PDA

View Full Version : Отчаяна съм искам съвет!!!



jijimiji
09-19-2011, 21:59
Здравейте! На скоро една приятелка ми каза за този сайт и реших и аз да потърся съвет, мнение или както искайте го разбирайте. Аз съм на 18 години и от 4 години чакам 21 годишният обект на моите желания да порастне и да ми обърне сериозно внимание! Той знае за моите чувства към него, но мисля, че все още не може да се усети какво да прави.. Знае, че аз искам само него и друг не мога и да погледна.. Много пъти ме е питал дали още го искам и макар да не му отговарям той сам казва: " Ти винаги ще си моя! С никой няма да ти толкова хубаво колкото с мен!'' Това ме дразни, защото той е прекалено уверен, но още повече се дразня, че това, което казва е истина, дори да не признавам пред него. Знам, че трябва да го забравя, от 4 години правя напразни опити.. Хиляди пъти сме си говорили просто като приятели, а това на мен ми е достатъчно.. Вместо "здравей!" ние се псуваме.. като куче и котка сме..Не знам какво толкова съм видяла от него и в него.. не се разбирам сама себе си, но не мога да го забравя.. знам, че трябва да си намеря друг, който наистина ще ме обича и ще оцени това, което той не оценява, но.. в главата ми е само той.. Имам чувството, че за всеки друг/а би се притеснил само за мен не.. винаги съм последна в "списъка" му.. но винаги щом стане нещо, той знае, че винаги може да разчита на мен.. Мисля си, че ако не знаеше какво чувствам, отношението му към мен щеше да е много по-добро.. Знам, че в момента изглеждам много глупаво, не знам даже какъв ми е въпроса, но искам съвет какво да правя.. Да се откажа - не мога, дори да крия аз пак си го искам! Да бъда с него - не знам колко още ще трябва да чакам да се усети, че аз може би съм единствения човек, които винаги ще е до него.. С друг и да искам не мога, аз виждам само него.. Не издържам искам съвет.. :(

mrazqkindergarten
09-19-2011, 22:12
Той как реагира, като му каза какво изпитваш?Какво ти каза, смисъл имаш ли или нямаш шанс... Защото хубаво го чакаш, но ако той не те иска няма какво да чакаш...

Chacho
09-19-2011, 22:20
"Ти винаги ще си моя!"


Докато това е така, няма да се получат нещата. Ти си му лесна, не си предизвикателство и в него се създава усещането, че си евтина стока и не си заслужаваш. Трудно достъпното е по-ценно.


Може да се държи като задник с теб, но не става на въпрос за порастване, просто няма чувства към теб. Не си губи достойнството и не му тичай по задника за всичко. Доверие и компромиси чак след като сте във връзка и сте прекарали достатъчно време заедно, пък в ранния етап отсвирвай тези, които не са готови да ти отвърнат на чувствата.

Mi6inka
09-19-2011, 22:21
Само не му позволявай да си играе с теб.

jijimiji
09-19-2011, 22:27
На въпроса как реагира.. не знам, защото не съм муго казала лично, разбрал е от страничен човек..
А за "тичането", аз просто му помагам когато ме помоли, в момента той не е много сигурен дали още го чакам.. Аз мога да съм винаги насреща за услуги, но всичко си има граници. Това, че той, както казваш, ме мисли за лесна, не е така, колкото и да искам винаги съм се дърпала настрани когато иска НЕЩО от мен..

Mi6inka
09-19-2011, 22:29
"Ти винаги ще си моя!"


Докато това е така, няма да се получат нещата. Ти си му лесна, не си предизвикателство и в него се създава усещането, че си евтина стока и не си заслужаваш. Трудно достъпното е по-ценно.


Може да се държи като задник с теб, но не става на въпрос за порастване, просто няма чувства към теб. Не си губи достойнството и не му тичай по задника за всичко. Доверие и компромиси чак след като сте във връзка и сте прекарали достатъчно време заедно, пък в ранния етап отсвирвай тези, които не са готови да ти отвърнат на чувствата.


Колкото и да не ми се иска, съм ужасно съгласна с теб 8-)

Chacho
09-19-2011, 22:35
На въпроса как реагира.. не знам, защото не съм муго казала лично, разбрал е от страничен човек..
А за "тичането", аз просто му помагам когато ме помоли, в момента той не е много сигурен дали още го чакам.. Аз мога да съм винаги насреща за услуги, но всичко си има граници. Това, че той, както казваш, ме мисли за лесна, не е така, колкото и да искам винаги съм се дърпала настрани когато иска НЕЩО от мен..

Не за секс, то и това оставаше, да му пускаш. Защо да му помагаш, да го утешаваш, да го търсиш, когато има нужда, при условие, че той не е до теб, когато ти имаш нужда. Никой не иска слугиня. Вземи си малко почивка от него, излез на няколко срещи с други момчета, ей така на пук. Може да не го забравиш, но поне ще се осъзнаеш, че той не е центъра на света.

jijimiji
09-19-2011, 22:44
Пробвах.. даже имаше период в който излизах с едно момче 3-4 месеца.. но пак не си избих тоя от главата.. Не се отказах продължих да търся ДРУГ! Но след дълги разговори по телефона аз осъзнавах, че колкото и да ме харесват, колкото и да са сериозни.. аз не мога да бъда с тях..

Chacho
09-19-2011, 22:47
По ирония на съдбата, защото не можеш да го имаш него, затова ти е такава тръпка.

Първо, какво му беше отношението към теб, когато излизаше с други?

Второ, просто не си намерила някой, който да ти завърти главата, като него. Плюс това си и самовнушаваш, и хептем зле работата.

PauLaMaRtiNi
09-19-2011, 22:48
Бих те посъветвала да се откажеш, но знам, че колкото и да се прави опити трудно се забравя човек, който искаш и в твоя случай 4 години не са малко... Просто се дръпни настрани от него, когато ти поиска услуга отказвай му.. покажи му, че вече си безразлична към него.. сложи го на нивото на всичките ти познати.. не му позволявай да те контролира и да ти размътва мозъка с глупости.. просто си набии в главата, че не съществува.. и може и да забележи, че няма вечно да го чакаш :)

jijimiji
09-19-2011, 22:58
Отношението му към мен беше много по-добро от друг път.. може би защото не беше сигурен дали имам същите чувства към него..
Този с който излизах ми беше завъртял главата.. но не явно тръпката е била само в началото.. когато всичко приключи аз осъзнах, че все още искам "незабравимия" .. Всички, които са ме заинтересували.. са го заместили точно за максимум 2-3 месеца и после.. пак.. щом той ми проговори и забравям за другите

elysunny
09-20-2011, 07:12
хм квото и дА става, човек не бива да се 'отчайва'

VaMpiRKaTaaa
09-20-2011, 11:31
Само не му позволявай да си играе с теб.
Good.
Тук се крие истината.

gabsit000
09-20-2011, 11:40
аз мисля,че безразличието ти за определено време ще го накара наистина да се замисли дали иска да е с теб или не..просто му бий игнора както се казва да видиш,че ще има ефект..покажи му,че се интересуваш и от др. момчета...че не си САМО НЕГОВА.. :) :) късмет ...