PDA

View Full Version : Гонене от даскало



starzzz
09-19-2011, 08:57
Значи 11 клас съм и исках да се преместя в друго училище, но директора на сегашното ми не ми позволява и като е говорил с нашите е казал ,че може само да ме изгони октомври месец... и ако ме изгонят поради отсъствия какво става след това ?! Ще мога ли да вляза в СОУ ?!
Страхувам се да не остана без средно щото ще си тегля куршума =D
Сериозно...

ledenakrasota
09-19-2011, 09:15
Просто стани частен ученик в същото ти у-ще. Няма вече за кога да го сменяш. Другият вариант е да се преместиш за 2-рия срок.

Mi6inka
09-19-2011, 11:17
И защо?

starzzz
09-19-2011, 12:27
Не... то има време просто директора не иска да ме пусне !?
Сумати приятели имам дето се преместиха миналата година по средата а аз още миналата исках и пак не ма пусна... Някакви съвети какво да направя ,че да се махна от там ?!

ledenakrasota
09-19-2011, 12:42
Не... то има време просто директора не иска да ме пусне !?
Сумати приятели имам дето се преместиха миналата година по средата а аз още миналата исках и пак не ма пусна... Някакви съвети какво да направя ,че да се махна от там ?!

Отиди в Господари но ефира по най-бързия начин. Няма право да не те пуска. Тя няма такива права. Ти сам се преместваш. Такова нещо не съществува. :)

starzzz
09-19-2011, 13:07
:D:D:D xaxaxa
Не... хаха как ще питам тях ... :D
Направо ше ма е срам после да са покажа пред някои хора :D

ledenakrasota
09-19-2011, 13:12
:D:D:D xaxaxa
Не... хаха как ще питам тях ... :D
Направо ше ма е срам после да са покажа пред някои хора :D

Тогава си остани да те е*ават. Това е такава глупост. Родителите ти не си знаят правата и какво да правят. Ще дигна скандал и ще заплашвам. Какви са тези глупости? :x

starzzz
09-19-2011, 13:16
Еми незнам ама сериозно ти казвам не издаржам и щще отида и маи*аму ше е*а на тос деградирал боклук за първи път сам толкова изнервен ,че блълскам... ще говоря с нашите пак.