PDA

View Full Version : Имам голям проблем,моля ви помогнете ;(



angell93
09-20-2011, 07:44
Проблема ми е следния:Преди 1 година почина нелепо гаджето ми,което адски много обичах и много държах на него,просто живота ми се срина,бях се затворила в себе си,не излизах от къщи с месеци,но някой мой приятелки ме върнаха доста трудно към нормалния живот,мислех си че всичко е минало,но жестоко съм грешала..Преди 5 месеца тръгнах с едно момче,на възрастта на приятеля ми...Проблема е че той иска много да правим секс,но все не става...Не знам колко пъти вече съм се заканвала да го направя с него,и в последния момент се сещам за починалия ми приятел,спомням си миговете прекарани с него и все се отказвам..Моля ви,дайте ми съвет,не знам какво да правя,а момчето ми остава много обиден от това,но нещо в мене все ме спира :o :cry: :cry: :cry: :cry:

Fiction7577
09-20-2011, 07:48
ТРОЛ?

Все пак историята относно починалото момче е тъжна, дано не лъжеш, че с такива неща шега не бива...

Сериозно ти отговарям: Значи не си готова за нова връзка. Ако трябва си прекратете за малко тези отношения. От теб разбирам, че другото момче още не си го забравила. Явно трябва време.

silverRose
09-20-2011, 07:55
И аз се надявам да не лъжеш. Момчето, с което си сега трябва да разбере, че част от сърцето ти може би винаги ще е заето. Не трябва да се обижда. Но не бързай към следващата стъпка, защото е ясно, че не си готова.

SisiStrange
09-20-2011, 08:06
Правилно си постъпила, че си се върнала към живот. Според мен подсъзнателно се самообвиняваш и се чувстваш все едно му изневеряваш с новото момче. И сигурно вътрешно си мислиш, че е трябвало още да страдаш и тн. Но не е така. Колкото по-бързо се върнеш към нормалното, толкова по-добре.
Не се мятай веднага на секса. Започнете с повече гушкане, с повече докосване, любовна игра... пристъпвай лека полека.

amalita
09-20-2011, 09:56
Правилно си постъпила, че си се върнала към живот. Според мен подсъзнателно се самообвиняваш и се чувстваш все едно му изневеряваш с новото момче. И сигурно вътрешно си мислиш, че е трябвало още да страдаш и тн. Но не е така. Колкото по-бързо се върнеш към нормалното, толкова по-добре.
Не се мятай веднага на секса. Започнете с повече гушкане, с повече докосване, любовна игра... пристъпвай лека полека.

+1
А и не можеш вечно да живееш в миналото .

DiabolicalSoul
09-20-2011, 11:03
психолог???[/img]

naksdy
09-20-2011, 12:00
Просто явно ти е рано за нова връзка. Излизай с приятели, гледай да се забавляваш, недей се затваряй сама вкъщи. Разберете се с момчето да изчака, или ако не може не му давай празни надежди. Полека-лека ще срещнеш някой, с който да се допълвате напълно и който да те накара да се отпуснеш. Явно просто не е сега момента.
Времето лекува...

TheGuardian01
09-20-2011, 12:11
Разкажи на сегашния ти приятел, ВСИЧКО, за момчето, което е починало.
Така най-лесно ще разбереш какви са му намеренията. Ако е момче на място, на секундата ще осмисли за какво става дума и ще ЧАКА , колкото трябва (дори би трябвало да се примири, че секс може и да не правите). Това не е като чакането при девствените пу*ки, които си мислят, че като държат на сухо приятелите си по 6-12 месеца, ще се обичат цял живот след т'ва. Това е оправдано чакане и ако е пич, ще схване веднага. Другият вариант е да му кажеш и да те зареже- тогава просто е ПРОСТ кавал.
За мен т'ва е най-правилното решение, в ситуацията- със споделянето, ще дойде и близостта. А аз мисля, че ти имаш нужда точно от това с него- двамата да споделяте болката ти. Айде успех :-)
П.С. : Ееееххх, от една такава връзка, при такива обстоятелства, к'ви стоманени отношения могат да се получат, та за цял живот. Само мога да си мечтая, за нещо подобно :oops: :)

Darinella
09-20-2011, 12:23
Обясни на момчето за какво става въпрос. А и съм сигурна, че предишният ти приятел би искал да си щастлива и да продължиш напред. :)

badsector
09-20-2011, 12:25
Щом сегашния ти се прави на кифла, затова че не му пускаш, е ясно какво иска от теб. Зарязвай го и си търси друг. И без това явно ти е рано още за връзка.

dami666
09-20-2011, 17:09
Мисля,че трябва да си дадеш време..Също,както беше казал някой по-горе,и психолог може да помогне..

angell93
09-20-2011, 18:07
Обичам го повече от всичко на този свят,той беше всичко за мене,не мога да живея без него..Липсва ми ужасно,всяка вечер плача безутешно прегръщайки една негова горница която ми подари майка му..Искам само той да си дойде,не искам секс,не искам нищо..Болката не спира,става все по голяма..Не го пожелавам и на най-големия си враг..Когато гледам как някой съученички са със гаджетата си с който са заедно от 8-9 клас ми се плаче...Определено за такива случай мога твърдо да кажа-ВРЕМЕТО НЕ ЛЕКУВА,ЗА ТАЗИ БОЛКА НЯМА ЛЕК! :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :-#

TheGuardian01
09-20-2011, 18:21
Обичам го повече от всичко на този свят,той беше всичко за мене,не мога да живея без него..Липсва ми ужасно,всяка вечер плача безутешно прегръщайки една негова горница която ми подари майка му..Искам само той да си дойде,не искам секс,не искам нищо..Болката не спира,става все по голяма..Не го пожелавам и на най-големия си враг..Когато гледам как някой съученички са със гаджетата си с който са заедно от 8-9 клас ми се плаче...Определено за такива случай мога твърдо да кажа-ВРЕМЕТО НЕ ЛЕКУВА,ЗА ТАЗИ БОЛКА НЯМА ЛЕК! :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :-#
Тогава к'во правиш с т'ва момче в момента? :?
За такива психически травми за нужни години. Пак подчертавам- ГОДИНИ , за възстановяване.

anonymous708973
09-20-2011, 18:37
Лекува времето...

g1lzaTa
09-20-2011, 18:38
Обясни на момчето за какво става въпрос. А и съм сигурна, че предишният ти приятел би искал да си щастлива и да продължиш напред. :)

+1 :?

theseveredgarden
09-20-2011, 19:27
Просто не си влюбена в него ;)