PDA

View Full Version : Живот



portofc98
09-20-2011, 16:28
Егати драмата е тоя живот като се има предвид, че съм само на 13... Любов, приятели, даскало и т.н.
На един 7класник тия години протичат много идиотски... отиваш на училище - приятели, псувни, побой и т.н. и т.н. след училище виждаш се със бившето си гадже, което си харесвал само заради циц**е... истинската ти любов, която пък те мисли просто за добър приятел ходи с най-добрия ти приятел. У вас майка ти те занимава с простотии като миене на чинии, прахосмукачки и т.н. Имам чуството, че съм на 25 ... И вашия живот ли е такъв по дяволите?!?!?!

kindergarden
09-20-2011, 16:30
Само едно мога да кажа : :lol:

portofc98
09-20-2011, 16:34
да и на мене ми се иска да го кажа...

Phonique
09-20-2011, 16:37
Пфт,големи проблеми имаш....от пубертета е,споко ;)

Anichkaxxwee
09-20-2011, 16:50
И аз съм така .. :( :(

portofc98
09-20-2011, 17:01
И аз съм така .. :( :(
и даже слушаш грийн дей :)

Anichkaxxwee
09-20-2011, 17:07
И аз съм така .. :( :(
и даже слушаш грийн дей :)

Естествено 8-) 8-)

martito2
09-20-2011, 17:08
Мислех си, че само аз съм така :дд

anonymous708973
09-20-2011, 17:10
Така ти минава денят на седмокласник?
Щото моят минаваше в зверско решаване на тестове.

portofc98
09-20-2011, 17:35
Така ти минава денят на седмокласник?
Щото моят минаваше в зверско решаване на тестове.
чакай бе пич 20 септември кви тестове ??? :-D

gabsit000
09-20-2011, 17:46
а кво те чака от сега нататък ...... :X:X:X ти ако се оплакваш за тия неща..по-добре си тегли ножа..живота ще става все по-труден и скапан и на никого няма да му е зор товa изнася ли ти или не ..така че успех .. :) :)

SmilezZz
09-20-2011, 17:56
Момче , я се осъзнай. На 13 си си , а говориш все едно си вече на 30 и си се отказал напълно от живота. А и въпросната "истинска любов" надали е такава, но няма да се впускам в подробности.

Животът ти е такъв , какъвто си го направиш. Стегни се. Никой не може да те накара да направиш това , което не искаш.

За момичето - трябва да приемеш това , че тя харесва най - добрия ти приятел и явно са си щастливи , не се бъркай в чуждите взаимоотношения.

elysunny
09-20-2011, 18:01
Егати драмата е тоя живот като се има предвид, че съм само на 13...

хм дам, дотук четох

TheBeliever
09-20-2011, 18:47
След години ще се молиш за такъв живот и такива "проблеми".

На този етап драмата е само в твоята глава. Като пораснеш ще го осъзнаеш.

thegreenzombie
09-20-2011, 18:53
пфф... да ти имам проблемите :D да харесваш 13-годишна заради циците си е направо постижение :razz:

musS
09-20-2011, 19:04
а кво те чака от сега нататък ...... :X:X:X ти ако се оплакваш за тия неща..по-добре си тегли ножа..живота ще става все по-труден и скапан и на никого няма да му е зор товa изнася ли ти или не ..така че успех .. :) :)
+

GetsugayaDAN
09-20-2011, 20:15
Това да помагаш вкъщи не е проблем, зависи ти как си го правиш. Пък и по този начин ти се изграждат навици,характер.

portofc98
09-21-2011, 07:53
аз си и знаех, че половината от отговорите ще са мрън-мрън...
Момче , я се осъзнай. На 13 си си , а говориш все едно си вече на 30 и си се отказал напълно от живота. А и въпросната "истинска любов" надали е такава, но няма да се впускам в подробности.

Животът ти е такъв , какъвто си го направиш. Стегни се. Никой не може да те накара да направиш това , което не искаш.

За момичето - трябва да приемеш това , че тя харесва най - добрия ти приятел и явно са си щастливи , не се бъркай в чуждите взаимоотношения.
хаха тва за най-добрия ми приятел даже и напоследък не ми пука нито за него, нито за нея чакам си шанса и тва е 8-) 8-) 8-)
мерси за отговора, най-свестен е

martito2
09-21-2011, 12:43
Добре де, нали знаете, че всеки има различни проблеми/ "проблеми" и за всеки неговите са си "НАЙ" ... ;) Отделен въпрос е, че човек трябва да знае, чее (колкото и клиширано да звучи) винаги може и по-зле. :P

Lucho
09-21-2011, 13:50
пфф... да ти имам проблемите :D да харесваш 13-годишна заради циците си е направо постижение :razz:
Що бе, може пък да си е надарено момичето :lol:

Не, иначе това определено не ми прилича на нормален живот на седмокласник... май работата е ти е на принципа "обича ....., обвързан с...., а тайно иска ......"

:lol:

badsector
09-21-2011, 14:01
...У вас майка ти те занимава с простотии като миене на чинии, прахосмукачки и т.н. ...
Мен пък ме кефи да мия чиниите и да пускам прахосмукачката. Готино е веднага да видиш резултата от труда си. Като плюс е, че оставаш насаме с мислите си, нещо, от което всеки човек има нужда.

dami666
09-21-2011, 14:35
Пич,да ти имам проблемите..натам живота ще става много по-гаден..Не се коси толкова.

