PDA

View Full Version : Помогнете на поредния задръстеняк..



a7sv
09-19-2011, 07:00
Не знам дали темата ми е за този раздел, ама в 'секс' е пълно с простотии и реших, че тук ще получа по-добри съвети.

Ситуацията е следната:
На рожден ден/събиране е пълно с готини момичета. Супер. Една от тях ми харесва и решавам, че трябва да действам... виждам я, седнала на сепарето, отивам при нея и.. и май, каквото ѝ да кажа, звучи много глупаво и не ми обръща (почти) никакво внимание.. явно точно там ми е проблемът, че нямам никакъв подход..
Много хора са ми казвали, че трябва да послушам вътрешния си глас.. еми добре, ама идиота му с идиот като си мълчи като пън, накрая пак epic fail :\
Пускам тази тема, защото искам да разбера какво правите в този момент, да обменим малко опит (така де, аз да се поуча от вас, аз май нямам какво да обменя :D ). Сигурно звучи доста тъпо и отчаяно, ама вече го избивам на комплекси, когато заговоря за това с приятелите си..
Ии.. знам, че съм задръстен, страхлив или там още каквото се сетите, ако ще пишете само това в коментара си, по-добре не се хабете..
Благодаря ви предварително :)

antifashionshit
09-19-2011, 07:03
не си мисли, че си идиот, щото и другите ще те приемат като такъв

трябва практика, щото с нея идва опитът :lol:

radoboy99
09-19-2011, 07:04
и аз съм тъи ! :-D

kyon
09-19-2011, 09:54
Какво толкова ви е страх? Да не ви отрежат ли?
Отиваш, пробваш се, ако не стане не го взимаш при сърце, а отиваш при друга :lol: Просто не му вкарвай толкова много мислене.

Mi6inka
09-19-2011, 10:01
Всъщност самоувереността в една такава ситуация е от съществено значение...така че..

dPa3HuTeJl
09-19-2011, 10:08
Идиот,задръстеняк,мухльо,с рахливец,шубе,никъв чеп не стаа от тебе,малоумник,идиот,жалък, тъпак... за нищо друго не се сещам деба :smt069

Evterpa
09-19-2011, 10:12
Като не си самоуверен ти личи и от там ти произхождат проблемите. Не казвам, че трябва да се държиш сякаш си хванал Господ за шлифера, де 8-) , ама ти трябва смелост.
Да не говоря наизуст, кажи като цяло 'къв ти е подходът, как ги заговаряш...

jump897
09-19-2011, 16:20
Не знам дали темата ми е за този раздел, ама в 'секс' е пълно с простотии и реших, че тук ще получа по-добри съвети.

Ситуацията е следната:
На рожден ден/събиране е пълно с готини момичета. Супер. Една от тях ми харесва и решавам, че трябва да действам... виждам я, седнала на сепарето, отивам при нея и.. и май, каквото ѝ да кажа, звучи много глупаво и не ми обръща (почти) никакво внимание.. явно точно там ми е проблемът, че нямам никакъв подход..
Много хора са ми казвали, че трябва да послушам вътрешния си глас.. еми добре, ама идиота му с идиот като си мълчи като пън, накрая пак epic fail :\
Пускам тази тема, защото искам да разбера какво правите в този момент, да обменим малко опит (така де, аз да се поуча от вас, аз май нямам какво да обменя :D ). Сигурно звучи доста тъпо и отчаяно, ама вече го избивам на комплекси, когато заговоря за това с приятелите си..
Ии.. знам, че съм задръстен, страхлив или там още каквото се сетите, ако ще пишете само това в коментара си, по-добре не се хабете..
Благодаря ви предварително :)

Eми не знам много добре си се изразил, че да ме накараш да отговоря.Трябва ти самочувствие, отпусни се, малко по-така.Прави каквото си знаеш, пък ако не стане-има и други в сепаретата май?Така че по-смело.Може просто момичето да е малко борсук, пробвай с друга и ще разбереш как става :D

awerw
09-19-2011, 16:24
Самочувствие е отговора, дори да е доста високо, е по-добре от нищо.

NoMore
09-19-2011, 16:52
И от какво те е страх? Да не те отрежат? Боже и на най-красивите се случва. Не е болка за умиране момичета много... Грешката ти е в това, че се мислиш за идиот покажи самочувствие, че се харесваш и повярвай ми ще имаш успех :)

skate
09-19-2011, 16:55
прави се на недостъпен и изчакай тя да те заговори :lol:

skate
09-19-2011, 16:57
прави се на недостъпен и изчакай тя да те заговори :lol:
а и не прекалявай с говоренето

Alabalaportokala
09-19-2011, 17:35
Не те знам задръстеняк ли си, какъв си, ама ако сам не си помогнеш никой няма да ти помогне. И все пак- 100-150 грама уиски колкото да се завъртиш и отпуснеш. Дерзай

anonymous708973
09-19-2011, 18:06
Я кажи какво си й казал :)

VaMpiRKaTaaa
09-20-2011, 11:36
Самочувствие е отговора, дори да е доста високо, е по-добре от нищо.
Точно.

badsector
09-20-2011, 11:37
Правиш си купона и чакаш. Ако някоя от мацките покаже интерес и сама тръгне към теб, тогава действаш. Но ти да тръгнеш да сваляш няк'ва дето грам не я интересуваш...

gabsit000
09-20-2011, 11:45
точно от определенията,които дсваш за себе си ..от там идва и неувереността в това да заговориш момичето или по-точно как да я заговориш..трябва да имаш самочувствие и стимул да тръгнеш към даденото момиче ..не да тръгнаш с мисълта "тя пак ще ме отреже" .. дори и да те..не е единствена даваш следващата..повече надъханост от твоя страна и супеха ще те споходи..успех :)

a7sv
09-20-2011, 20:25
благодаря за съветите.. мислех си, че има някакви техники, но.. като се замислих наистина няма логика в тях, ще започна по-често да правя опити, без да го мисля кой знае колко, благодаря ви отново :)

PotniqGuz
09-20-2011, 22:15
Не знам дали темата ми е за този раздел, ама в 'секс' е пълно с простотии и реших, че тук ще получа по-добри съвети.

