PDA

View Full Version : Помощ !



MimiinkaUe
09-20-2011, 18:57
Не ми се живее .. Писнало ми е от всичко и всички :cry: :cry: :cry: Някак всичко е наопаки :? От момчето, което харесвам до приятелите ми и неприятелите ми ! :cry: Какво да правя ?? Няма защо да живея .. :( :(

bebeemalko
09-20-2011, 19:32
Маалка си още! Успокой се ще ти мине след някоя друга година. Кажи си майната му на всичко и си живей живота защото няма друг път да го живееш!
това се нарича ПУБЕРТЕТ!

theseveredgarden
09-20-2011, 19:44
Не ми се живее .. Писнало ми е от всичко и всички :cry: :cry: :cry: Някак всичко е наопаки :? От момчето, което харесвам до приятелите ми и неприятелите ми ! :cry: Какво да правя ?? Няма защо да живея .. :( :(
Вие сте чистооо луди! Ква обич изпитваш ти? станала си ми на 14-години, и ми заобичала. Нямам думи..
Е кво като е на 14 бе?
Да няма правила на колко човек най-рано може да се влюби...пхахах, отворко.

MimiinkaUe
09-20-2011, 20:14
:lol: какви радостни коментари просто нямам думи :lol: зарадвахте мее.. :-D

mitternacht
09-20-2011, 21:33
На 14 трябва да се чудиш коя готина книга да прочетеш, кое ново място да посетиш, как да се запознаеш с още печени и готини приятели, а не да се депресираш :-o

То бива акселерация, ама да се отчайваш от живота още преди да си го започнал, не е на добре :)

09-21-2011, 07:33
[quote=mitternacht]На 14 трябва да се чудиш коя готина книга да прочетеш, кое ново място да посетиш, как да се запознаеш с още печени и готини приятели, а не да се депресираш :-o

То бива акселерация, ама да се отчайваш от живота още преди да си го започнал, не е на добре :)
С три ръце подкрепям !!! Особено последното изречение.
На 13-14 станали, мама им се скарала, приятелките не й звъннали, момченцето от съседния клас си хванал гадже ии..света свърши. Я се стягайте! Къде къде има по-нещастни и бедни от вас.. :lol:

LadyDi
09-21-2011, 07:35
СМЕЙ СЕ, СМЕХЪТ Е ЗДРАВЕ! http://prikachi.com/images/735/2306735h.gifhttp://prikachi.com/images/148/2791148z.gif
ЩОМ ОЩЕ НЕ СИ СЕ ХВЪРЛИЛА ОТ НЯКЪДЕ, ЯСНА СИ МИ :lol: НЯМА И ДА ГО НАПРАВИШ :razz:
Ходиш по тънък лед. Внимавай с изказванията си.

Forest_girl
09-21-2011, 11:00
Това, че на 14 не можела да обича беше най-тъпото нещо, което съм чувала... Който го казва тва според мене е човека, които и на 100 да стане няма да може да обича :Р
А по темата - прави нещата, които те радват, разсейваи се от проблемите.. и дори сега да ти се струва, че нищо няма смисъл, скоро ще видиш, че не е така и отново ще си щастлива :)

mimiinka
09-21-2011, 16:46
И аз бях така преди около година.Бях супер депресирана,но се справих.Имаше (и продължава да има) хора които всячески се опитват да ми скапят настроението и всичко останало,но си казах "защо трая да ми пука!?" така де твоят случай може да е друг просто ти давам пример с моя.След време ще ти мине.Аз честно казано сега като се сещам какво съм правила тогава...смешно ми става.

crash19
09-21-2011, 17:00
Ееее, то пък голямо чудо станало. Какво се излагате "писна ми да живея.. бла бла бла". Има наши връстници, които са къде, къде по-зле. По света има деца, които няма какво да ядат, а вие се оплаквате, че някой ви е "нахранил" или ви пренебрегва. :x Всеки има лоши и хубави дни. Като порастнем ще се смеем на проблемите ни в тийнейджърските си години. Не се отчайвайте, животът има и много хубави страни :D

cigarettekisses
09-21-2011, 17:08
Е айде стига :lol:
Всичко се оправя с времето.

vqra
09-21-2011, 19:42
знам че сега всички ти опяват как има толкова много трудности в живота а това е нищо. на твоята възраста съм и знам какво казват върастните и какви са им коментарите, тези на 17-20 също не са много съпричасни. да не ти пука просто карай го през просото и това за приятелите....не всеки намира приятели в даскало има след това кожеж и т.н. спокойно само и след 1 седмица съм обедена че ще си ок. за мен също е труден момент и гледам да споделя на някого, така ми олеква. намери някой с който да си говориш и ако няма такъв, което не ми се вярва, за това е интернет можеш спокойно да си споделиш без накой да те познава.

