PDA

View Full Version : Влюбена съм в мой съученик



Azoria
09-18-2011, 21:14
От около година мисля,че съм влюбена в свой съученик. Той е ... страхотен! :smt007 Добър,мил,забавен,отзивчив, умен,скромен и т.н. И е много готин :wink: На моменти имам чувството,че и той ме харесва,но не съм никак сигурна (защо е лесно да го забележиш когато харесват някой друг,а не знаеш когато става дума за теб? :x ) Последна година ни е и знам,че после има огромен шанс да не се виждаме много,затова искам да знам дали може да се получи нещо,но ме е страх,че ако не ме харесва ще разваля хубавите ни отношения правейки някаква крачка... Как да постъпя? Знам,че не бива да ме е страх да опитам,но това означава да рискувам да имам най-неловката учебна година... Има ли начин според вас да се разберем без да го обсъждаме всъщност? (как звучи... :shock: дано ме разберете :( )

Chacho
09-18-2011, 21:18
Няма да е неловко за дълго.

annonimnna
09-18-2011, 21:18
Неловка учебна година. И защо?
Ако стане-стане, ако не-здраве да е. :)

Sh@d0w
09-19-2011, 03:28
Ако не опиташ,ще си останеш с въпросите.

kyon
09-19-2011, 03:46
Направи не толкова явна крачка. По-скоро закачка, ако отвърне .. :-|

anonymous708973
09-19-2011, 05:49
Има ли начин според вас да се разберем без да го обсъждаме всъщност?

Никой не е казал, че трябва да седнете на една маса и да проведете дълъг и сериозен разговор. Излезте някъде веднъж, два, три пъти и го целуни. 12 клас сте, райт?

LeprikonA
09-19-2011, 06:33
[quote]Излезте някъде веднъж, два, три пъти и [/i] и прави намеци.

g1lzaTa
09-19-2011, 06:48
Ако не опиташ,ще си останеш с въпросите.

+1 :?

radoboy99
09-19-2011, 07:02
В живота си човек ако не рискува - губи ! но ! има 1 но ! но ако рискува може и да спечели !

Trollrusos
09-19-2011, 07:34
Имам двама познати, които бяха най-добри приятели и бяха в един клас. Момчето харесваше момичето много. Накрая се хванаха заедно и много се обичат. Завършиха: момиче отиде в Германия да учи, а момчето остана тук и продължават да се чуват и виждат. Ако питаш мен действай няма какво да му мислиш ако момчето си заслужава разбира се.

Azoria
09-19-2011, 15:46
Ако питаш мен действай няма какво да му мислиш ако момчето си заслужава разбира се.
Да,заслужава си. Излизали сме няколко пъти и това е ,което ме е накарало да си мисля,че и той ме харесва (държанието му когато сме само двамата - някакси е по-притеснен :oops: ) , но не успявам да преценя напълно. Някой от представителите на мъжкия пол - кажете как се държите с момиче,което харесвате,но ви е срам. :D Благодаря на всички отговорили за съветите! \:D/

Phonique
09-19-2011, 15:49
Неловка учебна година. И защо?
Ако стане-стане, ако не-здраве да е. :)

+1 :)

badsector
09-19-2011, 16:21
Не си изпускай шанса! Едно време с една съученичка се разминавахме няколко пъти през годините. Накрая се засякохме в последния клас на нова година и момичето не само ми намекна, ами направо ми натвърди, но тогава така се бях напафкал, че не ми беше до жени, а просто до купона. Та пак се разминахме. Не че нещо, като знам как се развиха нещата в последствие, не съжалявам, а напротив. Но при теб може да е друга ситуацията, затова определено се пробвай. И го направи скоро. Все пак нищо не губиш ако му кажеш "виж, харесвам те. Ако не е взаимно нищо не пречи пак да си останем приятели", примерно.

deni979
09-19-2011, 16:29
Опитай, няма да загубиш нищо,ако не го направиш после ще съжаляваш.

SacreDx17
09-19-2011, 17:35
Аууу моме и аз съм със същия проблем (1 година надоло ) и направо ще се побъркам. Това лято прекарахме супер много време заедно, обаче сме само приятели и мисля ,че той ме приема само и единствено като приятелка, обаче когато сме заедно и като говоримм той се смее по един .. особен начин и имам чувството,че ме гледа някак....странно.... Не знам , може би си внушавам разни неща ,но не искам да му казвам, защото сигурно ще си развалим приятелстовото, а станахме доста близки... Пък и преди седмица си хвана гадже, с което , след дулга девствена връзка, сега си правят редовно секс и някак не мога да се меря с тва #-o :-k 8-[

Azoria
09-19-2011, 18:11
Ми аз и на моменти имам чувството,че ме харесва ,на моменти,че ме има само за приятелка. Не искам да се окаже,че сме само приятели и след като разбере ,че го харесвам и това да не сме... :x

anonymous708973
09-19-2011, 18:13
Ако и той иска да си продължите приятелството, а ти не му се натрапваш с чувствата си (след като си отхвърлена), не виждам причина да не сте приятели.

