PDA

View Full Version : Дълга история... написана кратко.



Irti
09-18-2011, 20:49
- 4 годишна връзка...
- 21г. и двамата...
- От един град...
- Нечовешко показване на обич.. всичко в действия... бетонна подкрепа във всичко от страна на момчето... всеки път... отдаденост...
- Огромен подарък/жест/емоция - татуировка с нейното име на гърдите... вече заличена без проблем...
- Бъдещи планове за живот заедно... брак... от двете страни...
- предателство+лъжи... тръгва с мъж по голям с 11 години от нея...
- от 4 месеца разделени...

1) Желание за напукване на женска глава... напълно заслужено...
2) Постепенно отминаване на яростта... омраза... безразличие...
3) Дълбоко разочарование

- Цел на темата: Шокиране от страна на този, който чете (ако му дреме на патката въобще) + изповедялна.

ilia_92
09-18-2011, 20:53
Решението като неравенство с параметър ли да го напиша ?

SisiStrange
09-18-2011, 20:55
С операция ли заличи татуировката?

Irti
09-18-2011, 20:58
С друга татуировка върху нея.

annonimnna
09-18-2011, 21:06
Егати. :(

SisiStrange
09-18-2011, 21:14
Рано или късно ще ти мине.
Макар, че след 4-годишна връзка ще отнеме известно време.

n33d2know
09-18-2011, 21:28
Еми брат, една дума - ЖЕНА
И аз минавам през подобна ситуация, и какво да ти кажа явно живота по презумция си е гаден, имам чувтството, че за всяко изпитано щастие рано или късно си плащаме, нали трябва да има баланс хах ...

Lapin
09-18-2011, 22:50
Еми брат, една дума - ЖЕНА
И аз минавам през подобна ситуация, и какво да ти кажа явно живота по презумция си е гаден, имам чувтството, че за всяко изпитано щастие рано или късно си плащаме, нали трябва да има баланс хах ...


+1 !

anonymous708973
09-19-2011, 05:58
Предлагам новите теми да се пускат така вместо като ГИГААААНТСКИ словоизлияния. Много по-приятно е за четене.

Човек... не знам какво да ти кажа. Вероятно има грешка и от твоя страна, възможно е и връзката да е била изчерпана, възможно е тя да е незряла и да е решила да пожертва връзката ви за едното привличане.

LadyDi
09-19-2011, 06:22
Съмнявам се, че ще успееш да шокираш някого с тая изповед.
Просто за почти всички тук жените сме боклуци 8-)
И съм сигурна, че ще се скъсат да ти обясняват колко е нормална постъпката й и каква глупачка е, понеже е жена, а пък жените не знаят кво искат.
Съдба...

LeprikonA
09-19-2011, 06:42
явно така е трябвало да стане. сега не лепвай на всички женски етикет "мръсни гадни кучки". все ще се появи такава, която да заслужава жестовете ти и вниманието ти.

Irti
09-19-2011, 08:27
Не лепвам етикети на никой, защото хората могат да бъдат еднакво гадни... независимо от пола.

LadyDi
09-19-2011, 08:52
Другият път не бързай да си татуираш името на жена :)

kyon
09-19-2011, 09:22
Другият път не бързай да си татуираш името на жена :)

+++

Най-вероятно връзката ви (поне за нея) се е изчерпала, или ако не си и давал достатъчно внимание и тем подобни глупости... Като и минат с този пеперудите в корема ще си спомни за тебе.

Mi6inka
09-19-2011, 10:04
никой не може да си заповядва какво да чувства..явно е имала нужда от друг...

badsector
09-19-2011, 11:18
Малка неориентирана пикла. Дреме ти. Има и по-фрапантни случаи. Една позната заряза гаджето си след 8-годишна връзка. Беше на 25 тогава. Един колега пък скъса миналата година с неговата овца, пак след около 9 години връзка.

Mi6inka
09-19-2011, 11:51
Малка неориентирана пикла. Дреме ти. Има и по-фрапантни случаи. Една позната заряза гаджето си след 8-годишна връзка. Беше на 25 тогава. Един колега пък скъса миналата година с неговата овца, пак след около 9 години връзка.

Ама разбира се, хора женени с деца, от не знам си колко години женени се разделят... просто, понякога така се получава, и аз не виждам кое и е невероятното на тази история?

Chacho
09-19-2011, 11:52
Малка неориентирана пикла. Дреме ти. Има и по-фрапантни случаи. Една позната заряза гаджето си след 8-годишна връзка. Беше на 25 тогава. Един колега пък скъса миналата година с неговата овца, пак след около 9 години връзка.

Ама разбира се, хора женени с деца, от не знам си колко години женени се разделят... просто, понякога така се получава, и аз не виждам кое и е невероятното на тази история?

Мастурбирай с чехъл и ще разбереш. Па дано ти дойде и акъла да преценяваш кога да коментираш така, и кога да го спестяваш.

LadyDi
09-19-2011, 16:55
Малка неориентирана пикла. Дреме ти. Има и по-фрапантни случаи. Една позната заряза гаджето си след 8-годишна връзка. Беше на 25 тогава. Един колега пък скъса миналата година с неговата овца, пак след около 9 години връзка.

Ама разбира се, хора женени с деца, от не знам си колко години женени се разделят... просто, понякога така се получава, и аз не виждам кое и е невероятното на тази история?

Мастурбирай с чехъл и ще разбереш. Па дано ти дойде и акъла да преценяваш кога да коментираш така, и кога да го спестяваш.
Всъщност е права. Понякога има много други причини да стоиш с някой и любовта е най-нищожната. И в един момент ти стига. Или просто срещаш друг.

FuCKkK13
09-19-2011, 17:01
явно така е трябвало да стане. сега не лепвай на всички женски етикет "мръсни гадни кучки". все ще се появи такава, която да заслужава жестовете ти и вниманието ти. +1..дълга връзка се забравя трудно, но все пак се забравя.. една любов се заменя единствено с по-голяма,друг е въпроса дали от сега нататъка ще я срещнеш.. ако седиш и се садваш няма да стане.. времето лекува всичко..ще ти е трудно ама някой ден ще разбереш, че това е трябвало да стане,за да ти се случи нещо по-хубаво :)

Chacho
09-19-2011, 18:31
Малка неориентирана пикла. Дреме ти. Има и по-фрапантни случаи. Една позната заряза гаджето си след 8-годишна връзка. Беше на 25 тогава. Един колега пък скъса миналата година с неговата овца, пак след около 9 години връзка.

Ама разбира се, хора женени с деца, от не знам си колко години женени се разделят... просто, понякога така се получава, и аз не виждам кое и е невероятното на тази история?

Мастурбирай с чехъл и ще разбереш. Па дано ти дойде и акъла да преценяваш кога да коментираш така, и кога да го спестяваш.
Всъщност е права. Понякога има много други причини да стоиш с някой и любовта е най-нищожната. И в един момент ти стига. Или просто срещаш друг.

Коментара ми беше за невероятното в историята. То и на автора му е ясно, но след 4 години връзка никой не планува такъв край, и в такъв случай вече е нормално просто да си излееш гнева. С тия приказки само налива масло в огъня. Можеше да си завърши коментара до "понякога така се получава".

Mi6inka
09-19-2011, 18:43
Е ти не си този, който ще ме "учи" как да се изразявам. На него пък такива думи може да му действат стимулиращо, от къде знаеш :)

Ако ще пишеш по темата - пиши, форума няма нужда от някой, който да държи сметка на хорицата как се изразяват

Chacho
09-19-2011, 18:46
Кой ще храня си избирам аз. Спестил съм си коментара точно поради причините, които ти написах по-горе. И хората имат нужда от мен тук, аз съм господ все пак.

Mi6inka
09-19-2011, 18:47
"храниш" ?

:lol:

окей, щом си казал :)

Хубава вечер

Phonique
09-19-2011, 18:50
Рано или късно всичко ще мине.
Макар че се иска време и търпение.... :)