MimiinkaUe
09-21-2011, 20:00
Всъщност нямам с кого да споделям :( :( Но все пак ще изчакам момента, в който ще се почуствам по-добре ..

09-22-2011, 22:02
Това, че на 14 не можела да обича беше най-тъпото нещо, което съм чувала... Който го казва тва според мене е човека, които и на 100 да стане няма да може да обича :Р
А по темата - прави нещата, които те радват, разсейваи се от проблемите.. и дори сега да ти се струва, че нищо няма смисъл, скоро ще видиш, че не е така и отново ще си щастлива :)
Аз също съм била на 14 и съм си въобразявала, че обичам някого. Сега като погледна назад просто си мисля "аз съм ревала заради някакъв пикльо дето дори не съм и познавала... wtf?!?!??!?!".Човек за да обича някой друг, трябва първо да обикне себе си. За да обикне себе си трябва да се самоопознае. На 14 повярвай много не се познават...
Първо да се научи да обича и уважава мама и тати, после да го мисли. :D

SuNsEt
09-23-2011, 13:10
Всъщност нямам с кого да споделям :( :( Но все пак ще изчакам момента, в който ще се почуствам по-добре ..
Що ли си мисля,че като останеш сама у вас си депресе ама като излезеш от вас все едно е друг човек?
Извод:излизай повече и си намери приятели.Хората не хапят.

maii0099
09-23-2011, 19:39
Не ми се живее .. Писнало ми е от всичко и всички :cry: :cry: :cry: Някак всичко е наопаки :? От момчето, което харесвам до приятелите ми и неприятелите ми ! :cry: Какво да правя ?? Няма защо да живея .. :( :(
Вие сте чистооо луди! Ква обич изпитваш ти? станала си ми на 14-години, и ми заобичала. Нямам думи..

ало ти някога да си бил влюбен???Е ЯВНО НЕ!!!Явно незнаеш какво е да обичаш и то да се влубваш в него/нея всеки път в който погледнеш очите му/и ...любовта не пита на колко си години тя въобще не пита нищо просто идва.(НИЩО ЛИЧНО,ама явно никога не си бил влюбен/а !!)

maii0099
09-23-2011, 19:41
Не ми се живее .. Писнало ми е от всичко и всички :cry: :cry: :cry: Някак всичко е наопаки :? От момчето, което харесвам до приятелите ми и неприятелите ми ! :cry: Какво да правя ?? Няма защо да живея .. :( :(
Вие сте чистооо луди! Ква обич изпитваш ти? станала си ми на 14-години, и ми заобичала. Нямам думи..
Е кво като е на 14 бе?
Да няма правила на колко човек най-рано може да се влюби...пхахах, отворко.

точно така !!! :)

maii0099
09-23-2011, 19:45
Не ми се живее .. Писнало ми е от всичко и всички :cry: :cry: :cry: Някак всичко е наопаки :? От момчето, което харесвам до приятелите ми и неприятелите ми ! :cry: Какво да правя ?? Няма защо да живея .. :( :(
Вие сте чистооо луди! Ква обич изпитваш ти? станала си ми на 14-години, и ми заобичала. Нямам думи..
Е кво като е на 14 бе?
Да няма правила на колко човек най-рано може да се влюби...пхахах, отворко.
Разбира се че на 14- не може, " тя си мисли че и се е доебало, а то и се препикало!" Нищо не знае още НЕ МОЖЕ! (ОТВОРКО МОЖЕШ ДА НАРИЧАШ БАЩА СИ!)

човече по-спокойно между любов има много голяма разлика!!!Това,че обичаш някой незначи ,че ще правят секс на 2 ден след като се запознаят.Мисля,че всеки е наясно,че за секс на 14 е рано,но никога не е рано да обичаш!!!и много си извратен/а само за ебане мислиш!!!

Anichkaxxwee
09-23-2011, 23:47
Всеки в определен период се чувства така .. Споко, ще ти мине