PDA

View Full Version : Продавам учебници и помагала - 6,7,8,9 клас



Hesinka
09-20-2011, 16:46
6 и 7 клас:
1.Контурни карти на издателство "Атласи" (2 природни карти са попълнени) - цена 1 лв
2.Атлас и контурни карти на Просвета - 2 лв
3.Непопълвана тетрадка по Химия на "Педагог 6" за 7ми клас - 2лв / редовна цена 4,80
4.Учебно помагало за задължително-избираема подготовка по БЕЛ,много полезно и съдържателно за изпита след 7 клас (изд.Просвета) - 2,50 лв
5.Учебно помагало по математика с доста тестове+ключ за верно отговори,на Дияна Райковска,изд.Регалия 6,има доста обяснения на задачи - 2 лв
6.Математика - книга за кандидатстващия ученик,много задачи и тестове за подготовка,изд.Архимед на Здравка Паскалева - 2,50 лв
7. Курс по математика за 7 клас,важен за успеха на учениците, с теории и всички видове решения и обяснения на задачи,конкурсна подготовка,тестове давани на приемни изпити,олимпиади и състезания - изключително полезен сборник,благодарение на който,постигнах сравнително добри резултати на изпита си - 7 лв
8.Книга "Трудния български език",издание на Софийския университет и преподаватели от него - съдържат се ужасно много правописни правила,важни граматики и тнт - цена 5лв

8 клас
1.Химия и опазване на околната среда - учебник+ уч. тетрадка (попълвана до половината,при желание 1 махам от комплекта),Издателство Педагог 6 - цена 6лв за двете/5 само за учебника
2.Математика,задължителна подготовка на Чавдар Лозанов,Петър Недевски и Теодосий Витанов - Анубис - цена 5 лв
3.Физика и астрономия на АЗБУКИ-Просвета - цена 5лв
4.География на Анубис - Антон Попов,Иван Чолеев,Таня Божилова - 4лв
5.Атлас и контурни карти на изд.Атласи - 5 лв комплект
6.История и цивилизация на Анубис (Хр.Матанов,Г.Пангелов) - 6,50лв
7.ТРИТЕ УЧЕБНИКА НА ЛОНГМАН - OPPORTUNITIES FOR BULGARIA С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА,ТРЯБВА ДА СЕ РАЗТЪРСЯ ЗА ДИСКОВЕ - ЦЕНА ЗА КОМПЛЕКТ,БЕЗ УЧЕБНИ ТЕТРАДКИ - 50 ЛВ (ОТ ИЗДАТЕЛСТВОТО Е 110лв)
8.Само зеления учебник на OPPORTUNITIES (част 3та) ,втори имам + диск - 15лв
9.Граматика на OPPORTUNITIES"hrammar practice" - много добро издание,всичко е прекрасно обяснено,препоръчвам го! - цена 7,50 лв
10.Еxams Maximer на OPPORTUNITIES - много обяснения+подготвителни тестове за изпита в края на 8ми клас ! Доста е важно - 8 лв

9 клас
1.Психология на Просвета - 2лв
2.Лилтература на Просвета - Виолета Герджикова и Аделина Ангушева - 4лв
3.Учебник+уч.тетрадка по Английски език на "Solutions - OXFORD" + дискове - 15лв

dontcare
09-20-2011, 20:05
ЗДрасти.Този по Английски за какво ниво е ? :)
Отговори ми при първа възможност. : )

Hesinka
09-21-2011, 11:08
zavisi za koe pitash,solutionsa e upper-intermediate

dontcare
09-22-2011, 12:45
Уф,кофти работа.Сега учим по тъпия Интермидиът ама ще предложа на някой от горния курс ако искаи ше ти пиша : )

harry777
09-23-2011, 09:15
Литературата за 9 клас и Третата част на учебника по Английски? Пиши ми на ЛС, плс! :)

Hesinka
09-23-2011, 17:45
UP

prolimbo
01-28-2013, 11:02
Продава ли се още: 3.Учебник+уч.тетрадка по Английски език на "Solutions - OXFORD" + дискове - 15лв ?