PDA

View Full Version : Нискотарифни билети до Милано



lelq_zmei
09-19-2011, 18:22
Здравейте, предварително се извинявам ако темата не е на място.

Възнамерявам да замина за Милано след по-малко от месец и реших да пробвам по тънкажните самолетни билети (нискотарифните самолетни билети) Ако избера дата и си закупя билет от сега, ще ми излезе по малко от колкото от София до Варна ( 50euro) Та въпроса ми е, ако някои е пътувал с такива самолети знае ли колко точно багаж мога да взема? Не възнамерявам да мъкна глупости, просто знам че правяр проблеми за парфюмчета преси и тн....:) До колкото разбрах ми е позволен само "ръчен" багаж и ако някои знае какво точно побира той:)))


Много ще съм благодарна, ако някои отговориии:))))

ledenakrasota
09-19-2011, 18:30
Не те разбирам! Какви са тези билети? Може да си намериш всякакви и 80 евро Мадрид-София, но работата е там, че винаги се закупуват месеци по-рано. Виж в Слиз какви са тарифите и другите сайтове. Навсякъде се пътува по един и същи начин. :-o

kyon
09-19-2011, 19:03
Мисля, че имаш право на 10-20кг. багаж.
Ако искаш повече вече се заплаща ;)

Скъпи предмети като преса и тем подобни, ако можеш си ги сложи в ръчния багаж.
Там хвърлят саковете, ако нещо им хареса може да ти го вземат и после минават с "изгубило се е"..
И по малко с метала, който носиш. Ако носиш 10 железни запалки *примерно* ще те накарат 9 да хвърлиш и няма да имаш избор.


Най важните неща в ръчния, а дрешките в другия. ;)

lelq_zmei
09-19-2011, 19:10
Е мерси много:) Значи ако си взема малка чанта с най потребното, и малък сак (много малък) няма да ми направят проблем:) Ще гледам да огранича всичко:)

Violenza
10-01-2011, 14:00
С коя компания имаш намерение да летиш? Имат си отделни условия за ръчния багаж, повечето допускат максимум една чанта до 10кг.

Cantinaccia
11-15-2011, 10:11
С коя компания имаш намерение да летиш? Имат си отделни условия за ръчния багаж, повечето допускат максимум една чанта до 10кг.

Компанията е Ryanair [поне така си мисля] . И аз доскоро пътувах с нея, даже билетите бяха стигнали до 6 евро в едната посока.Но вече доколкото разбрах са спряли полетите до Милано Бергамо :?