PDA

View Full Version : Точковата диета



kittenella
09-19-2011, 20:28
Здравейте, преди да ми "скокнете" ще кажа, че не можах да намеря важната тема и затова отворих нова.Нека 4-5 човека отговорят и я заключете.Та към въпроса ми...Някой бил ли е на Точковата диета?Ако някой я е спазвал моля да сподели, защото съм много навита да я почвам, а искам да чуя от някой дали има резултат.Благодаря предварително!

xxKiFlAxx
09-20-2011, 00:44
Никаква диета не съм била никога! Защо трябва всеки да е бил?! :?

brutaLxxbunny
09-20-2011, 04:19
Точковата диета не е ли тази,с която се броят калориите? :)

Shantia
09-20-2011, 05:11
Никога не съм разбирала момичетата, които тормозят телата си с диети, но за съжаление на повечето ни се налага в един или друг момент да спазваме такава, било то по здравословни съображения или защото искаме да се вмъкнем в старите си дрехи. Писано е много по въпроса - за или против, а още повече и видове диети. Според мен винаги когато ограничиш част от храната - има ефект, но не може винаги с големи ограничения.
Специално за тази диета не съм информирана и не мога да дам съвет. Някъде в интернет имаше мнение, че преди тази диета е хубаво да се направи "въглехидратната" такава. Действала на мазнините и ги топяла.
Само внимавай, защото има вероятност килограмите да се върнат двойно и да си развалиш баланса на организма.
Успех!

kittenella
09-20-2011, 06:59
Мерси за отговорите!Да, ще обмисля да направя първо въглехидратната, може би...Колкото д Точковата диета, заповядайте -http://bglog.net/Zdrave/11509

Shantia
09-20-2011, 07:16
Диетата ми се струва много интересна. Изчислих си за мен, още с хляба направих повече от 40 точки :lol: Не знам колко е достоверно всичкото това с тези точки, но се надявам да действа, а още повече много жени са доволни и са споделили резултат, така че би трябвало да ти се получи.
Успех и да споделиш резултати!

Josefinne
09-20-2011, 07:44
Изглежда яко :)
Ако някой я е пробвал, би ли споделил дали има ефект и дали е трудна.
Аз последно бях на Японското чудо, но не издържах - има ефект и то доста добър, но е много тежка. Поне за мен :)

kittenella
09-20-2011, 08:11
Ок, аз от днес я почвам след известно време ще споделям как минава :)

eLeHaGuLbertt
09-20-2011, 18:55
Изглежда яко :)
Ако някой я е пробвал, би ли споделил дали има ефект и дали е трудна.
Аз последно бях на Японското чудо, но не издържах - има ефект и то доста добър, но е много тежка. Поне за мен :)

И аз бях на Японско чудо и не ми беше особено тежка, но смъкнах съвсем малко .. :(

А тази точковата не я разбирам.. С тези точки .. ъм. ;д

Shantia
09-21-2011, 06:44
А какво е това Японско чудо? Какво представлява? Питам, за обща култура...

anonymous708973
09-21-2011, 07:26
И сериозно ще си броите калориите и точките с всяка хапка?
Стига бе...

berrynia
09-21-2011, 08:01
тези точки не се ли ползват за хранителния режим на диабетиците? :?

badsector
09-21-2011, 10:01
Ебаси тъпнята :D