PDA

View Full Version : Приятелството...



SacreDx17
09-19-2011, 18:59
Така , караме направо към историята.... Наскоро един от най-близките ми прятели (те са 2) си хвана гадже. В началото сичко беше наред, излиахме си ние четиримата , както преди, виждахме се , киснехме заедно.... Обаче постепенно той започна да се очуждава от нас, започнахме да се виждаме се по-рядко и по-рядко и сега не се виждаме изобщо.... Последно се видяхме на рождения му ден( преди около месец)... На мен доста ми липсва на моменти, а другият ми прятел обвинява приятелката му и аз ,честно казано, не знам вече какво да мисля... Обаче смятам, че се все пак той е прав(момчето с което си останахме) ,защото имаше една случка на бала му , при която щтях да я просна на земята с 1 удар... (той ни показваше костюма си за бала, при което аз се опитах да му оправя вратовръзката, а тя ми бутна раката и ме погледна с един злобен поглед, който сякаш казваше " Не пипай, мое!". В този момент направо.......!!!!) Сега, вярно ,че съм момиче, ама извинявай , не се познаваме от вчера! Знаем се от достатачно време , че и през ум не ми е минавало нещо такова да застане между нас....Вече не знам.... Какво мислите вие по въпроса?

annonimnna
09-19-2011, 23:08
Ми нормално е да не излиза толкова често с вас.
Намерил си е приятeлка-логично е да прекарва повече време с нея.
Поговорете все пак. Кажи му, че искаш пак да сте си както преди, че ти липсва и така. :)

SacreDx17
09-20-2011, 11:44
Е е ясно,че няма да се виждаме постоянно ,защото се пак е с гадже,но да се познаваме от 5 години, и в рамките на няма и една година да ни отебе по тоя начин и нито вест, нито кост.... Малко гадно а ?

HiGuysWhatsUp
09-20-2011, 19:13
Ахахахаа непипаймое-то ме развесели :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: Иначе си намери други приятели :)