IncendiaSanctus
09-21-2011, 14:44
Абре, младежо, я започни да се занимаваш с нещо градивно. Почни да спортуваш. ( нещо сериозно, не ФутБолЧиИ ) Започни да свириш на нещо. Рисувай. НАМЕРИ СИ ЦЕЛ В ЖИВОТА. И се стреми към нея, вместо да говориш глупости по форумите. Проблеми ?! Да миеш чиниите и да пускаш прахосмукачката ? Ами ако трябва по 8 часа да работиш, и да учиш едновременно с това , цял учебник, от-до, а ? Ами ако нямаш пари да си платиш квартирата ? Замисли се...

SunT
09-21-2011, 15:00
пфф... да ти имам проблемите :D да харесваш 13-годишна заради циците си е направо постижение :razz:
А, що бе, една от класа точно така си хвана гадже... за 1 седмица :razz: Споко, всички пубери се чувстваме така.

portofc98
09-21-2011, 16:53
Абре, младежо, я започни да се занимаваш с нещо градивно. Почни да спортуваш. ( нещо сериозно, не ФутБолЧиИ ) Започни да свириш на нещо. Рисувай. НАМЕРИ СИ ЦЕЛ В ЖИВОТА. И се стреми към нея, вместо да говориш глупости по форумите. Проблеми ?! Да миеш чиниите и да пускаш прахосмукачката ? Ами ако трябва по 8 часа да работиш, и да учиш едновременно с това , цял учебник, от-до, а ? Ами ако нямаш пари да си платиш квартирата ? Замисли се...
:shock: и така : свиря на китара, играя волейбол, срещам се с приятели доста често ... всичко е окей само заради момата дето я харесвам ми е малко кофти ама ... за*би

sapphire5
09-21-2011, 16:54
8-)

cigarettekisses
09-21-2011, 16:56
Ха..не.
Като бях на 13 бях пълна лигла и беше лудница..
За много голяма се мислех и се опитвах да се харесам на всички..
Глупави неща съм правила и разсъжденията ми бяха много зле,ама така е при всеки на тази възраст може би.
Много съм се променила от тогава..За щастие. :lol:

sasha_90
09-21-2011, 17:19
На 13 вече можех да въртя къща,иначе казано-да готвя,чистя,пера,...Ти какво искаш?По цял ден да стоиш ли?

leadyflame
09-21-2011, 17:55
Някой ден ще се смееш на това което ти наричаш проблеми.

gabsit000
09-21-2011, 18:06
Някой ден ще се смееш на това което ти наричаш проблеми.


тя ще се моли да ги има ...така наречните от нея ""проблеми""..

IncendiaSanctus
09-21-2011, 21:57
Абре, младежо, я започни да се занимаваш с нещо градивно. Почни да спортуваш. ( нещо сериозно, не ФутБолЧиИ ) Започни да свириш на нещо. Рисувай. НАМЕРИ СИ ЦЕЛ В ЖИВОТА. И се стреми към нея, вместо да говориш глупости по форумите. Проблеми ?! Да миеш чиниите и да пускаш прахосмукачката ? Ами ако трябва по 8 часа да работиш, и да учиш едновременно с това , цял учебник, от-до, а ? Ами ако нямаш пари да си платиш квартирата ? Замисли се...
:shock: и така : свиря на китара, играя волейбол, срещам се с приятели доста често ... всичко е окей само заради момата дето я харесвам ми е малко кофти ама ... за*би

Ами какво по дяволите се занимаваш с глупости ? Следващия път като ти дойде да се жалваш така, вместо да го правиш, вземи си китарата и научи още 3 акорда, или малко солфеж, някоя пентатоника... каквото и да е. Или се събери с приятелите си и отидете да играете волейбол. Какви са тия неща, момата... моми ще има още, и ще те заебават, и ти ще ги заебаваш, и изобщо, цял живот е*ане те чака...

dami666
09-22-2011, 02:18
Абре, младежо, я започни да се занимаваш с нещо градивно. Почни да спортуваш. ( нещо сериозно, не ФутБолЧиИ ) Започни да свириш на нещо. Рисувай. НАМЕРИ СИ ЦЕЛ В ЖИВОТА. И се стреми към нея, вместо да говориш глупости по форумите. Проблеми ?! Да миеш чиниите и да пускаш прахосмукачката ? Ами ако трябва по 8 часа да работиш, и да учиш едновременно с това , цял учебник, от-до, а ? Ами ако нямаш пари да си платиш квартирата ? Замисли се...
:shock: и така : свиря на китара, играя волейбол, срещам се с приятели доста често ... всичко е окей само заради момата дето я харесвам ми е малко кофти ама ... за*би

Ами какво по дяволите се занимаваш с глупости ? Следващия път като ти дойде да се жалваш така, вместо да го правиш, вземи си китарата и научи още 3 акорда, или малко солфеж, някоя пентатоника... каквото и да е. Или се събери с приятелите си и отидете да играете волейбол. Какви са тия неща, момата... моми ще има още, и ще те заебават, и ти ще ги заебаваш, и изобщо, цял живот е*ане те чака...\
True,както и всички нас,с още 1 000 000 хора :wink: :D

balu4ka
09-22-2011, 04:03
*САМОГРЪМ*

Ама ти сериозно ли ?На 13 ,и вече имал истинска любов.Вземи се стегни ,губиш си времето с глупости.Бил мислил за предишната ,само защото и харесвал циците,че тя драги имала ли е такива :lol: .Както и да е ,отплеснах се.



ПС:Спри да се филмираш (не ,че не се държиш като повечето 13-годишни),искам да каже,че на твоята възраст съм мислила ,как да вляза в гимназия.Твойте изтървани работи,не ми харесват (: