PDA

View Full Version : Къде в Пловдив? Пръстен-цвете?



maini4ka_sladka
09-20-2011, 11:09
Здравейте! Искам да ви попитам, ако знаете къде в Пловдив мога да намеря голямо разнообразие от пръстени? Не искам да са от благороден метал, а по-скоро за аксесоар към дреха и да са с регулираща се широчина. Най-вече се интересувам от пръстени-цветя. Интересуват ме подобни:
http://www.fabcrush.com/wp-content/uploads/2008/06/kjlan2020324066_prod_medium_v1_m56577569831135870-horz.jpg
http://www.flowerrings.org/wp-content/uploads/flower_rings.jpg
Искам да са големи пръстени, а не миниатюрни. Не съм сигурна дали в Бижуленда има подобни големи или са само малки, а не ми се обикаля целият град, така че помагайте ако знаете :-)

vesito95
09-20-2011, 14:39
мисля, че в индийския магазин на главната бях видяла такива ... този който е само с дрънкулки ... и на улицата , която е перпендикулярна на главната и на отец паисий има един китайски или какъвто се води там, вътре продават дрехи, обувки и джунджурии и там провери ...
В бижуто май нямаше точно такива големи

дано да съм ти помогнала :)

maini4ka_sladka
09-20-2011, 15:07
Много благодаря за отговора! Ще проверя на тези места, а ако някой друг има предложения да казва, ще съм много благодарна!

anonymous708973
09-20-2011, 18:14
Бижуленд, индийските, Кенвело.

Друг вариант е да си купиш такова цвете, само че на шнола, отчупваш я и закачаш цветето на регулираща се халка (ще намериш такава в Бижуленд).

maini4ka_sladka
09-20-2011, 18:37
Бижуленд, индийските, Кенвело.

Друг вариант е да си купиш такова цвете, само че на шнола, отчупваш я и закачаш цветето на регулираща се халка (ще намериш такава в Бижуленд).
Това е интересно предложение! Лесно ли става самото закрепяне на цветето към халката? Пробвала ли си? А за бижуленд сигурна ли си, че има подобни големи или са само малки? Защото все си мисля, че щях да забележа ако има такива големи. В Кенвело как се движат цените на дрънкулките?

anonymous708973
09-21-2011, 06:15
С "Капчица" ще стане.

Иди в Бижуленд и провери, не вярвам да нямаш път към центъра.
Кенвело в момента имат намаление, купих си синджир с висулка за 10 вместо за 20, обеци за 5 вместо 12.

maini4ka_sladka
09-21-2011, 10:52
С "Капчица" ще стане.

Иди в Бижуленд и провери, не вярвам да нямаш път към центъра.
Кенвело в момента имат намаление, купих си синджир с висулка за 10 вместо за 20, обеци за 5 вместо 12.
Супер. Иначе Бижуленд ми е първи в списъка за проверка, което включва и този на пешеходния. Благодаря за полезните съвети! И отново казвам, ако някой има и други предложения да свирка. Колкото повече, толкова по-добре!