Azoria
09-19-2011, 18:17
Ако и той иска да си продължите приятелството, а ти не му се натрапваш с чувствата си (след като си отхвърлена), не виждам причина да не сте приятели.
Може би,че ще е неловко да знае,че имам чувтсва към него . :) Как бихме могли да сме приятели? Няма да можем да си говорим открито за много неща.

Marky
09-19-2011, 20:52
Ако и той иска да си продължите приятелството, а ти не му се натрапваш с чувствата си (след като си отхвърлена), не виждам причина да не сте приятели.
Може би,че ще е неловко да знае,че имам чувтсва към него . :) Как бихме могли да сме приятели? Няма да можем да си говорим открито за много неща. Изключително рядко се случва след като единия си е признал да си говорят и държат както преди, по приятелски.
аве PinkPan7her земи смени аватара тва куче насекаде го гледам...

Chacho
09-19-2011, 21:10
Признах си чувствата на една съученичка, тя към мен нямаше, не си говорихме известно време и след това до 12 клас ми беше от най-близките хора. От вас си зависи.

anonymous708973
09-20-2011, 05:51
Ако и той иска да си продължите приятелството, а ти не му се натрапваш с чувствата си (след като си отхвърлена), не виждам причина да не сте приятели.
Може би,че ще е неловко да знае,че имам чувтсва към него . :) Как бихме могли да сме приятели? Няма да можем да си говорим открито за много неща.

Не е така :)
С човек, който едно време ми показа, че изпитва нещо към мен, сега си говорим най-открито за партньорите си. :)

blaaablaaablaaa
09-20-2011, 06:27
Добре дошла в клуба, бро!... Няма да е толкова неловко. Нищо не пречи да се пробваш. А това, че ви е последна година, не значи, че после заминава на друг континент, нали... Нали?!? Пробвай и ще видиш. :)

SacreDx17
09-20-2011, 15:54
Абе не знам, но мисля скоро да говоря с него,че вече не мога. Искам да чуя от самия него,че не ме харесва , и да продължиме нататак, защото тази малка частица надеждичка , която пламва в мен всеки път, ми носи само болка, и искам да се изясним най-накрая...

Azoria
09-20-2011, 18:58
А това, че ви е последна година, не значи, че после заминава на друг континент, нали...
Амм,всъщност точно това значи. Когато завърша заминавам или на друг континент или поне на края на този. :D Но това е друга тема... Благодаря отново! :---)

portofc98
09-21-2011, 09:22
Не си изпускай шанса! Едно време с една съученичка се разминавахме няколко пъти през годините. Накрая се засякохме в последния клас на нова година и момичето не само ми намекна, ами направо ми натвърди, но тогава така се бях напафкал, че не ми беше до жени, а просто до купона. Та пак се разминахме. Не че нещо, като знам как се развиха нещата в последствие, не съжалявам, а напротив. Но при теб може да е друга ситуацията, затова определено се пробвай. И го направи скоро. Все пак нищо не губиш ако му кажеш "виж, харесвам те. Ако не е взаимно нищо не пречи пак да си останем приятели", примерно.
+1

Mooo6no
09-21-2011, 10:23
Кой клас си?

Azoria
09-21-2011, 20:35
Кой клас си?
12. Колко последни години може да има? :lol:

antifashionshit
09-21-2011, 20:38
ако те отреже си учи за матурите вместо да ходиш на даскало :Д няма да има нужда да го гледаш всеки ден, дори и да е фейл

Azoria
09-21-2011, 20:55
ако те отреже си учи за матурите вместо да ходиш на даскало :Д няма да има нужда да го гледаш всеки ден, дори и да е фейл
И няма да ходя на даскало цяла година? Супер :grin: :lol:

Chacho
09-21-2011, 21:00
ако те отреже си учи за матурите вместо да ходиш на даскало :Д няма да има нужда да го гледаш всеки ден, дори и да е фейл
И няма да ходя на даскало цяла година? Супер :grin: :lol:

Ще ходиш до Ноември-Декември.

SacreDx17
01-10-2012, 16:55
Ами да ви кажа ,че и аз имах същия проблем, но се оправихме. Казах му, той ме изслуша, обясни ми как стоят нещата и сичко си е наред. Да, кофти е да признаеш ама после как олеквааа

daq96
01-10-2012, 17:04
Има ли начин според вас да се разберем без да го обсъждаме всъщност? (как звучи... :shock: дано ме разберете :( )

Някоя приятелка като харесва някое момче и се разбираме някоя от нас да попита въпросното момче дали наистина я харесва, защото се носели такива слухове.Но щом казваш, че за последна годината сте заедно това означава ли че си 12 клас? Иначе освен ако не го попиташ-няма как да разбереш.

germanoss
01-13-2012, 15:08
Кажи му, че го харесваш, докато е време, после може да съжаляваш. Знам какво ти е, и аз харесвах момиче от моя клас една година и ето сега ходим от над 9 месеца... и наистина съжалявам, че не си признах по-рано! :)