Ситуацията е следната:
На рожден ден/събиране е пълно с готини момичета. Супер. Една от тях ми харесва и решавам, че трябва да действам... виждам я, седнала на сепарето, отивам при нея и.. и май, каквото ѝ да кажа, звучи много глупаво и не ми обръща (почти) никакво внимание.. явно точно там ми е проблемът, че нямам никакъв подход..
Много хора са ми казвали, че трябва да послушам вътрешния си глас.. еми добре, ама идиота му с идиот като си мълчи като пън, накрая пак epic fail :\
Пускам тази тема, защото искам да разбера какво правите в този момент, да обменим малко опит (така де, аз да се поуча от вас, аз май нямам какво да обменя :D ). Сигурно звучи доста тъпо и отчаяно, ама вече го избивам на комплекси, когато заговоря за това с приятелите си..
Ии.. знам, че съм задръстен, страхлив или там още каквото се сетите, ако ще пишете само това в коментара си, по-добре не се хабете..
Благодаря ви предварително :)

Просто си грозен. Ако беше хубав... момичетата сами щяха да идват при теб, да търсят вниманието ти, да искат да се запознавате... Ако си хубав... каквото и да кажеш е готино, ако си грозен... каквото и да кажеш е задръстено.

FuckedUp
09-20-2011, 22:44
Не знам дали темата ми е за този раздел, ама в 'секс' е пълно с простотии и реших, че тук ще получа по-добри съвети.

Ситуацията е следната:
На рожден ден/събиране е пълно с готини момичета. Супер. Една от тях ми харесва и решавам, че трябва да действам... виждам я, седнала на сепарето, отивам при нея и.. и май, каквото ѝ да кажа, звучи много глупаво и не ми обръща (почти) никакво внимание.. явно точно там ми е проблемът, че нямам никакъв подход..
Много хора са ми казвали, че трябва да послушам вътрешния си глас.. еми добре, ама идиота му с идиот като си мълчи като пън, накрая пак epic fail :\
Пускам тази тема, защото искам да разбера какво правите в този момент, да обменим малко опит (така де, аз да се поуча от вас, аз май нямам какво да обменя :D ). Сигурно звучи доста тъпо и отчаяно, ама вече го избивам на комплекси, когато заговоря за това с приятелите си..
Ии.. знам, че съм задръстен, страхлив или там още каквото се сетите, ако ще пишете само това в коментара си, по-добре не се хабете..
Благодаря ви предварително :)

Просто си грозен. Ако беше хубав... момичетата сами щяха да идват при теб, да търсят вниманието ти, да искат да се запознавате... Ако си хубав... каквото и да кажеш е готино, ако си грозен... каквото и да кажеш е задръстено.
Не го слушай тоя идиот.

anonymous708973
09-21-2011, 06:06
Правиш си купона и чакаш. Ако някоя от мацките покаже интерес и сама тръгне към теб, тогава действаш. Но ти да тръгнеш да сваляш няк'ва дето грам не я интересуваш...

Тоя метод се уповава главно на разчитане на мнооого слаби сигнали от страна на момичето, примерно, че те гледа мааалко по-дълго от обичайното. Ако не е добър, дори няма да ги улови.

GetsugayaDAN
09-21-2011, 07:55
Зависи ти какъв си като личност сред приятели, ако пред тях си забавен а с момиче не можеш, приятелите са твоя коз. Един от начините да грабнеш вниманието на едно момиче, е да разговаряш със заобикалящите я хора. Тъй като целта ти не е да зарибяваш тях, а нея ще ти е по-лесно да започнеш развите на разговор с тях и да изразиш себе си. Тайно малко по-малко се вслушвай в това, което тя говори за да разбереш в момента какво я вълнува и същевременно да се отпуснеш вместо да се натоварваш с това тя как ще реагира, какво да кажеш и глупости. А ако тя мълчи и не обелва нищо, тогава измисляш нещо рисковано (питаш я нещо свързано с купона) абе сега не мога да ти дам много идеи, защото зависи от момента какъв е... Само ще ти кажа, че ако е няква кифла недей да си правиш шега от сорта (какво мислиш за кризата с гъзта) ще и дойде като АРМАГЕДОН и какво мнение ще си искара за теб неможе да си представим дори :D . (доста съм неграмотен не се сърдете плийз :oops: )

badsector
09-21-2011, 09:48
Тоя метод се уповава главно на разчитане на мнооого слаби сигнали от страна на момичето, примерно, че те гледа мааалко по-дълго от обичайното. Ако не е добър, дори няма да ги улови.
Разбира се. Нека да се научи да не мисли само за себе си, ами да е наблюдателен.

Priceless
09-21-2011, 09:55
Самочувствие е отговора, дори да е доста високо, е по-добре от нищо.

Не съм съгласна. Мен лично хората с прекалено високо самочувствие ме отблъскват.

skate
09-21-2011, 09:55
ае братле майната им на всички.като отидеш на някой купон не мисли кво сме ти казали ние,въобще не мисли нищо натоварващо.Правиш си квот ти е кеф,като видиш някоя мацка пробваш там кот ти дойде на момента пък ако не стане майната й.човек се учи от грешките си
айде живи и здрави :smt006