PDA

View Full Version : ключ моля



DragonLady
09-20-2011, 11:55
...

Irti
09-20-2011, 12:08
Прочетох ти малко предишни коментари... мъжете еди какво си.. всички еди какво си.. тоя за забавление.. тоя за връзка.. тоя за баничка с боза.. скачаш от цвят на цвят и накрая си намери майстора..

Не го търси и ти.. изчакай да те потърси, ако това не стане.. си знаеш.. :)

ruriiina
09-20-2011, 12:12
В университета ще сте повече време заедно и ще имате контакт, след това можете да си изясните какво да правите. А за това отблъскване изведнъж, сигурна ли си, че и той няма някакви чувства към бивша или друго момиче и просто да се страхува да се обвърже ... не знам на мен на такова ми прилича :-o

SunT
09-20-2011, 12:13
Така като гледам май той е решил че сте прибързали и те е отрязал.Или пък не е мислел да започвате връзка изобщо.Тези неща за нараняването наистина звучат глупаво.Както каза Ирти - не го търси.Или нещо се е шашнал(малко вероятно) или просто не те иска.

DragonLady
09-20-2011, 12:16
***

Irti
09-20-2011, 12:19
Всъщност няма грам злоба в този коментар. Исках да ти помогна. :)

Колкото повече го търсиш толкоз по-зле за теб.. тичаш му по гъза - прави си каквото иска с теб.. личен опит все пак.. хъх

Просто му сложи игнор и толкоз. :)

DragonLady
09-20-2011, 12:23
Всъщност няма грам злоба в този коментар. Исках да ти помогна. :)

Колкото повече го търсиш толкоз по-зле за теб.. тичаш му по гъза - прави си каквото иска с теб.. личен опит все пак.. хъх

Просто му сложи игнор и толкоз. :)

Това за намерила си си майстора си е баш злоба ...

Irti
09-20-2011, 12:27
Не ми се спори, но хайде от мен да мине - права си. :-D Пак ще се повторя - игнор. Все пак той е много по-ефикасен от всичко друго. Опитай. :)

gabsit000
09-20-2011, 12:28
и аз съм в подобна ситуация..за него това си е било чист флирт..всички се обясняват..как не са искали да те наранят...че си прекалено добра за тях,че в момента не искат обвързване,че си много яко момиче,ама не си за тях..дрън дрън блаааааааааа блаааа...просто грешка ти е била че бързо си хлътнала..дано по-бързо се отърсиш ... :) :) :)

SisiStrange
09-20-2011, 12:35
Според мен те е приел за твърде лесна.
На една определена възраст нещата вървят по-бързо (в смисъл вече не чакаш 3 месеца за секс и не се целувате около 3тата среща), но пак в рамките на 2-3 дена да стигнете почти до секс...
Този го забрави.
И при следващия давай по-бавно. Повече си говорете, излизайте няколко пъти, опознайте се преди да тръгнете и да стигнете чак дотам. Да му поспечелиш интереса, да му дадеш шанс да научи нещо повече за теб, което да го накара да иска да научава още и тн.

TrickyAngel
09-20-2011, 12:41
На мъжете това оправдание им стана доста клиширано -.- Спри да го търсиш и да се унизяваш, ако той иска ще те потърси... В момента знам какво изпитваш, защото и аз съм в почти същата ситуация ...само където няма да го видя никога повече...

ledenakrasota
09-20-2011, 12:49
Аз бих го потърсила просто за разговор и да решим какво що без заобикалки и бай бай, ако се наложи. :)

DragonLady
09-20-2011, 15:19
Мерси за съветите! За сега няма да го търся, но не мисля, че и той ще ме потърси. Нито съм лесна, нито ще се унижавам заради мъж.

anonymous708973
09-20-2011, 17:17
Според мен те е приел за твърде лесна.
На една определена възраст нещата вървят по-бързо (в смисъл вече не чакаш 3 месеца за секс и не се целувате около 3тата среща), но пак в рамките на 2-3 дена да стигнете почти до секс...
Този го забрави.
И при следващия давай по-бавно. Повече си говорете, излизайте няколко пъти, опознайте се преди да тръгнете и да стигнете чак дотам. Да му поспечелиш интереса, да му дадеш шанс да научи нещо повече за теб, което да го накара да иска да научава още и тн.

+
Не те е харесал. Това за нараняването и другите щуротии са просто оправания, които не би трябвало да излизат от устата на един мъж.

elysunny
09-20-2011, 18:07
чакай ся, ти коя от двете сестри си ?
тая с гаджето къдет има дете или другата

Sh@d0w
09-20-2011, 19:20
Отрязал те е по деликатния начин.

А ти много грешно го раздаваш,защо се впускаш изведнъж и прибързваш със всичко.Изчаквай малко,поопознавай човека,не после да се вайкаш по форумите.Хубаво се зарибяваш,но имай мярка.Преди да предприемеш нещо,трябва да си сигурна че другата страна си заслужава.

В случая не е било така.

