PDA

View Full Version : отслабване чрез разхлабителни шоколадчета



gery4
09-19-2011, 11:45
позната (манекенка) ми сподели че от разхлабителните шоколадчета се отслабвало възможно ли е ?

xxKiFlAxx
09-19-2011, 11:56
Само с тях не . а ако ядеш само тях трябва да си вкъщи постоянно щотоо.. :D

miss_murderer
09-19-2011, 12:10
Извинявай, но това определено не е начинът да отслабнеш. Взимането на каквито и да е слабителни води до изтъняване на чревната лигавица, а оттам и до още куп проблеми- запек, подуване, стомашни болки и т.н.
Ако виждаш по- малка цифра на кантара след употреба на разхлабителни, то е само от липсата на вода- а водният баланс на тялото е изключително важен. Тези шоколадчета трябва да се употребяват възможно най- рядко, и то само когато имаш належаща нужда от тях.(даже и тогава е по- добре да опиташ с други средства- билки, някои плодове и т.н.)
Вярно е, че доста спортисти и модели използват различни очистителни преди състезания, за да "излъжат" кантара, но определено не отслабват, просто губят течности за много кратко време. Казвам всичко това, тъй като съм добре запозната, а и имам горчив опит, иначе не бих си позволила да се намесвам. Изборът е твой, но ако питаш мен не си го причинявай! Умерено хранене, повече движение, много вода и ще си ок! Успех!

KumchoValcho
09-19-2011, 13:49
Най-много да си съсипеш стомаха и храносмилането и след това да страдаш от хроничен запек

maii0099
09-19-2011, 14:11
Незнам къде ти е акъла (нищто ли4но :) ) ,но разхлабителните не са на4ин за отслабване били те 6околади или на прах4ета или на хап4ета са се вид разхлабителни гледала съм по телевизията за хора които за зимали разхлабителни за да отслабната ,но това са били краини мерки при свръх дебели хора и те разказват,4е е толкова гадно постянно ти се дриска(с изинение) и се слу4ва да се изпусне дори.Дова не е хубав на4ин за отслабване!Но ако си свръх дебеЛА ПримеРно 100 кг. дори пове4е може ,но ина4е не си засложава да се подлага6 на това.. :) :)

kamice
09-19-2011, 16:43
Най-много да си съсипеш стомаха и храносмилането и след това да страдаш от хроничен запек

Именно!

marin4itu
09-19-2011, 18:53
Чудиш се какви глупости да се занимаваш...

anonymous708973
09-19-2011, 18:56
Манекенка, кво да ти каже друго.

Разхлабителните шоколадчета помагат да отидеш до тоалетна, съответно да прибереш корема, ако е издут от това.

gery4
09-20-2011, 09:57
"Чудиш се какви глупости да се занимаваш..." само не ми стана ясно кой ви е казал че аз искам че се нахварляте така попитах дали е възможно #-o

miss_murderer
09-20-2011, 11:02
Наистина повечето от вас са доста рязки- няма нужда да е така, обяснявайте по- внимателно. На всеки се случва да е недостатъчно запознат, идеята според мен е да си бъдем полезни, не да се обиждаме...
Мисля, че аз се опитах да ти обясня, дано съм ти помогнала.