PDA

View Full Version : Хубавите неща стават,когато най-малко очакваме !!



Gorgeous7
09-18-2011, 21:44
Искам да споделя и аз най накрая , че намерих човека , който ме кара да се чувствам щастлива и обичана.
Всичко започна преди година и няколко месеца на най-неочакваното място.Запознахме се именно в този форум (teenproblem) , само че в друг раздел и всичко започна сякаш на шега .Писахме коментари в една тема , след това съобщения и най на края се стигна до скайпа :-D .Аз не очаквах , че той е момчето , за което съм мечтала и в началото бях скиптично настроена , дори не му вярвах , защото си мислих че ще е поредния който ще ме нарани , но някак си почнах да се привързвам към него .След това стана така , че аз почнах да се занимавам с други неща и не си пишехме или ако го правихме ставаше много рядко .Преди около седмица изведнъж всичко започна от начало , толкова неочаквано за мен . Той просто ми писа "Как си ?" и си говорихме за миналото лято какво е било и аз някак си като се сетих в какви моменти е бил до мен и ме е подкрепял , когато никой друг не го е правил и осъзнах , че той е момчето ,което винаги съм искала и му признах всичко , което изпитвам и бях готова да бъда одрязана , защото преди се държах много хладно към него ,когато той ми казваше , че ме обича аз не вярвах и сега изведнъж ,когато аз съм решила да му призная чувствата си просто незнаех какво да очаквам , но ето , че той ми отвърна по същия начин ... Не мога да намеря думи да опиша чувствата в себе си и това колко много го Обичам.Просто каквото и да напиша сега , няма да ме разберете докато не го усетите .Не направих тази тема просто ей така , а с цел да върна надеждатата на момичетата и момчетата ,които си мислят , че истинската любов е само във филмите и никога няма да се случи на тях.И аз мислих така но съм грешала ... Както казват хората за всеки влак си има пътници , никой незнае , кога ще срещне , човека който е търсил но имайте търпение и това ще се случи .Най-хубавите неща се случват когато и където най-малко очакваме !!



Б!! :-) <3

Chacho
09-18-2011, 21:45
Пробвай с важната тема, която е на първо място в раздела ;)


Иначе честито!

SisiStrange
09-18-2011, 21:49
Р!! :)

Амии браво. :)
Успех ви желая!

xBadxApple
09-18-2011, 22:56
Ами, яко. То животът е въпрос на много късмет във всякакви ситуации.

anonymous708973
09-19-2011, 05:50
Тц.

Хубавите неща стават, когато си скъсаш задника от работа за тях + малко късмет :)

XTREMEFREERIDE
09-19-2011, 13:57
Тц.

Хубавите неща стават, когато си скъсаш задника от работа за тях + малко късмет :)
Плюс едно.

SmilezZz
09-19-2011, 17:26
Честито .. Много да се обичате.

nepowtorima
09-19-2011, 19:35
Честито! Радвам се, че има хора, които са били в яма и просто са излязли от нея и вече са щастливи! Все някой ден всеки ще го огрее! А вие от различни градове ли сте?

Bukuuu
09-19-2011, 20:44
Честито и от мен! Много се радвам, че си открила своето момче, дано не грешиш. Освен това не ми стана ясно дали с това въпросно момче само си пишете по скайп или се виждате и на живо? Питам, защото аз много, много не вярвам в такива влюбвания по интернет.

Gorgeous7
09-20-2011, 11:21
Първо ще отговоря на nepowtorima да за сега сме от различни градове , защото обстоятелствата налагат така , но да се надяваме няма да е за дълго :)

Bukuuu и аз не вярвам в "интернет любовта" самото ни запознанство беше в интернет , но любовта ни си е в реалния живот . :)

ivcheto0o
09-20-2011, 13:50
Радвам се за вас :) И ви пожелавам и за напред да сте така щастливи,влюбени и да не се разочаровате.

elysunny
09-20-2011, 18:08
Ами, яко. То животът е въпрос на много късмет във всякакви ситуации.

pupeshka
09-21-2011, 17:00
много се радвам, че можете да изпитате тези чувства взамно, но за себе си, знам че никога, ама никогааа няма да ми се случи

sasha_90
09-21-2011, 17:15
Добре,обичате се, виждали ли сте се?

Gorgeous7
09-21-2011, 17:34
Добре,обичате се, виждали ли сте се?


ДА ! :)