведения тук и още повече реших, че визираш София. За Пловдив не мога да ти помогна. Слушай другите потребители и бъди малко по-конкретна като пускаш теми... ;)

anonymous708973
09-20-2011, 06:54
Я, имате Воуг и Версай в София?
Мда, що да нямате всъщност 8-)

Shturrrche88
09-20-2011, 09:46
Я, имате Воуг и Версай в София?
Мда, що да нямате всъщност 8-)


По-скоро съм учудена, че вие в Пловдив имате :P :P :P
Ма си нямате Син Сити :razz: :razz: :razz:

malka_sladkka
09-23-2011, 09:39
щото почти няма непълнолетни дечица.

ПС: На 18 съм.

Честно, издразни ме с това.

Плюс това, не знам защо решихте, че е от София.

Playground до френската - дънят само чалга, влиза се лесно и ако идва полиция да прави проверка, се предупреждава 10 минути преди това и имаш време да излезеш. Не знам сега как е и дали въобще още работи, не съм ходила там година и половина.

В Hysteria и Pasha също пускат непълнолетни, като за второто обаче се постарай да си се направила и да си с по-големи от теб.

Playground-a е бая зле :lol: Вярно, че яко дънят чалга, а за години изобщо съм и чувала да искат :shock: Преди 1 месец не работеше, щото му правеха ремонт... ама то си беше бая зле, не знам дали ремонта е свършил, дано да е по-добре след него. Като се замисля навсякъде е яко чалгааа :lol: