PDA

View Full Version : Секс с приятелка



vanko24
09-19-2011, 22:17
Първо : Здравейте на всички.
Имах преди около 1 година една приятелка , с която се запознахме в училище и тя проявяваше голям интерес към мен.Харесваше публикаций във фейсбук от типа ( който , хареса това иска да спи с мен ; който хареса това ще правя секс с него ).И се ,,зарибявахме" , ако мога така да го кажа , но като я опознах разбрах , че се сърди за глупости и е много тънкообидна.И все пак бях луд по нея. Разсърди ми се за поредната тъпа глупост,аз много се изнервих , но все още съм луд по нея. И сега след около 1 година тя отново ми пише и иска да се сдобрим . Аз също искам , днес си писахме около 1-2 часа ( празни приказки ) тя си има приятел , но определено съм на 100% сигурен , че ако се постарая ще я имам. Тя е девствена , но страно , че харесваше такива публикаций от типа , който споменах по горе. Разбрах , че е ходила у приятеля си , целували се , но не се е стигнало до секс , тъй като тя каза , че докато не стане на 18 няма да си легне с никой . Да кажем , че успея да съм с нея , как бих я накарал да си легне с мен ( и преди сам го правил с момичета ) при положение , че я е страх и иска да стане на 18 преди да пробва. Ясно , ще прекараме дълго време заедно , ще отидем унас , но ако се дърпа какво да правя ? ТЪРПЕНИЕ казват хората , но аз не искам и само секс с нея искам и връзка . Но сексът мисля , че ще бъде проблем . Та, дайте съвет как да я разубедя и да я вкарам в леглото . Мерси предварително :)

annonimnna
09-19-2011, 22:20
Ами създайте си първо свястна връзка.
След това спечели доверието й, покажи й колко държиш на нея а-у..
Покани я у вас, поцелувайте се, възбуди я и тя сама ще ти скочи. 8-)
Пробвай...

anonymous708973
09-20-2011, 05:34
Да спечелиш доверието на момиченце, което си дава такива глупави обещания, ще трае няколко(стотин) месеца.

silverRose
09-20-2011, 07:59
Уж не искаш само секс, ама май така излиза. Ако държиш на нея, няма да я притискаш.

09-20-2011, 08:15
Кажи й "ще чакам докато си готова". Действа при такива дето "ще се пазят до 18" :-D

TheManTheLegend
09-20-2011, 08:50
Уж не искаш само секс, ама май така излиза. Ако държиш на нея, няма да я притискаш.
И кво ако е на 16 ще чака 2 години ли ;)
Ами ако през това време скъсат или пък малко след като почнат да правят секс скъсат?
Не става 2 години да чакаш 2 месеца секс и отново и отново

silverRose
09-20-2011, 09:17
Уж не искаш само секс, ама май така излиза. Ако държиш на нея, няма да я притискаш.
И кво ако е на 16 ще чака 2 години ли ;)
Ами ако през това време скъсат или пък малко след като почнат да правят секс скъсат?
Не става 2 години да чакаш 2 месеца секс и отново и отново

Ама аз не казвам, че съм съгласна с нейното решение. Такива заричания не са ми ясни. Казвам само, че той мисли за секса преди да е сигурно дали ще има дори връзка, а твърди, че не иска само това.

Darinella
09-20-2011, 12:26
Уж не искаш само секс, ама май така излиза. Ако държиш на нея, няма да я притискаш.

+++

badsector
09-20-2011, 12:30
Недей да тръгваш с мисълта, че първоя трябва да е "твоя", за да правите секс. Просто някой път, когато сте се разлигавили, отидете у вас. Ще започнете да се натискате, да се обарвате, после лека полека сваляш необходимите дрехи, малко френска, докато съвсем полудее и действаш.

vanko24
09-22-2011, 20:45
Мерси за коментарите . Тя е по-особена. Правил сам секс с други , но тя е различна . Нали бяхме скарани и тя сега ме мисли за ... как да кажа ... може би за някой едва не , който не може да има , НО ГО ИСКА , иска да е приятелка с мен , а ако това се случи не изключвам възможността да я заведа унас

disparate
09-22-2011, 21:12
давай , опитай се, щом как да кажа има "игра" , ако наистина стигнете до връзка, и я накараш да се чувства сигурна във "вас" ще успееш. :)

kyon
09-22-2011, 21:40
Кажи й "ще чакам докато си готова". Действа при такива дето "ще се пазят до 18" :-D

:lol: :lol: :lol: 8-)