PDA

View Full Version : счупени нокти



fenpirth
09-19-2011, 21:31
та въпроса ми е понеже имах много дълги нокти и ми беше жал да ги отрежа сега си понасям последствията ноктите на двата ми палеца се счупиха, но се счупиха през пръста и искам да питам ако някои има опит дали ако си купя изкуствени нокти но такива по къси колкото да не позволяват да докосвам нищо до място където нямам нокът дали ще има ефект да ми предпазва частта от пръста която е без нокът докато отново порастат моите и покрият пръстите ми защото сега имам разстояние от ок 2-3мм без нокът и не мога да пипам нищо мерси предварително :)

Cucko0
09-19-2011, 21:34
по-добре залепи лепенка отгоре

fenpirth
09-20-2011, 04:17
аз и сега съм с лепенки обаче като не се усетя и си докача пръстите до нещо и лепенките огъват и пак ми дразни там дето ми го няма нокъта за тва питам да ли ще стане с изкуствени нокти щото те са по твърди от лепенките и надали ще се огъват при най-лекия допир

Cucko0
09-20-2011, 05:05
няма да ти е удобно с изкуствени нокти .

millmii
09-20-2011, 06:23
Ноктопластика .. :-o

Cucko0
09-20-2011, 13:51
^ не е вариант ..освен,ако не реши да си направи на всички нокти .Тогава пък ще развали нейните .

fenpirth
09-20-2011, 18:43
^ не е вариант ..освен,ако не реши да си направи на всички нокти .Тогава пък ще развали нейните .
аха

Darinella
09-20-2011, 19:05
Не ти пречи да опиташ :) А и можеш да използваш нещо за растеж и подхранване, например масло за нокти на Икаров.

fenpirth
09-20-2011, 19:41
ще пробвам :D

musS
09-20-2011, 20:11
Не ти пречи да опиташ :) А и можеш да използваш нещо за растеж и подхранване, например масло за нокти на Икаров.
при мен не действа , аз изкарах седмица с изкуствени без да ги махам ... колко могат да й пречат .. иначе в продължение на 4-5 месеца само с такива ходех ..

fenpirth
09-30-2011, 15:32
здравейте отново аз си купих изкуствените нокти и ги нося без проблем с 1 изключение не мога да открия къси и не лакирани нокти за това си купих някакви по дълги и малко заострени отпред и прецених че ще ги изрежа но като почна да ги режа и те се пукат и до няколко дни напуканото се цепи и трябва да махам нокътя опитах и след като ги изрежа да ги стопя в края със запалка но не става някои има ли някакви съвети с какво друго освен нокторезачка ще мога да ги режа или някакъв друг начин да скъсявам тенкс предварително

musS
09-30-2011, 17:32
ами на мене ми става с нокторезачка .. зависи как го правиш .. иначе няма с кво друго освен с пила .. а аз имах една такава , която беше подарък от едни изкуствени нокти .. ии беше със шкурка .. такава дето сигурно кожата може да ти свали ;xx ама бях дала 15 лв. за тия нокти се пак ..