PDA

View Full Version : Проблем с приятелка..



limpk0nk3
09-19-2011, 12:02
Здравейте..Знам , че има много теми за приятелството , но така и не знам какво да правя.На 14 съм и се скарах с най-добрата си приятелка началото на лятото(проблема не беше в мен).Писахме си , но караниците продължиха. Преди да се сближим толкова тя имаше една приятелка с която беше адски близка (неразделни) и сега пак станаха най-добри приятелки..Аз го приемам твърде зле , защото аз не съм като другите , който обичат всеки втори..Бяхме много близки и сега спомените ни ме съсипват..В учелище се закачаме , но на мен ми става още по-гадно , че не е до мен..Новата и приятелка си идва само за нова година и лятото..Какво да направя? :smt072 :(

crowberry
09-19-2011, 12:06
Ами, поговори очи в очи с нея.. Виж, какъв и е проблема..

Phonique
09-19-2011, 12:09
Да разбирам че тебе чисто и просто те е заебала?И от най-добри пр сте станали на здравей и здрасти?Еми толкова ти е била най-добра приятелка,ако беше истинска приятелка би трябвало да е до тебе,независимо какви "по яки човеци" ш си намери :) И как след всяка караница има период от макс 2-3 часа и после си звъните,все едно е нямало нищо....

XinZhao
09-19-2011, 17:56
Amici vitia si feras, facis tua. — Ако търпиш пороците на приятеля си, правиш ги свои. Тя те е зарязала, защо ще търчиш при нея. При това казваш, че вината не е в теб. Поговори с нея нещата може и да се оправят, все пак. :?