PDA

View Full Version : Шофьорска книжка от училище



SurfSky
09-20-2011, 11:10
Хора значи аз съм в училище с паралелка ''Двигатели с вътрешно горене''.Та ще имаме курсове за шофьори от училище,и някой да знае дали тя ще е безплатна.......?

CaSsIe
09-20-2011, 19:54
Питай в училището ти, съмянвам се накой тук да знае. Но ако си в Макгахан ( защото не споменаваш в кое си, пък и това е единственото у- ще за което се сещам, в което взимат книжка) тогава имаш огромни намаления за книжката и тя ти излиза почти без пари.

SurfSky
09-21-2011, 13:14
Питай в училището ти, съмянвам се накой тук да знае. Но ако си в Макгахан ( защото не споменаваш в кое си, пък и това е единственото у- ще за което се сещам, в което взимат книжка) тогава имаш огромни намаления за книжката и тя ти излиза почти без пари.Аз знам че е без пари (плащат се само листовките 30-40 лв,)ама едини приятели спорят че няма как да е без пари

risti
09-26-2011, 15:31
Поне в моето училище е безплатно. Има си и инструктор, и учебна кола, принадлежаща на училището.

ZloboMiR
09-26-2011, 16:09
Питай в училището ти, съмянвам се накой тук да знае. Но ако си в Макгахан ( защото не споменаваш в кое си, пък и това е единственото у- ще за което се сещам, в което взимат книжка) тогава имаш огромни намаления за книжката и тя ти излиза почти без пари.Аз знам че е без пари (плащат се само листовките 30-40 лв,)ама едини приятели спорят че няма как да е без пари
Точно пък листовките му е най-малкия проблем да намери без пари.