PDA

View Full Version : Съвет ??? От момичетата



2N3055
09-20-2011, 14:16
Значи искам да ми кажете момичета

Ако някой иска да ви заговори в рейса за какво бихте искали да ви каже или нещо от сорта ..


или някой не толкова изтъркан лаф

Chacho
09-20-2011, 14:24
Заговори ги за обувките, ще ти се разтопят в краката.

fenkaaa
09-20-2011, 14:25
Ами не знам,не живея в толкова голям град,че да пътувам постояно с рейсове,но ако се случи.. едно здравей,как си .. макар и изтъркано,ще прозвучи добре :)

2N3055
09-20-2011, 14:29
Проблема е че днес опитах 1 во със здравей как си И ми каза "Момче или ти е малка или не си на земята""

2 рия път опитах и и казах " Тва извинявам се да те попитам кой клас си"
Говоря за учебници.. И говорят все пак ... Не са кифли не знам .... А относно обувките не знам мисля че ще изглеждам като глупак ...

Chacho
09-20-2011, 14:33
Аз се шегувах. Върни им бе. "или не си на земята" Е, duh, возиш се в автобус. Shit test, баце, да те проверят дали си заслужаваш. Eволюционно филтриране.

И аз лично не бих питал "как си". Не я познавам, въобще не ме вълнува как е, все още. Здрасти, винаги ли носиш зелени чорапи?

Phonique
09-20-2011, 14:36
Проблема е че днес опитах 1 во със здравей как си И ми каза "Момче или ти е малка или не си на земята""



Ехеххехе стига бе,сериозно ли така ти е отвърнала ? :razz:

umri
09-20-2011, 14:37
Няма особено значение какво говориш, а как точно го казваш, как изглеждаш, погледът също е важен, цялата ти физиономия, стойката. Ако излъчваш това, което трябва да излъчваш и си направил някаква невербална комуникация с момичето, тогава думите не са фактор, а са просто формалност за да й вземеш телефона, например. Важното е да казваш това, което си решил да казваш спокойно, уверено, със самочувствие и да е на място. Не, например, с някаква да се гледате, да се усмихвате и двамата и накрая да я питаш колко е часът...

Chacho
09-20-2011, 14:40
Няма особено значение какво говориш, а как точно го казваш, как изглеждаш, погледът също е важен, цялата ти физиономия, стойката. Ако излъчваш това, което трябва да излъчваш и си направил някаква невербална комуникация с момичето думите не са фактор, а са просто формалност за да й вземеш телефона, например. Важното е да казваш това, което си решил да казваш спокойно, уверено, със самочувствие и да е на място. Не, например, с някаква да се гледате, да се усмихвате и двамата и накрая да я питаш колко е часът...

И темата се изчерпа.

umri
09-20-2011, 14:47
Мани. ;д Ше се научат, може би. Днеска пак си правих социални експерименти в рейса. Седа аз на четворката за инвалиди и срещу мен една по-малка. Усетих я, че нещо и беше неудобно в кожата й и почнах да я гледам едно такова, да си засичаме погледите, и направи няколко кръга обратно по часовниковата с очите без да спира, после като излезе пак погледна и отмести бързо. Много jailbait и не беше особено мой тип и си прайм експериментос ;д Тва малките толко ги хакат тия хормони в главата, че нема оправия.

2N3055
09-20-2011, 14:49
Аз мисля че не се изчерпала .... :o :o

liliii
09-20-2011, 15:28
Няма особено значение какво говориш, а как точно го казваш, как изглеждаш, погледът също е важен, цялата ти физиономия, стойката. Ако излъчваш това, което трябва да излъчваш и си направил някаква невербална комуникация с момичето, тогава думите не са фактор, а са просто формалност за да й вземеш телефона, например. Важното е да казваш това, което си решил да казваш спокойно, уверено, със самочувствие и да е на място. Не, например, с някаква да се гледате, да се усмихвате и двамата и накрая да я питаш колко е часът...
+1 И най- вече увереност.. момичетата не харесват срамежливи и страхливи мъже. Като се замисля първото нещо, което ме впечатлява е характера.. Дори и да не си кой знае колко хубав, ако си уверен и с поне малко чувство за хумор, много повече ще ми допаднеш.. отколкото някой супер красавец, който не смее да ми каже една дума.

anonymous708973
09-20-2011, 17:15
Мани. ;д Ше се научат, може би. Днеска пак си правих социални експерименти в рейса. Седа аз на четворката за инвалиди и срещу мен една по-малка. Усетих я, че нещо и беше неудобно в кожата й и почнах да я гледам едно такова, да си засичаме погледите, и направи няколко кръга обратно по часовниковата с очите без да спира, после като излезе пак погледна и отмести бързо. Много jailbait и не беше особено мой тип и си прайм експериментос ;д Тва малките толко ги хакат тия хормони в главата, че нема оправия.

Каква беше целта на експеримента? Нещо не загрях.

Честно, радвам се, че не се налага да заговарям хора в автобуса.
Да живее интернет :Д

SuNsEt
09-20-2011, 17:15
Веднъж бях свидетел на една интересна случка.В автобус седят един срещу друг по двойки 2 момичета и 2 момчета.Момчетата явно ги харесаха и единият:
-Здрасти,ти от тук ли си?
-Ъм...да...(другата до нея я бута да не казва,ноо..)
-Аха ии какво правиш?
-Ами прибирам се.
-Ясно...
Започнаха да си говорят някви неща,казаха си имената,запознаха се.
момчето:
-Може ли телефонният ти номер?
момичетата се споглеждат.
-Еми..не знам,аз не го давам на непознати.
-Е айде моля ти се.
-Добре айде...
и даде някъв номер.
-Сега ще ти кликна.
При което телефонът и не се чува от никъде да звъни.
Ии...после вс в автобуса разбраха,че тя е дала грешен номер,а на момчетата им стана много сконфузно. 8-)

anonymous708973
09-20-2011, 17:24
Еми, нормално. И аз не виждам как с 5-минутен разговор ще ми вземе телефона. Фейсбук, скайп - да. Ама с телефона вече внимавам, щото никак не е приятно да си под обстрел.

umri
09-20-2011, 20:31
Каква беше целта на експеримента? Нещо не загрях.

Честно, радвам се, че не се налага да заговарям хора в автобуса.
Да живее интернет :Д
Целта беше FUN FUN FUN FUN

http://www.youtube.com/watch?v=zzfQwXEqYaI&feature=player_detailpage#t=46s

Stan4o123
09-21-2011, 05:27
Каквото и да кажеш,ще изглеждаш леко жалък и отчаян...в рейса да ходиш да ги заговаряш...досада!

ilia_92
09-21-2011, 05:38
МНого добре зададен въпрос, но май сме по-добри в сглобяването на усилватели, 2N3055. Успех! (и с 2-те)

2N3055
09-21-2011, 07:56
Естествено че съм по добър в сглобяването на усилватели... Но това е друга тема ... Сега тая тема ми се върти в главата ... :? :? :? :o :o :( :(

bitchwolf
09-21-2011, 08:22
в тия времена..абе ако някой ме заговори се чудя къв ли е пък тоя ненормалник и честно казано повече бих се изплашила отколкото да му дам квото и да е..дори името си :д не, сериозно..гоненици много слава Богу че живея близо до спирката :д ако попаднеш на такава като мен нищо няма да ти помогне независимо от подхода : )