DragonLady
09-20-2011, 19:46
чакай ся, ти коя от двете сестри си ?
тая с гаджето където има дете или другата

Сестра ми вече не използва моя ацц, има си нейн, а кретена със детето го заряза преди много време ;)

Пантерке, да ти кажа честно не вярвам да не ме е харесал, щом така не награби ... Абе както и да е той губи, не аз.

kyon
09-20-2011, 20:15
Не те е харесал. Това за нараняването и другите щуротии са просто оправания, които не би трябвало да излизат от устата на един мъж.

asp1r1n94
09-20-2011, 20:46
Е добре не иска да се виждате и те блокира от скайп ,фб и т.н... няма логика

DragonLady
09-21-2011, 14:42
***

NoMore
09-21-2011, 16:48
Това за нараняването е било тактичен начин да те отреже. За няколко пъти излизане... ти е чак толкова гадно? Вярно много бързо се привързваш! Според мен нищо не можеш да направиш, оставяш го и продължаваш напред! Пък и да ревеш цяла нощ почти за някакъв дето си излиза с него 5 пъти? Еми странно е научи се да не хлътваш толкова бързо, защото не е на добре!

valdesbg
09-21-2011, 17:35
Била си заместител, на нещо или някой. След като въпросния някой се е върнал ти не си била нужна.

Просто обяснение. Иначе опечена работа не се оставя от мъж току така. Кофти четееотрязал попуткенски начин.

DragonLady
09-21-2011, 17:57
Като каза путенски начин ... ами то от ден на ден мъжете се превръщат все повече и повече в мъжки п**ки

leadyflame
09-21-2011, 18:00
Като се сетя колко по путенски начин има за отказ, чак не знам каква реакция да направя :booooomb:

ledenakrasota
09-21-2011, 18:02
Чудя се има ли смисъл на 26ти или като започна с лекциите да поразпитам за него. Ако го направя съм сигурна, че ще излезе нещо. Все пак има доста специфична фамилия, а и не всеки е отговорник на курса, било то и само за определена специалност.


Алоооооооооооо, момиче?!?!? :shock: Престани за да не дойда да те набия. Разбирам, че си влюбена, но си патка загубина . :-o

valdesbg
09-21-2011, 18:03
Има един израз - Мъжете имаме ташаци само за ебане,но не и за да отглеждаме деца!

Лошото е че все по често се убеждаваме в правотата на израза. И че на никой не му пука особено много.

SisiStrange
09-21-2011, 18:15
Има един израз - Мъжете имаме ташаци само за е**не,но не и за да отглеждаме деца!

Лошото е че все по често се убеждаваме в правотата на израза. И че на никой не му пука особено много.
Глупости. Мога и с главни букви да го кажа. И се очудвам, че точно ти го казваш.

DragonLady
09-21-2011, 22:08
****

Azoria
09-21-2011, 22:39
Не се заблуждавай повече! Защо изобщо пак си му писала. Той не те е харесал щом ти е наговорил ония глупости. Сега най-вероятно му се иска и се е сетил,че ти си му в кърпа вързана. Моят най-добър съвет е - забрави за него. Дай си колкото време е нужно,но не се прецаквай още толкова. :?

DragonLady
09-21-2011, 23:43
****

GetsugayaDAN
09-21-2011, 23:54
Не се заблуждавам. Цялата работа била, че на 2пъти като беше по груб и аз се дръпнах той помислил, че ми е причинил болка и не могъл да си го прости. Тръгнал си от страх да не ме нарани физически, което за него е психическа болка. Общо взето разяснихме си кое как и защо и живот и здраве може и да го видя утре.

Прекалено си доверчива.. не казвам, че те лъже ама си имай едно на ум. Много е странно, но имам вътрешно чувство, че е искрен и не е лошо момче. Въпреки, че това, което пишеш си излиза като използвач :D

Azoria
09-22-2011, 00:00
Не се заблуждавам. Цялата работа била, че на 2пъти като беше по груб и аз се дръпнах той помислил, че ми е причинил болка и не могъл да си го прости. Тръгнал си от страх да не ме нарани физически, което за него е психическа болка. Общо взето разяснихме си кое как и защо и живот и здраве може и да го видя утре.
Страшно си заблудена,ама направо нямам думи да ти опиша как изглеждаш отстрани. Много ясно,че все нещо ще измисли да ти каже,нали си има цел. Могъл е повече да се постарае обаче,но защо ли,ти и на тея глупости му вярваш... :? :? :?

DragonLady
09-22-2011, 00:06
Едното на ум винаги си го имам ;) Просто няма да избързвам отново с чувствата. Дори и да съм се заблудила, е гледам да си прекарам добре с него пък нататък каквото стане :)

balu4ka
09-22-2011, 03:57
Едното на ум винаги си го имам ;) Просто няма да избързвам отново с чувствата. Дори и да съм се заблудила, е гледам да си прекарам добре с него пък нататък каквото стане :)

Да,като се замисля си доста лесно манипулирана.Явно,ще ти трябва малко опит.Ако,продължаваш да си толкова наивна,единствено ти ще губиш от всичко.Както казват "Бий ме ,аз те обичам " (:.След време ,няма да се учудя ,че и това ще стане.

SisiStrange
09-22-2011, 06:34
И според мен това е голяма глупост.
И какво като те е "наранил" два пъти? Казала си му по-леко, ами да започне просто по-внимателно и нежно? Не да прави световна драма. Според мен яко те лъже.

anonymous708973
09-22-2011, 07:20
Тръгнал си от страх да не ме нарани физически, което за него е психическа болка.

И така завърши 3987 на латиноамериканския сериал "Прее**ната Изаура".

bloodyF
09-22-2011, 11:36
Според мен яко те лъже.



ооо да!
супер яко се гаври с тебе...
тъй че или си намери друг, или не му се доверявай на 100%