PDA

View Full Version : Проблем с цикъла



nwjsw
09-20-2011, 18:26
Здравейте,Въпроса ми е следния цикъла ми закъснява с един ден трябваше да ми дойде на 19 този месец.Последно правих секс на 11септември и то с презерватив и се чудя защо ми закъснява? :-#

DragonLady
09-20-2011, 20:25
Това е само 1 ден, какво се плашиш толкова? Щом е било с презерватив и той не се е скъсал какво се шашкаш? Не си бременна! Иначе цикъла може да закъснява от куп други причини - смяна на климат и надморска височина, стрес, пътуване и тн. и тн.

annonimnna
09-20-2011, 22:15
Това е само 1 ден, какво се плашиш толкова? Щом е било с презерватив и той не се е скъсал какво се шашкаш? Не си бременна! Иначе цикъла може да закъснява от куп други причини - смяна на климат и надморска височина, стрес, пътуване и тн. и тн.

+

Като вземете да се шашкате заради некви си 1-2 дена...
Щом е нямало гафове по време на секса от какво се тревожиш.
Айде дишай и не се притеснявай, че също оказва влияние. :)

nwjsw
09-21-2011, 09:14
Много ви благодаря,ще го имам на предвид!

Shantia
09-21-2011, 10:12
Закъснението на цикъла може да се дължи на много фактори. Възможно е от загубата на килограми, ако си била на диета или нещо подобно, но според мен е от промяната на сезоните, на температурите. Сега настъпи есента, което оказва влияние веднага. Не се шашкай, щом не е бил рисков акта, няма как да си бременна. Успех! :)

ThisIsMe
09-21-2011, 20:32
Някога чувала ли си презервативите да се ползват за красота?!!!Щом презерватива не се е скъсал ,не си бременна.Причините за закъснението могат да са доста.Да се беше запознала с тях по-рано ,вместо да се вкарваш във филми.И все пак:
Много фактори оказват влияние върху МЦ.
Може да ти закъсненее поради стрес/притеснение/депресия,лечение с антибиотици,смяна на климат/сезон,гинекологичен проблем ,пътуване,диета,и още ред други причини ,които оказват влияние върху твоя организъм.

nwjsw
09-22-2011, 07:22
:-) Много Ви балагодаря ,и за отговорите вече ми дойде! Ключ моля!

kalpazanka
09-22-2011, 09:51
Аз.